28 بهمن 1392

جنیفر لوپز قبل و بعد از جراحی پلاستیک

جنیفر لوپز قبل و بعد از جراحی پلاستیک

آیا جنیفر لوپز عمل جراحی زیبایی انجام داده؟ جنیفر لوپز متولد 24 جولای 1969، اولین بار شایعه های مربوط به جراحی پلاستیک را رد کرد و گفت: مردم می خواهند اینجا و آنجا شایعاتی راه بیندازند.. به هرجهت من جراحی نکرده ام، اما....

آیا جنیفر لوپز عمل جراحی زیبایی انجام داده؟ جنیفر لوپز متولد 24 جولای 1969، اولین بار شایعه های مربوط به جراحی پلاستیک را رد کرد و گفت: مردم می خواهند اینجا و آنجا شایعاتی راه بیندازند.. به هرجهت من جراحی نکرده ام، اما نمی خواهم در مورد این کار قضاوت کنم چونکه نمی دانم آیا وقتی 40 یا 50 ساله شدم چه حسی دارم و این کار را انجام می دهم یا نه.
اما ظاهرا این گفته حقیقت ندارد. درحقیقت به استناد عکس های گذشته و الان و طبق گفته جراحان پلاستیک، جنیفر جراحی پلاستیک شامل، بوتاکس، برجسته سازی استخوان صورت و احتمالا عمل بینی را انجام داده است.
جراح پلاستیک جنیفر لوپز یکی از بهترین جراحان پلاستیک بوده که هیچ عملی را افراطی روی صورت او انجام نداده و برای همین امروز او زیباتر و زیباتر می شود!
عکس جنیفر لوپز  قبل و بعد از عمل استخوان صورت
وقتی عکس های قدیمی را با  عکس های جدید مقایسه می کنیم، عمل برجسته سازی استخوان صورت یا مشخص کردن خطوط صورت جنیفر لوپز کاملا واضح است. استخوان صورت جنیفر به طور واضح  مشخص شده و منحنی های طبیعی به دست آورده که این کار قبل از سال 2009 انجام شده.
برخی هم می گویند که جنیفر عمل های دیگر مثل عمل بینی و لب را نیز انجام داده. اما در ظاهر پیدا کردن اثر و نشان از این عمل ها کار سختی است. اگر هم او چنین جراحی هایی کرده باشد، انقدر کم و ناچیز بوده که به سختی قابل توجه است.

بوتاکس جنیفر لوپز  
جنیفر لوپز  مقدار زیادی بوتاکس کرده تا جوانی اش را حفظ کند. اگر عکس های جنیفر لوپز  را بدون آرایش ببینید به سختی می توانید روی صورتش چین و چروکی ببینید! حالا باورتان می شود او 44 ساله باشد؟!
در مورد بوتاکس جراحان دارای مجوز به نام دکتر بروس کاتز و دکتر استیون پیرلمان معتقدند که جنیفر برای نرم کردن پوست و کشیدن پیشانی بوتاکس کرده و به خاطر همین هیچ خطی روی صورتش نمی بینیم.
< <
آخرین های : پوست و زیبایی
از سایر بخش ها...
پر بیننده ترین ها...
هشت ماده غذایی که باعث براق شدن پوست شما می شوند

هشت ماده غذایی که باعث براق شدن پوست شما می شوند

کرم های گران قیمت خود را برای مدتی کنار گذاشته و بطور طبیعی از پوستتان محافظت کنید. خانم وانا جیمز متخصص تغذیه بهترین خوراکی ها را که برای پوست مفید است به شما معرفی می کند.

4 ترفند برای کشیدن خط چشم که هر خانمی باید آن را بداند!

4 ترفند برای کشیدن خط چشم که هر خانمی باید آن را بداند!

اگر می خواهید خط چشم تان اثر ماندگارتری روی چشمان تان داشته باشد با یک مداد چشم اول زیر چشم تان را خط بکشید اجازه دهید رنگ آن تا خط مژگان تان پیش برود و سپس روی آن کمی سایه پودری به همان رنگ بزنید تا خط چشم تاثیرگذارتری داشته باشید.

 فواید گوجه فرنگی برای پوست

فواید گوجه فرنگی برای پوست

مصرف گوجه فرنگی بدلیل منبع غنی لیکوپین که اثری آنتی اکسیدان دارد و همانند کرم ضد آفتاب در پوست عمل می کند ، به همه توصیه می شود. لیکوپین با سلول های آسیب دیده مبارزه کرده و اثرات قرمزی پوست را از بین می برد و خاصیت ضد پیری دارد.توصیه می شود که هر نفر روزانه حدود 16 میلی گرم لیکوپین مصرف کند زیرا اینکار باعث می شود رادیکالهای آزاد درون بدن کاهش یافته و در نتیجه باعث حفظ رطوبت بدن شود. و نیازی نیست تا پولی که به سختی بدست می آورید را صرف هزینه های گزاف پاکسازی پوست انجام دهید.

روش صحیح آرایش برای انواع مختلف چشم

روش صحیح آرایش برای انواع مختلف چشم

وقتی که قرار است آرایش کنیم همه ما یک هدف داریم؛ اینکه چشمانمان را درشت تر و درخشان تر درست کنیم. پس Mia Silverio هنرمند آرایشگر بهمان یاد می دهد با توجه به فرم چشم چگونه سایه بزنیم و خط چشم بکشیم.

بهترین مدل برای موهای شما چیست؟

بهترین مدل برای موهای شما چیست؟

حالت دادن موهای فر بلند مانند صاف کردن یک پیراهن آهن زده است . شما نیاز به سیستم حرارتی کمی مرطوب کنندهه و کمی کرم ثابت کننده دارید. ابتدا از مرطوب کننده آغاز کنید که بتوانید موهایتان را نرم کنید ، یک شامپو و نرم کننده نیز می تواند کمک ساز باشد.