6 دی 1391

اسپاگتی با عطر ریحان

اسپاگتی با عطر ریحان

این غذا تقریبا دارای ۱۰۵۵ کیلوکالری انرژی است و در صورتی که آن را به ۴ قسمت تقسیم کنید، ۲۶۰ کیلوکالری انرژی خواهد داشت. همراه شدن این غذا با کمی سس و ظرفی پر از ماست یا سالاد، میزان کالری دریافتی را به ۴۰۰ کیلوکالری می رساند.
موادلازم:
اسپاگتی پخته=۴ لیوان/ ۶۴۰ کیلوکالری
▪ پیاز خرد شده= یک لیوان/ ۲۵ کیلوکالری
▪ سیر خرد شده= ۳ حبه/ ۱۰ کیلوکالری
▪ گوجه فرنگی خردشده=۳ لیوان/ ۷۵ کیلوکالری
▪ ریحان خرد شده=یک لیوان/ ۲۵ کیلوکالری
▪ پنیر پارمزان= ۱۰۰ گرم/ ۱۰۰ کیلوکالری
▪ روغن کانولا=۲ قاشق غذاخوری/ ۱۸۰ کیلوکالری
▪ نمک و فلفل= به میزان دلخواه/ صفرطرزتهیه:
ابتدا پیاز را در روغن تفت بدهید. قبل از طلایی شدن، سیرها را نیز بیفزایید و در ادامه، گوجه فرنگی ها را هم اضافه کنید. در قابلمه ای دیگر، اسپاگتی ها را بدون خرد کردن، در آب در حال جوش بریزید و بگذارید نرم شوند. در ظرفی که مشغول تهیه سس هستید ادویه ها را نیز اضافه و در مرحله پایانی، برگ های تازه ریحان را با انگشت خرد کنید؛ البته نه به قطعات ریز و منظم. پس از آبکش کردن اسپاگتی ها تمام رشته ها را با مایه سس مخلوط کرده و کمی حرارت بدهید و بلافاصله سرو کنید. هنگام خوردن نیز روی تمام محتویات، پنیر پارمزان بپاشید.این غذا تقریبا دارای ۱۰۵۵ کیلوکالری انرژی است و در صورتی که آن را به ۴ قسمت تقسیم کنید، ۲۶۰ کیلوکالری انرژی خواهد داشت. همراه شدن این غذا با کمی سس و ظرفی پر از ماست یا سالاد، میزان کالری دریافتی را به ۴۰۰ کیلوکالری می رساند.

< <
آخرین های : کاشانه
از سایر بخش ها...
پر بیننده ترین ها...
چگونه گل و گیاه در داخل خانه پرورش دهیم؟

چگونه گل و گیاه در داخل خانه پرورش دهیم؟

پرورش دادن گل و گیاه در داخل خانه می توانند ابعاد تازه ای به آشپزی شما داده و فرصتی برای صرفه جویی در هزینه های خانگی شما داشته باشد. برخی افراد فکر می کنند که پرورش گیاه در داخل خانه تنها برای افرادی میسر است که دارای فضای زیاد در خانه باشند اما این درست نیست. حتی اگر شما در آپارتمانی زندگی می کنید که هیچ فضای بیرونی ندارد هم می توانید گل و گیاه خود را پرورش دهید.

7 چیزی که مردان آرزو می کنند زنها بدانند!

7 چیزی که مردان آرزو می کنند زنها بدانند!

کمدین معروف دین کوک فقط بامزه و جذاب نیست. او به قدری زیباست که در قلب ها نفوذ می کند و زمانیکه در یک رابطه قرار می گیرد بسرعت اغوا می شود. ما از او خواهش کردیم که به ما بگوید در ذهن مردها چه می گذرد.

5 استفاده عجیب از سیر که تاکنون نمی دانستید!

5 استفاده عجیب از سیر که تاکنون نمی دانستید!

ترکیبات فعال در سیر با اسید آراشیدونیک تعامل داشته یک اسید چرب امگا در گوست وابسته با پسوریازیس ایجاد می کند. روغن سیر می تواند مستقیما روی نواحی با دوبار استفاده در روز تاثیر بگذارد.

5 مدل طراحی جالب برای گل و  گیاه منزلتان

5 مدل طراحی جالب برای گل و گیاه منزلتان

طرح هایی که می بینید چیزی بیش از گلدان های معمولی است که در منزلتان می گذارید. آنها هوشمندانه، با اهداف چندگانه و واقعا غیرعادی هستند. این وسایل به منظور رشد گیاهان و حفاظت از آنها طراحی شده اند یا یک طرح غیر معمول و جذاب دارند که فورا توجه ما را به خود جلب می کند.

طریقه  رنگ کردن تخم مرغ های نوروز با پوست پیاز

طریقه رنگ کردن تخم مرغ های نوروز با پوست پیاز

می خواهیم یک روش رنگ کردن تخم مرغ با پوست پیاز را برای شب عید آموزش دهیم که برای تزئین هم از برگ های سبزیجات مثل ریحان استفاده خواهیم کرد...