16 دی 1391

چگونه تعجب را بر روی صورت مهمانانتان ببینید

چگونه تعجب را بر روی صورت مهمانانتان ببینید

می خواهید از این اجناس زرق و برق دار خلاص بشوید و یک خانه ی خلوت ولی دلنشین داشته باشید؟ ما می توانیم با چند توصیه ی کلیدی و خلاقانه به شما یک میانبر نشان دهیم, با هم به این نکات توجه کنیم. هر اتاقی برای این که به چشمان شما استراحت بدهد به مقداری فضای آزاد احتیاج دارد داشتن این ویژگی ها قوی به طور خودکار در اتاق این حس را تداعی می کند که اتاق به خوبی طراحی شده است.


محیط خانه ی ساده ولی با احساس


به اطراف ساده نگاه کنید.


در خانه های سنتی، این می تواند در این حد ساده باشد که شومینه را تبدیل به یک آینه بزرگ آویزان کرد و چند شمع که روی تاقچه قرار داده شده، یا اگر یک منظره بزرگی به بیرون از محیط خانه تان دارید، می توانید آن را با یک قاب ساده ی  پنجره تزئین کنید.


اما اگر شما چیزی نداشتید که برای طراحی به کارتان بیاید چی؟ شما برای این که یک محیط زیبا و غنی داشته باشید مجبور نیستید که فقط با این اقلام و یا یک منظره بسیار خوب آن را فراهم کنید. با چند ترفند طراحی و کمی خرید شما می توانید حتی یک جعبه شیرینی را تبدیل به چیزی که باعث تعجب همگان شود کنید.


با رنگ ها خلاقانه کار کنید.


طرح یک دیوار جذاب با رنگ و یا کاغذ دیواری می تواند یکی از راه های ساده و همینطور کم هزینه برای خلق محیطی دلنشین باشد. هنگامی که شما طرح دیوار را تغییر دادید، کمی آن را با نصب یک آینه ی و یا اشیاء ارزشمند آرایش کنید، و حتی کمی هم به این محجون زیبا "نور افشانی" اضافه کنید.برای یک دکوراسیون هماهنگ، "قانون 3-رنگ" را همیشه به یاد داشته باشید. رنگ اصلی در یک اتاق باید در 70 درصد از عناصر (مانند دیوارها و کف) ظاهر شود، 20 در صد در رنگ مکمل (در عناصر چاپی مثل قاب عکس ها و پارچه ها) و 10 درصد (لوازم جانبی) در یک سایه پر جنب و جوش که این طرح را احیا کند.
 

یک طرح با الگو ها بسازید.


طرح نقش و نگاری که با دقت انتخاب شده می تواند ظاهر یک اتاق را به کل عوض کند و جلوه ی خاصی به پنجره و تختخواب و یا مبلمان بدهد. باز هم، لازم نیست که شما به دنبال رنگ های تند بروید. برای یک نگاه نافذ، استفاده از پارچه، پرده، کوسن و آباژوربسیار راهکار مناسبی است.
بهتر است که  از اجسام بزرگ و متوسط و یا متوسط و کوچک استفاده کرد. هرگزاز اجسام بزرگ و کوچک با هم استفاده نکنید.یک منبع روشنایی اضافه کنید.

گاهی یک آباژور، شمع و یا حتی یک لامپ ساده می تواند به کل فضا یک حس آرامش دهنده ببخشد. 


شمع ها با نور کم و با آباژور هایی با نور ملایم کمک بزرگی به جلوه دادن تمام دکوراسیون می کند.
< <
آخرین های : دکوراسیون
از سایر بخش ها...
پر بیننده ترین ها...
ایده جالب: برای استفاده از وسایل بدون استفاده

ایده جالب: برای استفاده از وسایل بدون استفاده

آیا وقتی به جارختی خود نگاه می کنید احساس رضایت ندارید؟ خوب یک نفس عمیق بکشید و دوباره نگاه کنید. فقط به خاطر اینکه فکر می کنید لباس هایتان خسته کننده شده اند انها را دور نریزید. دوستانتان را صدا زده و ازشان بخواهید ایده های خوب و کاربردی شان برای ساخت وسایل دست ساز را بهتان بگویند تا بهتان کمک کنند از لباس های کهنه تان دوباره استفاده کنید.

12دکور دلپذیر برای روز ولنتاین

12دکور دلپذیر برای روز ولنتاین

شما علاوه بر تزئین کردن درب و طاقچه بالای شومینه برای 14 فوریه ممکنه بخواهید نگاهی هم به کارهای دستی مخصوص این ماه بیندازید. ما برای کمک کردن به شما 12 نمونه از دکور روز ولنتاین را برای شما آماده کرده ایم. اینها بامزه، خلاقانه و فوق العاده رمانتیک هستند. پس خانه تان را با تزئینات آراسته کنید و مطمئن باشید بیشتر از قبل عشق را احساس خواهید کرد، من این را تضمین می کنم.

12 وسیله خلاقانه برای بالکن خانه تان

12 وسیله خلاقانه برای بالکن خانه تان

همه مردم دوست ندارند برای غذا خوردن در فضای باز به پارک بروند. چون در پارک آدم های زیادی هستند، سر و صدا زیاد است، و سگ ها ممکن است همبرگرتان را بدزدند که این خودش یک مانع است. اگر شما بیشتر از ظاهر باربیکیو تابستانی در آرامش خانه تان لذت می برید، پس یک گریل می خواهید. با این حال اگر بالکن کوچکی دارید که نمی خواهید راه رفت و آمد را با یک وسیله فلزی سنگین بگیرید، پس این نوع طراحی برایتان ایده ال است.

بهترین ایده ها برای آینه های حمام و دستشویی

بهترین ایده ها برای آینه های حمام و دستشویی

حمام و دستشویی های روشن و مجلل همان چیزی است که همه خواهانش هستند. اگر حمام و دستشویی شما حس وضفای خاصی ندارد شما می توانید با گذاشتن چندین آینه مدرن زیبا به آن حال و هوای مدرن بدهید. آینه های حمام می توانند به شما کمک کنند راحت تر آماده شوید و حسی از عظمت و شکوه به حمام شما هدیه میکنند.

12 مدل پریز خلاقانه

12 مدل پریز خلاقانه

در اینجا یک پروژه جالب از مردی ژاپنی را می بینید که خیلی باسلیقه پریزهای برق را در خانه اش مخفی کرده است. اینها درهای کشویی هستند که از چوب ساخته شده اند. این کار ایده خوبی برای کسانی است که به ندرت از پریزها استفاده می کنند. او کارهای دکوری دیگری نیز انجام داده مثل یک صفحه Shoji که از وسط باز می شود و یک درب کشویی تکی شبیه درهای کوچک بالایی.