اشتراک خبرنامه
پست الکترونیکی (Email) :
عکس منتخب

بازی های Pan American - قایقرانی

بازی های Pan American  - قایقرانی

مسابقه قایق های بادی در دریاچه انتاریو

Loading...
Loading...

آرشیو ماه های قبل|مرداد 1392

  1 2 3   
راه های کمک به کودکان و نوجوانان برای پس انداز کردن پول

هر پول سیاهی که پس‌انداز شود، سودی است که کسب شده است- بنجامین فرانکلین از پدران بنیانگذار ایالت متحده بیشتر بچه ها به محض اینکه پولی می گیرند تمام آن را خرج می کنند. تنها 20 درصد از بچه ها پس انداز می کنند و این کار را با جدیت هر ماه تکرار می کنند. به بچه ها کمک کنید پس انداز کنند- و بهشان یاد بدهید درست پس انداز کنند. اینجا بهتان می گوییم چگونه:

ساخت حافظه های سریعتر و با قابلیت اطمینان بالاتر

شرکت سامسونگ به تازگی اعلام کرده است که موفق به تولید انبوه نوع جدیدی از حافظه های فلش شده که از ساختار عمودی NAND استفاده می کند. با استفاده از این طراحی می توان بر محدودیتهای مجتمع سازی گیتهای متداول غلبه کرده و گیتهایی با ابعاد کوچکتر ایجاد کرد. در واقع این شرکت با بازنگری در شیوه ذخیره سازی بارهای الکتریکی به منظور ایجاد حافظه فلش و استفاده از ساختار سه بعدی، توانسته است به نوعی طراحی دست یابد که بتوان به وسیله آن لایه های گیت را بر روی یکدیگر قرار داده و در نتیجه چگالی ذخیره اطلاعات و ظرفیت ذخیره آنها را افزایش دهد.

چقدر در مورد غذاهایی که در رستوران ها می خورید می دانید؟

آیا آنها همانطور که به نظر می رسند سالم و مغذی هستند یا نه؟ بیشتر از 70 درصد از استرالیایی ها به دنبال اطلاعات بیشتری در مورد مواد مغذی ای که در وعده های غذایی شان می خورند هستند.

5 نوع ورزش برای چشم های خسته

درحقیقت ما با ورزش های چشمی آشنا هستیم اما بهشان توجه نمی کنیم. وقتی که حس می کنیم چشمانمان خیلی تحت فشار بودند سعی می کنیم کمی استراحت کنیم و نگاهمان را روی چیزی مطبوع و ملایم معطوف کنیم. بااین حال برخی از ورزش های چشم هستند که از نظر علمی ثابت شده سلامت چشمانتان را برمی گردانند.

 ساختمانهای  جالب با نمای سه بعدی

این نقاشی با عنوان «گناه اصلی» اثر دست SOKRAM برای فستیوال DesOrdes خلاقانه در اوردس اسپانیا می باشد.. او به طرز موثری از ساختار ساختمان مثل درها و پنجره ها برای خلق توهم عمق در نقاشی اش استفاده کرده است.

10 چیزی که مردها از زن ها می خواهند

شاید فکر کنید مغز مردان در مقایسه با زنان زیاد پیچیده نیست، اما گاهی اوقات مردان نیز چیزهای غریبی که زن ها «احساسات» می نامند را تجربه می کنند. (بله این حقیقت دارد). پس اینجا صاف و ساده چیزهایی که مردان از زنان می خواهند را نام می بریم، اما آنها انقدر لجوج و سرسخت هستند که خودشان از زن ها در خواست نمی کنند.

عکاسی برای پرندگان

10 عکس الهام بخش زیر از پرندگان را بببنید که مرغ ماهیخوار به تعداد زیاد در آنها دیده می شود. من اسم عکاس را نمی دانم اما شجاعت او را تحسین می کنم. شما می توانید عکس های بیشتر را در سایت عکاس با اسم مستعار virako4a ببینید. عکس پرنده ها به صورت زنده گرفته شده که هم در حال پروازند و هم در همان زمان در هوا معلق مانده اند. تفاوت پرنده ها موضوع را جالب تر می سازد و با اینکه من حتی اسم این پرنده ها را نمی دانم در نوع خود، کوچک و بزرگ و با رنگ های متفاوت روشن و تیره، زیبا هستند. شما هم حتما این ذهن خلاقه را دوست دارید که یک روز به پارک رفته و با یک سری عکس پرنده که هم دراماتیک و هم زیبایند به خانه برگشته است.

