29 بهمن 1392

پدرها چگونه وقتی از فرزندشان دورند رابطه خود را حفظ کنند؟

پدرها چگونه وقتی از فرزندشان دورند رابطه خود را حفظ کنند؟

این دستورالعمل ها به پدرها کمک می کند وقتی مجبور می شوند برای مدتی از فرزند خود دور شوند رابطه شان را حفظ کنند. چونکه یک بچه خیلی کوچک هم می فهمد و می تواند وقتی که کنارش حضور ندارید شما را در یادش داشته باشد....

این دستورالعمل ها به پدرها کمک می کند وقتی مجبور می شوند برای مدتی از فرزند خود دور شوند رابطه شان را حفظ کنند. چونکه یک بچه خیلی کوچک هم می فهمد و می تواند وقتی که کنارش حضور ندارید شما را در یادش داشته باشد.

بوی آشنا
اگر از قبل می دانید که به زودی برای مدتی از فرزندتان دور می شوید، یک پیژامه نرم یا یک تی شرت را یک هفته بپوشید و آن را نشویید. وقتی از خانه دور شدید، همسرتان می تواند آن را در تختخواب بچه بگذارد. بوی لباس حس آشنای با شما بودن را به نوزادتان می دهد.
استفاده از صدای خود
هنگام خواندن یک کتاب شعرهای کوتاه بچه گانه صدای خود را ضبط کرده و در شعر اسم فرزندتان را نیز بیاورید. این به فرزند شما کمک می کند هنگام شنیدن صدایتان شما را تشخیص بدهد. اهل کتاب خواندن نیستید و قبلا این کار را نکرده اید؟ خوب مطمئنا می توانید یکی از شعرها و ترانه هایی که در آیپد خود دارید را برایش بخوانید؟

به او تلفن بزنید
کار ساده ای مثل صحبت کردن از طریق تلفن با فرزند خود نیز می تواند این رابطه را حفظ کند. پس زمانی را به تلفن زدن اختصاص داده و با دختر یا پسر کوچک خود در مورد اینکه امروز چه کار کرده اید حرف بزنید.
فقط برای بچه
وقتی خانه هستید زمانی را مخصوص کودکتان اختصاص دهید.  وقت حمام و ماساژ برای بعضی بچه ها می تواند تجربه ای برای نزدیک تر شدن و وابسته شدن پدر و فرزند باشد.
وقت قصه خوانی!
برای اینکه رابطه تان را قوی تر کنید، هر روز یک کتاب مشخص و یک کتاب جدید را برای کودک بخوانید. بچه ها چیزهای آشنا و چیزهای جدید را دوست دارند. این یک ترکیب قدرتمند است. این بچه هر روز یک کتاب آشنا و یک کتاب جدید از یک فرد خاص می گیرد.
< <
آخرین های : خانواده
از سایر بخش ها...
پر بیننده ترین ها...
10 نشانه ای که می توانید بفهمید مردی به شما جذب شده است

10 نشانه ای که می توانید بفهمید مردی به شما جذب شده است

بسیاری از زنان در واژه ها و کلماتی که مردان به کار می برند به دنبال آن هستند که ببینند مرد مورد نظرشان به طرف آنها جذب شده است یا نه. در اینجا به قسمتهایی از زبان بدن مردان اشاره می کنیم که زمانیکه به طرف شما جذب شدند برای تان کاملا مشخص شود:

رفتارهایی که باعث جذب مردان می شود.

رفتارهایی که باعث جذب مردان می شود.

نگرش و رفتار خود رای و خودسرانه مانند نورافکن های غول پیکر عمل می کند ، تمامی ویژگی های شما را برجسته می کند.این توجیه می کند که چرا نوشته ای که در مجله شخصیت و روانشناسی اجتماعی به چاپ رسید ثابت می کند که مردان از زنانی که رفتاری با اعتماد به نفس بیشتر از خود نشان می دهند خوششان آمده و جذب آنها می شوند.

12دکور دلپذیر برای روز ولنتاین

12دکور دلپذیر برای روز ولنتاین

شما علاوه بر تزئین کردن درب و طاقچه بالای شومینه برای 14 فوریه ممکنه بخواهید نگاهی هم به کارهای دستی مخصوص این ماه بیندازید. ما برای کمک کردن به شما 12 نمونه از دکور روز ولنتاین را برای شما آماده کرده ایم. اینها بامزه، خلاقانه و فوق العاده رمانتیک هستند. پس خانه تان را با تزئینات آراسته کنید و مطمئن باشید بیشتر از قبل عشق را احساس خواهید کرد، من این را تضمین می کنم.

7 چیزی که مردان آرزو می کنند زنها بدانند!

7 چیزی که مردان آرزو می کنند زنها بدانند!

کمدین معروف دین کوک فقط بامزه و جذاب نیست. او به قدری زیباست که در قلب ها نفوذ می کند و زمانیکه در یک رابطه قرار می گیرد بسرعت اغوا می شود. ما از او خواهش کردیم که به ما بگوید در ذهن مردها چه می گذرد.

چیز هایی که برای یک بچه جدید لازم دارید

چیز هایی که برای یک بچه جدید لازم دارید

تبریک می گوییم! بالاخره انتظار به پایان رسید و با نوزاد جدیدتان لذت خواهید برد. این هیجان انگیزترین بخش زندگی تان است، اما شما به همان اندازه هم عصبی هستید به خاطر چیزهایی که برای بچه لازم دارید. برای کسانی که اولین بار مادر شده اند تصمیم گیری برای خرید وسایل اصلی که نوزاد بدان نیاز دارد کار سختی است. این مقاله بهتان کمک می کند تا لیستی از محصولاتی که برای نوزاد تازه به دنیا آمده لازم است تهیه کنید.