اشتراک خبرنامه
پست الکترونیکی (Email) :
عکس منتخب

بازی های Pan American - قایقرانی

بازی های Pan American  - قایقرانی

مسابقه قایق های بادی در دریاچه انتاریو

Loading...
Loading...

آرشیو ماه های قبل|تیر 1392

  1 2 3   
مکان های گردشگری که شبیه داستان های افسانه ای اند

اینها خواب و خیالند یا واقعی؟ این مکان ها شما را مردد می سازند که به این زمین های جادویی و فانتزی قدم بگذارید یا سر جای خود روی زمین بایستید. این مکان ها با طبیعت فرازمینی، مناظر غیرواقعی یا ساختار افسانه ای شما را فراتر از یکنواختی واقعیت می برند.

کرم کارامل (Purin)

یاد بگیرید ظرف چند دقیقه یک دسر عالی درست کنید...زمان آماده سازی: 30 دقیقه ....زمان پخت: 15 دقیقه ...مناسب برای 8 نفر

اگر نامزدتان می خواهد با مادرش زندگی کند این 5 نکته را در نظر بگیرید...

جامعه به مردان بزرگسالی که هنوز با مادر یا والدینشان زندگی می کنند نگاه منفی دارد. در مورد آنها زیاد جوک گفته می شود و مردان زیادی توسط زن هایی که محل زندگی آنان را قبول نداشتند طرد شده اند. آیا چنین رابطه ای باید کاملا کنسل شود؟ قبل از اینکه هر تصمیمی بگیرید باید این 5 مورد را در نظرتان داشته باشید.

کمد کفش های کیم کارداشیان

او عکس های مجمومه کفش های جالب توجه «اولین لوزادا» را دو روز پیش در وبلاگش به اشتراک گذاشت. کیم کارداشیان این ستاره واقعی بهمان اجازه داد تا زیرچشمی نگاهی به درون کمد کفش هایش بیندازیم. درکمد او کفش های مد روز با انواع رنگ دیده می شود

چگونه عطر استعمال کنیم؟

برای استعمال درست عطر آن را دقیقا وقتی از حمام بیرون آمده اید و قبل از لباس پوشیدن بزنید. آنرا آهسته بر روی قسمت هایی از بدن که نبض دارد بزنید (اگر به قسمت پشت زانوها یا قوزک پاها می زنید برای بیش از 6 قسمت استفاده نکنید) یا اینکه بعد از خشک شدن بدن سه بار اودوتویلت یا اودوپرفوم بزنید. این رایحه بخشی از پوست شما می شود، و با عطر زدن قبل از لباس پوشیدن از ماندن لکه روی لباس جلوگیری می شود.

 رابرت پتینسون و کریستین استوارت بر سر حیوانات خانگی شان دعوا دارند.

جدایی اخیر رابرت پتینسون و کریستین استوارت سبب مجادله و دعوا بر سر دو سگ خانگی شان شده است.رابطه آشفته زوج فیلم گرگ و میش کمتر از یک سال است به پایان رسیده این جدایی که درنتیجه خیانت کریستین با روپرت ساندنس کارگردان فیلم سفیدبرفی و شکارچی بود حالا توسط رسانه های رسمی هم اعلام شده است.

5 وسیله مفید برای بچه ها و دوران بارداری (قسمت 2)

زایمان با چنان دردی همراه است که یک مرد بالغ را به گریه می اندازد. اما امروز دو مجری تلویزیون هلند به نام های دنیس استورم و والریو زنو در برنامه «خوک های گینه» می توانند تضمین کنند که عمل جیغ زدن در هنگام زایمان فقط یک کنش نیست؛ تولد کودک واقعا با درد همراه است. به عنوان یک شیرین کاری برای برنامه شان، استورم و زنو را به یک وسیله وصل کردند که الکترودهایی را از آن به شکمشان وصل می کردند تا با آن درد زایمان را شبیه سازی کنند.

7 وسیله مفید برای بچه ها و دوران بارداری

وقت آن رسیده که بچه به دنیا نیامده تان اکانت توییتر خودش را داشته باشد.. خوب درواقع Kickbee نواری از موادی است که مادر باردار می تواند آن را تنش کند. این وسیله شامل سنسورهایی است که وقتی بچه لگد می زند به توییتر-فقط برای خانواده و دوستان نزدیک- پیغام می فرستد. این ایده جالبی است اما یک کالای ضروری به حساب نمی آید.

