26 بهمن 1392

7 نمونه جشن تولد جالب و هیجان انگیز!

7 نمونه جشن تولد جالب و هیجان انگیز!

ما عادت داریم که در جشن تولدمان کادو بگیریم، اما یک کارفرما و رئیس شرکت به نام راب مور در روز تولد 81 سالگی اش خودش هدیه داد، البته نه یک هدیه معمولی، او کل شرکتش را به کارمندانش هدیه کرد!....

1. نجات یافته هولوکاست با پایین پریدن از یک هواپیما تولدش را جشن گرفت
سال 2011، Gary Lenzner، نجات یافته هولوکاست که در جنگ جهانی دوم از کمپ بازداشتگاه اسرا فرار کرد، تولد 85 سالگی اش را طوری جشن گرفت که چیزی بیش از هجوم آدرنالین باشد؛ این راهی بود تا ثابت کند آدولف هیتلر و نه فقط سن و سال خودش قادر نخواهند بود شور و هیجان او را خاموش کنند.
Gary Lenzner  در حالیکه از ارتفاع 10.000 فوتی در اسمان از هواپیما پایین پرید، گفت می خواستم ثابت کنم هیتلر برنده نخواهد شد، یک سقوط آزاد 40 ثانیه ای که به سلامت با کمک چترباز روی زمین های نیکول، در Jamul  شرق سان دیه گو در آمریکا به زمین نشست.
او نزدیک  یک دهه رویای چتربازی را در سر داشت و اعضای درجه یک خانواده اش از این کار جلوگیری می کردند. اما Lenzner این برنامه شجاعانه را انجام داد درحالیکه او را از انجام این عمل بازمی داشتند.
2. رئیسی که در روز تولدش شرکتش را به کارمندانش بخشید.
ما عادت داریم که در جشن تولدمان کادو بگیریم، اما یک کارفرما و رئیس شرکت به نام راب مور در روز تولد 81 سالگی اش خودش هدیه داد، البته نه یک هدیه معمولی، او کل شرکتش را به کارمندانش هدیه کرد!
باب صاحب شرکت غذاهای طبیعی Red Mill در سال 2010 و روز تولد 81 سالگی اش برنامه «مالکیت موجودی کارمندی» را برای 209 کارمندش پرده برداری کرد. کارمندان حالا صاحب این شرکت و 400 پیشکش شامل، آردها، غلات و نان های مخلوط هستند.
ارزش دقیق این شرکت نامشخص است، اما در سال 2004 درآمد سالانه بیش از 24 میلیون دلار تخمین زده می شد،  درحالیکه در سال 2010 در انتشار خبرهای یک شرکت عنوان شد که شرکت آقای باب از آن سال هر سال رشد سالانه 20 تا 30 درصدی داشته است.
3. زن 102 ساله در روز تولدش از روی یک پل پایین پرید.
دوروتی کاستر یک زن 102 ساله در ماه ژوئن 2013 از یک پل در Idaho پایین پرید تا تولدش را جشن بگیرد! ویدئوی او در روز سوم ژوئن در یوتیوب منتشر شد، او با اتکا به پرش دو نفره با Sean Chuma از ارتفاع 486 فوت از پل Perrine در آبشارهای دوقلو پایین پرید.
این مادربزرگ شجاع به گزارشگران گفت راز طول عمرش فعالیت است. او زمانی که تولد 101 سالگی را پشت سر گذاشته بود تصمیم گرفته بود همان طوری که خانواده اش خواسته اند سال بدون هیجانی داشته باشد.
4. پسری که با پرداخت کردن قرض های مادرش تولدش را جشن گرفت
در ماه می 2013 یک مرد از نژاد اتیوپی تصمیم گرفت تولدش را با «جشن گرفتن برای کسی که به من زندگی داد» جشن بگیرد.
این پسر باوجود دستمزد سالانه 30000 دلاری اش در سال، ترتیبی داد که مقداری از پولش را هر  ماه کنار بگذارد تا به هدفش برسد و به اندازه کافی پول پس انداز کند تا قرض های مادرش را پرداخت کند. سپس او در این روز خاص چک را در دستان مادرش گذاشت.

5. زن 99 ساله که با پایین آمدن از یک ساختمان تولدش را جشن گرفت
دوریس لانگ از جزیره هایلینگ همپشایر هنوز رکورددار مسن ترین فردی است که این کار را انجام داده است. این زن 99 ساله در ماه می 2013 با پایین امدن از برج 11 طبقه تولد خود را جشن گرفت. و این یکی از 13 مورد بالا رفتن از ساختمان های بلند توسط افراد بالای 85 سال بود.
او به خاطر جمع آوری پول برای آسایشگاه Rowans از ساختمان  110 فوتی (35 متر) Mercantile House ، دانشگاه Portsmouth پایین آمد. دوریس گفت: آن روز هوا خوب بود و هیچ بادی نمی وزید، پس من نمی توانستم مثل پاندول در هوا تاب بخورم.
6. مربی شخصی در روز تولدش پله های سانتا مونیکا را صدبار بالا رفت
مت ریچر-سند مربی شخصی در ماه مارچ 2013 روز تولد 31 سالگی اش صد بار از پله های سانتا مونیکا بالا رفت تا آگاهی سازمان دیابتی های آمریکا را بالا ببرد. او می گوید این کار مثل ده بار بالا رفتن از ساختمان Empire State است.
زندگی ما هیچ وقت راکد نیست- در هر لحظه ای که به ما داده شده، ما هم رو به جلو و هم به عقب حرکت می کنیم. هر سالی که می گذرد برای ما فرصتی است تا دور و برمان تغییراتی ایجاد کنیم. من می خواهم تولد 31 سالگی ام را با یک تحول بزرگ آغاز کنم.

