3 بهمن 1392

13 مدل چای دم کن خلاقانه

13 مدل چای دم کن خلاقانه

مقداری چای را در لباس آقای تی (چای) بریزید و اوقات خوب و ایده آل چای خوری داشته باشید.

مقداری چای را در لباس آقای تی (چای) بریزید و اوقات خوب و ایده آل چای خوری داشته باشید.


زیردریایی چای خلاقانه


با غوطه ور شدن زیردریایی در لیوان آبتان، برگ های چای شما دم کشیده و به شکلی عالی در آب تراوش می کند.


این حیوان ماقبل تاریخی آماده است تا برگ های چای شما را بخورد و برایتان یک فنجان چای عالی دم کند. خیلی ساده این حیوان را درون لیوانتان گذاشته و زنجیرش را آویزان کنید، لیوان را با آب جوش پر کنید و صبر کنید تا چای دلخواهتان دم بکشد. حال دایناسور را خارج کرده و از چای خود لذت ببرید!


دم کننده چای بانمک استیل به شکل یک کشتی موشکی.

از این دم کننده های استیل شگفت انگیز به شکل میمون استفاده کنید تا بتوانید چای خود را خوب دم کنید. بازوها و دست های میمون حرکت می کند تا داخل لیوان مورد علاقه تان بنشیند.دم کننده چای به شکل قلب با تیری که به آن اصابت کرده.


دم کننده چای به شکل صدف برای هدیه دادن ایده آل است.


با این دم کن چای بانمک روز خود را آغاز کنید! غواص چایی براساس لباس غواصی با عنوان Meoguri مشهور شده، که با یک بند به تانک اکسیژن وصل شده تا در دریای عمیق استفاده شود.


دم کننده چای برگی، طراحی شده با الهام از گلدان های گل، جذاب ترین و موثرترین دم کننده چای در فروشگاه هاست. خیلی ساده سبد استیل سوراخ دار را با برگ های چای پر کنید، درپوش آن را محکم کرده و به طور کامل آن را در آب جوش قرار دهید تا دم بکشد.


دم کننده چای آدم آهنی


با این اردک بامزه شناور فنجان چای خوشمزه خود را آماده کنید. این دم کننده یک هدیه عالی برای عاشقان چای است.


با استفاده از این دم کننده هایی که به سبک نت های موسیقی است از چای تازه خود لذت ببرید.


دم کننده لنگر سیلیکونی برگ های چای را نگه داشته و یک فنجان چای عالی برایتان درست می کند. برگ های چای را درون لنگر گذاشته، در آنرا ببندید و از فنجان خود آویزان کنید. فنجان را با آب داغ پر کنید و بگذارید دم بکشد. بعد لنگر را بیرون آورده و چای خود را نوش جان کنید.

< <
آخرین های : کاشانه
از سایر بخش ها...
پر بیننده ترین ها...
چگونه گل و گیاه در داخل خانه پرورش دهیم؟

چگونه گل و گیاه در داخل خانه پرورش دهیم؟

پرورش دادن گل و گیاه در داخل خانه می توانند ابعاد تازه ای به آشپزی شما داده و فرصتی برای صرفه جویی در هزینه های خانگی شما داشته باشد. برخی افراد فکر می کنند که پرورش گیاه در داخل خانه تنها برای افرادی میسر است که دارای فضای زیاد در خانه باشند اما این درست نیست. حتی اگر شما در آپارتمانی زندگی می کنید که هیچ فضای بیرونی ندارد هم می توانید گل و گیاه خود را پرورش دهید.

7 چیزی که مردان آرزو می کنند زنها بدانند!

7 چیزی که مردان آرزو می کنند زنها بدانند!

کمدین معروف دین کوک فقط بامزه و جذاب نیست. او به قدری زیباست که در قلب ها نفوذ می کند و زمانیکه در یک رابطه قرار می گیرد بسرعت اغوا می شود. ما از او خواهش کردیم که به ما بگوید در ذهن مردها چه می گذرد.

5 استفاده عجیب از سیر که تاکنون نمی دانستید!

5 استفاده عجیب از سیر که تاکنون نمی دانستید!

ترکیبات فعال در سیر با اسید آراشیدونیک تعامل داشته یک اسید چرب امگا در گوست وابسته با پسوریازیس ایجاد می کند. روغن سیر می تواند مستقیما روی نواحی با دوبار استفاده در روز تاثیر بگذارد.

5 مدل طراحی جالب برای گل و  گیاه منزلتان

5 مدل طراحی جالب برای گل و گیاه منزلتان

طرح هایی که می بینید چیزی بیش از گلدان های معمولی است که در منزلتان می گذارید. آنها هوشمندانه، با اهداف چندگانه و واقعا غیرعادی هستند. این وسایل به منظور رشد گیاهان و حفاظت از آنها طراحی شده اند یا یک طرح غیر معمول و جذاب دارند که فورا توجه ما را به خود جلب می کند.

طریقه  رنگ کردن تخم مرغ های نوروز با پوست پیاز

طریقه رنگ کردن تخم مرغ های نوروز با پوست پیاز

می خواهیم یک روش رنگ کردن تخم مرغ با پوست پیاز را برای شب عید آموزش دهیم که برای تزئین هم از برگ های سبزیجات مثل ریحان استفاده خواهیم کرد...