سه راز مهم جوان ماندن

. به یاد داشته باشید که سلامتی شما در بلند مدت شبیه به سیاست بیمه ها است، شما باید هزینه هایی بپردازید تا در بلند مدت در زندگی تان به سودهایی دست یابید.

سرمنشا ابرقهرمان ها

پوسترهای خلاقانه سیاه و سفید اثر هنرمند کالیفرنیایی Khoa Ho زمان گذشته و حال ابرقهرمان های مختلف را نشان می دهد.

پردازنده های 8 هسته ای واقعیت یا خیال

شرک کوال کام هم به شرکت های اینتل و نوکیا که به دنبال بررسی پردازنده های هشت-هسته ای سری شده بودند پیوسته است. در مصاحبه ای که اخیرا یکی از رسانه های تایوانی با قاعم مقام شرکت کوال کام انجام داده است، این مقام اظهار داشته است که پردازنده های هشت-هسته ای همانند آنچه که به تازگی به عنوان پردازنده هشت-هسته ای معرفی شده اند اساسا بی معنی است.

 نشانه هایی از بیماریها که هرگز نباید نادیده گرفت

در سن 20 تا 30 سالگی برطرف کردن ناراحتی هایی مثل سرگیجه ، معده درد و یا تشنگی راحت است و خیلی هم جدی نیستند. اما بعد از 40 سالگی اصلاً نباید این نشانه ها را سرسری گرفت. . در این مقاله بهترین دکترها به شما خواهند گفت این نشانه های قدیمی به چه معنی هستند.

بسته بندی خلاقانه برای قلم موی رنگ

بسته بندی چشمنواز زیر اثر دست هنرمند کانادایی سیمون لالیبرت است. او به فروش قلم موهای رنگ کمک کرده و درموقع حمل ازشان محافظت می کند.قلم موها طوری بسته بندی شده اند تا شبیه سبیل آدم های مختلف دیده شوند.صورت ها روی مقوای نازک چاپ شده و قلم موها مانند موهای صورت ها هستند

دوبرابر کردن ظرفیت سطل زباله

از میان تمام کارهای روزمره بیرون بردن زباله ها یکی از خسته کننده ترین امور بوده که هیچ فردی چندان رغبتی به انجام آن ندارد، در نتیجه اگر شما هم از این دسته افراد هستید بهتر است از روش ذکر شده در اینجا برای نصف کردن دفعات بیرون بردن زباله استفاده کنید.

عادتهای سلامتی که بیشتر از سودشان ضرر دارند   قسمت 1

کشف شده که برخی از عادت های مربوط به سلامتی تاثیرات منفی دارند. دنبال کردن اصول مربوط به سلامتی خیلی راحت به نظر می رسد: خوب بخورید، ورزش کنید، به اندازه کافی بخوابید و راه و روش درستی اتخاذ کنید، درسته؟ . متن زیر را بخوانید تا بفهمید کدام عادت های غیرمنتظره- مثل مسواک زدن بعد از هر وعده غذایی یا پوشیدن یک جفت صندل راحت- ممکن است بهتان ضرر بزند

تلویزیون به دنبال جذب دوباره مخاطبان از دست رفته

بررسی های آماری در رابطه با میزان مخاطبان رسانه های مختلف در امریکا که توسط موسسه eMarketer انجام شده است، نشان می دهد برای اولین بار میزان مخاطبان رسانه های دیجیتال مانند لپ تاپ ها، دسکتاپ ها، و گوشی های هوشمند و تبلت ها مخاطبان بیشتری نسبت به تلویزیون را به خود جذب کرده اند، به طوری که میانگین زمانی که هر شهروند امریکایی به طور متوسط از رسانه های دیجیتال ذکر شده در بالا استفاده می کند از میانگین زمان صرف شده برای تماشای تلویزیون برای اولین بار در سال 2013 پیشی گرفته است.