7. زن 100 ساله تولدش را با اسکی کردن جشن گرفت
السا بایلی بعد از برگزار کردن جشن تولد و شام خوردن و رقصیدن با دوستان اولین روز 101 سالگی اش را با جامه عمل پوشاندن به قولی که یک دهه پیش داده بود آغاز کرد؛ او در روز شنبه برای اسکی به Arapahoe Basin رفت، درحالیکه آخرین بار وقتی 90 ساله بود این کار را انجام داده بود.
بایلی برای 75 سال اسکی می کرده او می گوید: فقط محکم به چوب ها بچسب دیگر کارت را انجام داده ای، این همان چیزی است که به فلسفه زندگی هیجان انگیزم معنا می بخشد .

ورزش های جسورانه در سراسر جهان از هند تا آفریقا ماجراجویان را جذب می کند، این زن درحالیکه به عنوان درمانگر شغلی کار می کرد به ورزش های پیاده روی، اسکی، موج سواری، کایت سواری و غواصی هم می پرداخت. پاییز سال قبل او تنهایی به برزیل سفر کرد تا یک شفادهنده را ملاقات کند کسی که در موردش گفت: او هیچ کاری انجام نمی دهد. او هنگام بازگشت از آفریقای  جنوبی در دیزنی ورد فلوریدا توقف کرد و ترن هوایی Space Mountain را سوار شد. او گفت ما در تاریکی فرو می رفتیم و این ترسناک بود. پس برای همین او 5 بار سوار ترن هوایی شد.
< <
آخرین های : طنز
از سایر بخش ها...
پر بیننده ترین ها...
5 چیز عجیبی که بعد از مرگ اتفاق می افتد

5 چیز عجیبی که بعد از مرگ اتفاق می افتد

قبر، حقایق ناخوشایندی درمورد چگونگی تجزیه شدن بدنتان بعد از مرگ: طبیعت بعد از مرگ با بدن انسان مهربان نیست. باید خوشحال باشیم که این روزها آیین های تدفین مدرن جای تجزیه طبیعی بدن را گرفته اند. ما می توانیم انتخاب کنیم که پروسه تجزیه شدن بدنمان را با مومیایی شدن به تاخیر بیندازیم، عمل مومیایی که درآن به جای مایعات بدن مواد نگهدارنده می گذارند. یا می توانیم تبدیل به خاکستر شویم، بدین شکل که جسدمان را در درجه حرارت 2000 فارنهایت می سوزانند تا موقعی که به خاکستر تبدیل شویم.

12دکور دلپذیر برای روز ولنتاین

12دکور دلپذیر برای روز ولنتاین

شما علاوه بر تزئین کردن درب و طاقچه بالای شومینه برای 14 فوریه ممکنه بخواهید نگاهی هم به کارهای دستی مخصوص این ماه بیندازید. ما برای کمک کردن به شما 12 نمونه از دکور روز ولنتاین را برای شما آماده کرده ایم. اینها بامزه، خلاقانه و فوق العاده رمانتیک هستند. پس خانه تان را با تزئینات آراسته کنید و مطمئن باشید بیشتر از قبل عشق را احساس خواهید کرد، من این را تضمین می کنم.

قبرستان های جن زده

قبرستان های جن زده

در این متن لیست 11 قبرستان جن زده جهان را آورده ایم. از مقبره ای که به خاطر مشاهده و گزارش تعداد زیادی از ارواح درش بسته شد تا قبرستانی که به عنوان یک شهر کوچک شناخته می شود، این مکان ها برای گردش عالی اند- اگر جراتش را داشته باشید.

جالب ترین مومیایی های کشف شده

جالب ترین مومیایی های کشف شده

برداشتن مغز یکی از مراحل مومیایی کردن مصری بود که حدود 3500 سال قبل معروف بود و تا دوره های بعدی هم مورد استفاده قرار می گرفت. تشخیص ابزارهای باستانی که مومیایی کنندگان برای برداشتن مغز از آنها استفاده می کردند سخت است و محققان ذکر کردند که این دومین باری است که وجود یک ابزار درون جمجمه مومیایی گزارش شده است. این ابزار که ما بین استخوان دیواره چپ و پشت جمجمه واقع شده است که با رزین پر شده است، سال 2008 بعد از یک سری اسکن پیدا شد.

نقاشی روی تخم شترمرغ

نگاه کنجکاوانه یک شتر مرغ به نقاشی کشیده شده روی تخم شتر مرغ ...