اشتراک خبرنامه
پست الکترونیکی (Email) :
عکس منتخب

بازی های Pan American - قایقرانی

بازی های Pan American  - قایقرانی

مسابقه قایق های بادی در دریاچه انتاریو

Loading...
Loading...

آرشیو ماه های قبل|دی 1393

  1   
استفاده جالب و خلاقانه از لاک ناخن

به جز ارایش ناخن ها می توان از لاک برای کارهای دیگری هم استفاده کرد. شما در این پست کارهای دستی جالبی را می بینید که با استفاده از لاک ناخن انجام شده اند.

دکوراسیون اتاق خواب کودک برای کسانی که فضای کوچک دارند

آیا شما هم مشکل کوچک بودن آپارتمان دارید، و می خواهید فضایی برای بچه ها درست کنند که هم بتوانند آنجا بخوابند و هم درس هایشان را بخوانند؟ پس این متن برای شما عالی است.

با یاد گرفتن این 4 مرحله می توانید آرایش چشم دودی زیبا داشته باشید

شما هم علاقه زیادی دارید که مثل ستاره ها و بازیگران چشمان خود را زیبا و فریبنده سازید؟ ما این فرصت را در اختیارتان می گذاریم که خودتان یاد بگیرید مثل آنها آرایش کنید

این علام نشان می دهد باید دنبال یک کار جدید باشید

اما چه زمانی باید بفهمیم که وقت آن رسیده که دنبال یک کار جدید باشیم؟ این ها نشانه هایی است که به شما می گوید باید کارتان را تغییر دهید.

5 روش جالب برای دکوراسیون اتاق خواب های کوچک

اگر چیدمان و دکوراسیون یک اتاق خواب کوچک هوشمندانه باشد، شما اتاقی خواهید داشت که هم می توانید در آن بخوابید، کار کنید، بنشینید و حتی وسایلتان را انبار کنید.

باورتان نمی شود مردها از این خصوصیات زنان خوششان بیاید!

ممکن است موهای خیس برای شما کلافه کننده باشد چون به هرجایی می چسبد. اما برای مردان نشان دهنده یک چهره جذاب و تحریک کننده است.

غذاهای کم کالری که می توانید بدون نگرانی از چاق شدن بخورید

می خواهیم راه حل بهتری بهتان پیشنهاد دهیم. برای لاغر شدن مجبور نیستید گرسنگی بکشید. بلکه با شناختن خوراکی های کم کالری می توانید بدون اینکه چاق شوید شکم خود را برای مدتی پر کرده...

چگونه با آرایش چشم ها را درشت تر نشان دهیم؟

با وجودیکه ما نمی توانیم از نظر ژنیکی ظاهرمان را تغییر دهیم، اما خوشبختانه با حقه های آرایشی و گریم می توانیم کاری کنیم تا چشم ها درشت تر به نظر برسند.

به خاطر این 5 دلیل صورت شما هنوز جوش می زند!!

نیمی از خانم ها در سال های جوانی مشکل جوش صورت دارند. جوش های صورت اغلب در اثر تغییرات هورمونی دوران بلوغ، دوران بارداری، قبل از یائسگی و اوایل یائسگی و همچنین....