1 اسفند 1392

چگونه عشق را در رابطه مان زنده نگه داریم؟

چگونه عشق را در رابطه مان زنده نگه داریم؟

آیا ما غیر رمانتیک هستیم؟ تحقیقات جدیدی که توسط گروه استرالیایی انجام شده نشان می دهد که 71 درصد از کسانیکه در این نظرسنجی شرکت کرده بودند به طور مرتب قرارملاقات های عاشقانه ای در زندگی شان ندارند....

آیا   ما غیررمانتیک هستیم؟ تحقیقات جدیدی که توسط گروه استرالیایی انجام شده نشان می دهد که 71 درصد از کسانیکه در این نظرسنجی شرکت کرده بودند به طور مرتب قرارملاقات های عاشقانه ای در زندگی شان ندارند.

این نظرسنجی آنلاین که دربرگیرنده 567 استرالیایی با میانگین سنی 16 تا 65 سال از سیدنی ، ملبورن،بریبین، آدلاید، پرث و کنبرا بود همچنین نشان داد که هزینه یک قرارملاقات عاشقانه بین 51 تا 100 دلار است ؛ البته افرادیکه در شهر کنبرا زندگی می کردند هزینه شان تا 5-50 دلار کاهش می یافت.
آن شرکت کنندگانی که به طور مرتب در قرارهای عاشقانه شرکت می کردند، شنبه معمول ترین و رایج ترین روز هفته برای آنها بود.این نظرسنجی آشکار کرد که شرکت کنندگان مکانهای مشهوری برای قرارملاقات های عاشقانه شان در نظر می گیرند.

طبق این نظرسنجی کسانیکه به طور مرتب قرارهای عاشقانه برای خود ترتیب می دهند برای پیدا کردن مکان مورد نظر و رمانتیک خود به اینترنت مراجعه می کنند. پیدا کردن چیزهای هیجان انگیز و جدید آسان نیست ؛ این تحقیق نشان داد که 88 درصد از این افراد ایده های عاشقانه خود را از اینترنت دریافت می کنند."داشتن یک شب رمانتیک حتما نباید یک هزینه گزاف و گرانبها باشد.می توانید به دنبال تفریحاتی باشید که در شهرتان انجام دهید و در کنار این قرارهای عاشقانه پول خود را نیز پس انداز کنید.
در این مقاله سعی داریم تا 5 روش برای داشتن یک شب رمانتیک را به شما معرفی کنیم:

1- سعی کنید یک روز در هفته را به این قرارهای عاشقانه خود اختصاص دهید- تصمیم بگیرید که کدام شب در هفته برای شما و همسر یا نامزدتان مناسب است و این روز را فقط برای خودتان اختصاص دهید.

2-  تنوع لازمه زندگی است: خیلی راحت و بی دردسرتر است که همیشه به همان رستوران تایلندی که هر هفته می روید سر بزنید و همان نودل همیشه هفتگی خود را سفارش دهید اما صدها مکان مختلف هستند که می توانید امتحان کنید، چیزهایی هستند که شما می توانید با تجربه کردنشان لذت ببرید.اگر برای صرف غذا بیرون می روید به محله متفاوتی از محله همیشگی مراجعه کنید، یک نوع غذای جدید امتحان کنید یا چیزی سفارش دهید که معمولا آن را سفارش نمی دهید.

3-  بودجه: نیازی نیست که مقدار زیادی پول خرج کنید؛ برای خودتان یک بودجه مشخص اختصاص دهید و به آن متعهد باشید یا یک تفریح کم بها را انتخاب کنید.تفریح کم بها یعنی ترتیب دادن یک پیک نیک و رفتن به دامن طبیعت، یا استفاده کردن از تخفیف هایی که برخی سایت ها دارند که حتی تا 90 درصد از بهای غذای رستوران ها و تجربیات مختلف را می توانید تخفیف بگیرید.

4-  تفریح کنید: سعی کنید تمام استرس هایی که در زندگی تان دارید را فراموش کنید و فقط از زمانیکه در حال حاضر با همسر یا نامزدتان دارید لذت ببرید.
5-  تلاش کنید: لباس زیبا بپوشید و تلاش کنید که برای همسرتان زیبا به نظر برسید، کمی تلاش نتایج طولانی مدتی به همراه خواهد داشت.

< <
آخرین های : دوستی و رابطه
از سایر بخش ها...
پر بیننده ترین ها...
50 نکته ای که مردان دوست دارند زنان آنها را بدانند

50 نکته ای که مردان دوست دارند زنان آنها را بدانند

آیا می دانستید بزرگ ترین چیزی که مردها را منزجر و سرد می کند دیدن سیگار کشیدن زن ها است و بزرگ ترین چیزی که مردان را برمی انگیزاند و هیجان زده می کند ورزش کردن و داشتن فعالیت بدنی زنان است...؟!

10 نشانه ای که می توانید بفهمید مردی به شما جذب شده است

10 نشانه ای که می توانید بفهمید مردی به شما جذب شده است

بسیاری از زنان در واژه ها و کلماتی که مردان به کار می برند به دنبال آن هستند که ببینند مرد مورد نظرشان به طرف آنها جذب شده است یا نه. در اینجا به قسمتهایی از زبان بدن مردان اشاره می کنیم که زمانیکه به طرف شما جذب شدند برای تان کاملا مشخص شود:

10 چیزی که مردها از زن ها می خواهند

10 چیزی که مردها از زن ها می خواهند

شاید فکر کنید مغز مردان در مقایسه با زنان زیاد پیچیده نیست، اما گاهی اوقات مردان نیز چیزهای غریبی که زن ها «احساسات» می نامند را تجربه می کنند. (بله این حقیقت دارد). پس اینجا صاف و ساده چیزهایی که مردان از زنان می خواهند را نام می بریم، اما آنها انقدر لجوج و سرسخت هستند که خودشان از زن ها در خواست نمی کنند.

باورتان نمی شود مردها از این خصوصیات زنان خوششان بیاید!

باورتان نمی شود مردها از این خصوصیات زنان خوششان بیاید!

ممکن است موهای خیس برای شما کلافه کننده باشد چون به هرجایی می چسبد. اما برای مردان نشان دهنده یک چهره جذاب و تحریک کننده است.

10 نشانه ای که بهتان می گوید شوهرتان به شما خیانت می کند!

10 نشانه ای که بهتان می گوید شوهرتان به شما خیانت می کند!

ما در دورانی زندگی می کنیم خبرها و داستان های زیادی در مور خیانت زن و شوهرها می شنویم. چیزی که اکثر زوج ها از آن هراس دارند. همه زوج ها چه زن و شوهر باشند چه نامزد باشند دوست دارند....