اشتراک خبرنامه
پست الکترونیکی (Email) :
عکس منتخب

بازی های Pan American - قایقرانی

بازی های Pan American  - قایقرانی

مسابقه قایق های بادی در دریاچه انتاریو

Loading...
Loading...

آرشیو ماه های قبل|اسفند 1392

  1 2 3   
چگونه آرایش کنیم که دندان هایمان سفیدتر به نظر برسد؟

بعضی رژلب ها و سایه آنها روی دندان ها باعث می شود که دندان ها سفید تر به نظر برسند.اغلب خانم ها فکر می کنند که رنگ رژلب شان را باید براساس رنگ پوست شان انتخاب کنند. درست است که این یک قانون عمومی و کلی است، اما...

پرتره های شگفت انگیز هنرمند 22 ساله از خودش

Noell S. Oszvald عکاس 22 ساله اهل بوداپست پرتره های خارق العاده ای از خود می گیرد که چنان قوی هستند که می توانید ساعت ها هر کدامشان را تماشا کنید. او چند سال پیش به هنر عکاسی رو آورد.

مدرسه ای بدون کلاس درس

مدرسه مدرنی در اسکتهلم سوئد به طراحی Rosan Boschin وجود دارد. در این مدرسه به جای کلاس های درس فضاهای باز وجود دارد که همکاری و تعامل بین بچه ها را ترغیب می کند.

8 راه برای کم کردن ریسک ابتلا به سرطان سینه

علامت روبان های صورتی در ماه اکتبر همه جا دیده می شود، اما سرطان سینه چیزی است که زنان باید هر ماه از سال بدان فکر کنند. تغییرات مثبت خیلی کمی وجود دارد که با آنها می توانید خطر ابتلا به سرطان سینه را کاهش دهید.

5 خیانت تعجب آور بین ستاره های هالیوود در سال 2012

این خیلی بد است اما امروزه خیانت امری عادی شده است. اما وقتی این خیانت در معرض توجه همگان قرار گیرد چه می شود، فرد مقابل نیز در عموم رسوا شده و این عمل زشت تر جلوه می کند. پس چرا ستاره ها وقتی می دانند که بالاخره لو می روند باز هم خیانت می کنند؟

چای دم کن های زیبا و بانمک

چای دم کن های مدرن در هر سایز و شکلی موجود هستند. این پست خلاقانه ترین و غیرعادی ترین طراحی های چای دم کن را نشان می دهد.

15 چیز در مورد زنان که مردها به آنها توجه نمی کنند

مردها به جزئیات توجه نمی کنند. البته دلیلش این نیست که همسرتان به شما توجه نمی کند، بلکه مردها نسبت به پیرامون خود دقت نمی کنند. در برابر مردها جبهه نگیرید؛ این یک معجزه است...

بهترین و بدترین تیپ های بازیگران در فرش قرمز اسکار 2014

اگرچه غیرممکن است که آنجلینا جولی در لباسی بد دیده شود، اما لباس ماکسی Elie Saab که او در بزرگ ترین مراسم امسال بر تن کرده کاملا متفاوت با ظاهر همیشگی او بود...

10 حیوان خیلی کوچک سمی که انسان را نابود می کنند

اکثر افراد از هر نوع مار یا عنکبوت های خیلی بزرگ که سر راهشان قرار می گیرند دوری می کنند. یک منطق و استدلال در مورد حیوانات هست که می گوید: هرچه بزرگ تر مرگبارتر.

سایه های چشم هنری زیبا

هنرمند آرایشگر بااستعداد به نام Tal Peleg این آثار هنری زیبا را بر روی پلک افراد نقاشی کرده است.

جهان از نگاه هنرمند فوتوشاپ کار

هنرمند دیدگاه دوگانه ایهام دار از واقعیت خلق می کند، جایی که بچه از ابرها تاب می خورند و حیوانات کارهای غیرممکن انجام می دهند.

نقاشی های سه بعدی Ben Heine

نقاشی های سه بعدی خلاقانه اثر هنرمند با استعداد Ben Heine می باشد، کسی که خالق مجموعه نقاشی های مشهور مداد در برابر دوربین بوده است.

بهترین ترکیبات برای مراقبت در برابر پیری پوست

در دنیای مراقبت های پوستی افراد زیادی هستند که نام ترکیبات را می دانند اما دقیقا نمی دانند که این عناصر چه کاری انجام می دهند. محصولات ضدپیری معجونی از فرمول ها را دارند که کارهای جالبی انجام می دهد.

4 فرد ثروتمند که زندگی شان با بدبختی سپری می شود

خیلی راحت می توان گفت که اگر ثروت فراوانی داشته باشید زندگی بر وفق مراد می شود؛ اما در واقعیت پول نمی تواند خوشبختی بیاورد. این افراد همه ثروتمند بودند، اما....

بازیگرانی که در زندگی واقعی آدم کشتند!

داستان های جالب و البته غمناک از بازیگرانی که در زندگی واقعی شان آدم کشتند.