اشتراک خبرنامه
پست الکترونیکی (Email) :
عکس منتخب

بازی های Pan American - قایقرانی

بازی های Pan American  - قایقرانی

مسابقه قایق های بادی در دریاچه انتاریو

Loading...
Loading...
پر بیننده ترین ها ...

آرشیو ماه های قبل|اردیبهشت 1392

  1 2 3 4 5   
دنبال یه کار جدید هستید؟

تعداد زیادی از مردم هنگام کار کردن در بعضی از لحظه ها احساس اشتیاق به کار ندارند. علامت های خطر که باید مراقبشان باشید- نشانه های عمده از اینکه زمان ترک کردن شغلتان رسیده است. یک بار که یک علامت خطر دیدید باید یک ارزیابی جدی از محلی که آنجا کار می کنید و جایی که می خواهید باشید داشته باشید. اینجا ده علامتی را می بینید که بهتان نشان می دهد باید دنبال کار دیگری باشید.

فیبر نوری

مخابرات نوری روشی است که در آن اطلاعات توسط پالس های نوری توسط فیبر نوری از یک نقطه به نقطه دیگر انتقال می یابند. در این روش امواج نوری که در واقع امواج الکترومغناطیسی با فرکانس بالا هستند توسط اطلاعاتی که می خواهیم منتقل شوند، تغییر کرده و یا به عبارت دقیق تر مدوله می شود. برای آشنایی بیشتر با مخابرات نوری و شکل گیری فیبر نوری آشنایی با تاریخچه این تکنولوژی جالب توجه خواهد بود.

صبحانه های هنری

آیدا اسکیونز اهل اسلو، نروژ هنر خوردنی زیبا از صبحانه هایی که هر روز می خورد ساخته است. هنمرند بااستعداد خوراکی ها آثار هنری مشهور را دوباره خلق کرده و با استفاده از میوه ها و سبزیجات آثار هنری مخصوص خود را درست می کند.

10 راه برای جوان تر شدن در سال 2013

خلق و خوی مثبت و رفتار خوب به بدن شما کمک می کند تا سیستم های حیاتی آن در تعادل باقی بمانند و شما 5-6 سال بیشتر احساس جوانی کنید

نحوه بستن شال گردن در فصول گرم سال

اگر برای بستن شال گردن در فصول گرم سال برنامه ریزی کرده اید فصولی مانند بهار یا تابستان ، یک شال سبک و ملایم انتخاب کنید که وزن زیادی نداشته باشد. هر رنگی که دوست داشتید میتوانید انتخاب کنید ، رنگ های روشن یا تیره می تواند بسته به نوع لباسی که مشا می پوشید مورد استفاده قرار گیرد.

علائم زودهنگام و اولیه باداری چیست؟

بسیاری از زوج هایی که امیدوارند بچه دار شوند با دیدن کوچکترین ناخوشی ای واکنش نشان داده امیدوارند که اینها از علائم اولیه بارداری همسرشان باشد. البته ، تعیین بارداری سریع به طور تخصصی مشکل است در حالیکه برخی از ناخوشی هایی که خانم احساس می کند ممکن است چیزی غیر از علائم اولیه بارداری باشد. علائم زیر وجود دارد اما ممکن است به طور خاص با بارداری رابطه خاصی نداشته باشد:

علت بی خوابی شما چیست؟

فیلسوف معروف فیلادلفیایی سوزانا زوگلیو ، تستی منتشر کرد که شکل خواب شما را آشکار می سازد. وقتی شما بدانید نوع و شکل خواب شما چیست ، بهتر می توانید تصمیم بگیرید که قدم بعدی چیست.در مورد اشکال خواب زیر آنهایی که بیشتر به شما نزدیک هستند را انتخاب کنید.

جانت جکسون نامزد کرد

ویس المانع دوست پسر جانت جکسون حالا نامزدش شده و آنها برای ازدواج آماده شده اند. این دو قرار است بهار 2013 ازدواج کنند.

پنه لوپه کروز رژیم های احمقانه نمی گیرد

پنه لوپه کروز با پسر 17 ماه اش در خانه به سر می برده و عشق و علاقه تازه ای به آشپزی پیدا کرده است. این بازیگر می گوید که دوست ندارد رژیم بگیرد، اما درعوض مطمئن است که هر روز غذاهای تازه می خورند. من الان یک همسر خانه دار هستم و این خیلی زیباست، بهترین چیز در جهان است. من می دانم چگونه آشپزی کنم و برایم مهم هست روزانه از مواد غذایی تازه استفاده کنم. من رژیم های احمقانه نمی گیرم، فقط غذاهای مدیترانه ای که دوستشان دارم چون مهم است که خوب غذا بخوریم.

چرا بچه ها در هرکشوری روی کره زمین می گویند «ماما»؟!

چه خوشتان بیاید چه خوشتان نیاد، باید بگوییم استفاده جهانی از کلمه «ماما» از قدردانی فطری از مادران سرچشمه نمی گیرد. هر زبانی واژه ای برای آب دارد. در زبان سواحیلی می گویند «ماجی». در دانمارکی کلمه «واند» معنی آب را می دهد. در زبان ژاپنی به آب می گویند «میزو». اگرچه این واژه ها همه به معنی ساده ترین و فراوان ترین ماده حیاتی روی زمین هستند، در تلفظ هیچ چیز مشترکی ندارند.

چگونه زیبایی درونی خود را کشف کنیم؟

زیبایی درونی به همان اهمیت زیبایی ظاهری است ، شاید حتی در زندگی انسان مهم تر از جنبه بیرونی آن باشد.اکثر ما زن ها اغلب در جستجوی زیبایی فیزیکی هستیم ، به دنبال مدهای جدید، هزینه کردن مقدار زیادی پول در راه لوازم آرایش و جراحی های پلاستیک اگر نیاز بود ، و این قابل قبول است.اما هیچوقت نباید مراقبت از زیبایی درونی خود را از یاد ببریم.

تفاوت مغز حیوانات با انسان ها در چیست؟

دانشمندان بر این عقیده اتفاق نظر دارند که انسان ها با هوش ترین موجودات خلق شده روی کره خاکی هستند. در جامعه ما "هرچه بزرگتر بهتر است" ، انسان ها دارای مغزهای بزرگتری نسبت به دیگرا حیوانات هستند شاید به همین خاطر است که ما باهوش ترین موجودات هستیم.اما در حالیکه دقیقا اینطور نیست...!

فیلم های تابستان که پتانسیل بردن اسکار را دارند

فصل تابستان فصل فوق قهرمان ها، مکاشفه ها و هیاهوهاست. هنوز همفیلم های معدودی هستند که ارزش گرفتن جایزه اسکار را داشته باشند. در اینجا لیست احتمالی فیلم هایی آمده که در مراسم سال آینده امکان دارد اسکار بگیرند.

بازی های جالبی که می توانید با بچه ها بیرون از خانه انجام دهید

گرم شدن هوا به معنی بیرون رفتن از خانه و لذت بردن از آفتاب به همراه بچه هاست. اگر بهار و تابستان امسال از بچه هایم بشنوم که می گویند «حوصله مان سر رفته» این لیست که مربوط به فعالیت های بیرون از منزل است را بهشان نشان می دهم.

پاکسازی عمیق پوست چگونه انجام می شود؟

اغلب ماسک های پاکسازی پوست اغلب به صورت یک خمیر نازک و نرم هستند ، از خمیر های سفت وسخت استفاده نمی شود چرا که زدن هر چیزی روی سطح صورت آن نتیجه دلخواه را به ما نمی دهدو پوست را به خوبی تمیز نمیکند.