آیا بیانسه چهره جدید مارک H&M است؟

درحالیکه H&M تابحال چیزی را تایید نکرده است، خبرهای زیاد و منابع سرگرمی گزارش کرده اند که بیانسه چهره جدید H&M است که جایگزین خواننده قبلی «لانا دل ری» که در تبلیغات H&M جذابیت زیادی داشت گردیده است.این خبرها زمانی درامده که رقاصان بیانسه در عکسی که در لوکیشن H&M در باهاماس بوده در فیس بوک و توییتر دیده شدند.

حیوانات  مرگبار خاص  در جهان

امروز تمام انواع حیوانات خطرناک شمرده می شوند. برخی از حیوانات این لیست به خاطر کشتن آدم های زیاد مشهور شده اند. تعدادی از آنها حیوانات زیبایی هستند. اگرچه زیبایی هم می تواند کشنده باشد. تمام حیوانات این لیست کشنده اند، و برخی از آنها تنها در دهه اخیر پیدا شده اند. اگر بدانید اینها چه کارهایی می توانند بکنند شگفت زده می شوید.

8 غذای شگفت آور سمی که ما می خوریم

یکی از بزرگ ترین پیشرفت ها در تاریخ بشریت این است که ما شناخت خوبی نسبت به غذاها پیدا کرده ایم. که این لزوما بدین معنا نیست که ما در مسیردرستی قرار گرفته ایم (غذاهای کم ارزشی که به بدن ضرر می رسانند)، اما در میان این اشتباهات نصیحت های زیادی هم می شنویم. اگرچه اصلی ترین غریزه مان برای نجاتمان است، اما ما هنوز به خوردن غذاهای سمی یا حداقل بخشی از آنها ادامه می دهیم. اگر شک دارید متن زیر را بخوانید.

چگونه آرایش کردن ظاهر زن ها را پیرتر یا جوان تر می کند

آرایش یک ماشین زمان واقعی است. هر آرایشگر حرفه ای بهتان خواهد گفت که آرایش صحیح بهتان کمک می کند ظاهری جوان تر داشته باشید. اما نباید تشخیص داده شود که آرایش مستقیما چنین تاثیری گذاشته است.سایت Geniusbeauty.com تکنیک های آرایشی را معرفی می کند که کمک می کند جوان تر شوید، و آنهایی که باعث می شوند ظاهرتان مسن تر شود.

زیباترین بناهای باستانی جهان

ساختمان و البته ساختمان های بزرگ همیشه مورد توجه توریست های سراسر جهان بوده اند! مردم زیادی در جهان برای تورهای دور جهان برنامه ریزی می کنند اما اولیتشان دیدن شهرها نیست بلکه بناها و سازه هایی که آرزوی دیدنش را دارند. این مقاله قرار است نگاهی داشته باشد به یک تور جهانی از زیباترین بناهای باستانی در سراسر جهان. بعضی از آنها بیش از 500 سال از زمان ساختشان می گذرد.

هلنا بوهم کارتر بر روی مجله ووگ

مجله انگلیسی ووگ موضوع ماه جولای 2013 را به "مد برای هر سنی" اختصاص داد که «زنانی را تجلیل می کند که با سبک لباس مشخصی که از سن و سال فراتر می رود جلوی دوربین ژست می گیرند». این مجله برای عکس روی جلد هلنا بوهم کارتر غیرمعقول را انتخاب کرده که بااینکه زیادی روتوش شده است ولی در اینجا خیلی خوب دیده می شود. این بازیگر لباس مارک Ralph Lauren پوشیده است، درحالیکه موهایش براق و صاف و با یک تکه کلاه پردار تزئین شده است.

سوژه هایی که یک بار نقاشی شده اند

مجموعه عکس های خلاقانه زیر توسط هنرمندی به نام فلورا بورسی از مدل های واقعی گرفته شده است که موضوع یا سوژه نقاشی های مشهور آبستره شده اند. فلورا بورسی بهمان نشان می دهد که آدم های درون نقاشی هنرمندان مشهوری مثل مالویچ، پیکاسو و دیگران در زندگی واقعی چه شکلی اند.