17 دی 1392

مایکل داگلاس و کاترین زتاجونز آشتی کردند

مایکل داگلاس و کاترین زتاجونز آشتی کردند

مایکل داگلاس و کاترین زتاجونز سال سختی داشتند، اما ظاهرا این سختی ها به پایان رسیده است. بعد از اینکه این زوج در ماه آگوست اعلام کردند که برای بهبود و درست شدن ازدواجشان مدتی جدا از هم زندگی می کنند، برای اولین بار با همدیگر عکس انداختند. درحالیکه ظاهری شاد داشته و حتی گفته شده که حلقه های ازدواجشان در دستشان بوده- آنها روز 22 دسامبر در نیویورک یک روز را با بچه هایشان گذارندند.

داگلاس و زتاجونز که آخرین بار در ماه بهار با هم دیده شدند، درحالیکه آپارتمانشان در منهتن را با بچه هایشان دیلان 13 ساله و  کاریز 10 ساله ترک می کردند غافلگیر شدند. آنها برای غذا خوردن به رستوران ایتالیایی اورسو می رفتند. و بعد از آن برای دیدن یک نمایش به نام Motown: The Musical به برادوودی رفتند. و در اخر شب نیز به تماشای فیلم هابیت رفتند.

 

 

فعالیت های جالب این خانواده به یک روز محدود نشد، آخر همان هفته نیز چهارنفری برای شام خوردن به رستوران Ocean Grill رفتند. این زوج صرف نظر از مشکلاتی که با هم داشتند، به خاطر بچه هایشان دوباره با هم ارتباط برقرار کرده اند. داگلاس 69 ساله درمورد نقل مکان به بدفورد، نیویورک صحبت کرد، شهری که زتاجونز بعد از اعلام جدایی شان بیشتر وقتش را در انجا گذارنده. این بازیگر ادامه داد: دیلان برای ستایش فیلم مورد علاقه اش مثل یک هابیت لباس پوشیده بود- کاریز یک جوجه اردک بود و زتاجونز هم سفید برفی. ماه گذشته که 13 امین سالگرد ازدوجشان را جشن گرفتند، درحالیکه برای دیدن یک مدرسه خصوصی در Westchester County رفته بودند باز با هم دیده شدند. آنها این مدرسه شیک و مد روز را برای دیلان در نظر گرفتند.

 

 

این زوج سال 2013 را با خوشی به یاد نمی آوردند. بازیگر 44 ساله فیلم قرمز 2 در ماه آپریل برای بیماری دوقطبی تحت درمان قرار گرفت. در ماه ژوئن  بعد از اینکه داگلاس گفت احتمال دارد HPV باعث ابتلای او به بیماری سرطان زبان شده باشد، زندگی این زوج سرتیتر خبرها قرار گرفت. او بعدها شفاف سازی کرد و اعلام کرد همسرش سبب این بیماری نشده اما بعد از بیماری زندگی شان در سراشیبی قرار گرفت. اعتیاد کامرون پسر داگلاس و  حبس شدنش باعث استرس هایی در زندگی زناشویی این زوج شد و در ماه جولای زتاجونز اقرار کرد که سرطان مایکل داگلاس در بیماری دوقطبی او بی تاثیر نبوده است.

 

 

بعد از اینکه این زوج در اواخر ماه اگوست اعلام کردند که می خواهند در مورد ازدواجشان فکر و آنرا ارزیابی کنند، زندگی شان را از هم جداکردند. گزارشگران از یک آشتی که سریعا خاموش شد خبر دادند،  اما بعد در ماه سپتامبر داگلاس به گزارشگرها گفت که همه چیز عالی است. و در اواخر ماه اکتبر که در The Tonight Show ظاهر شد اعلام کرد که امیدوار است همه چیز به خوبی درست شود. آدم ها بعضی وقتها به کمی تنهایی نیاز داند، اما این لزوما به معنای پایان راه نیست. من خیلی امیدوارم و با دیدن این عکس ها که هر دوی آنها خوشحال و سالم هستند می فهمیم که امیدواری مایکل داگلاس بی دلیل نبوده است.
< <
آخرین های : اخبار هنرمندان
از سایر بخش ها...
پر بیننده ترین ها...
سوپرمانکن های ویکتوریا سکرت در مواقع عادی چگونه اند؟

سوپرمانکن های ویکتوریا سکرت در مواقع عادی چگونه اند؟

سوپراستارهای ویکتوریا سکرت – یکی از مشهورترین برندهای لباس زیر و لباس خواب در دنیا- همیشه هم ورزشکار نیستند و احساس خوش اندامی نمی کنند. ورزش کردن دقیقا متضاد آن احساسی است که شما دارید انجام می دهید. اما حداقل می دانید که در شرکت خوبی دارید کار می کنید. آدریانا لیما و ارین هثرتورن دو تن از سوپرمانکن های دنیا و از فرشتگان ویکتوریا سکرت هر دو به اندام شان خیلی زیاد اهمیت می دهند و ورزش می کنند.

مدل های ویکتوریا سکرت رازهای زیبایی شان را فاش می کنند

مدل های ویکتوریا سکرت رازهای زیبایی شان را فاش می کنند

همه دوست دارند آنچه که سبب زیبایی همیشگی سوپرمدل ها شده را فهمیده و محصولاتی که برای حفظ زیبایی ظاهری شان استفاده می کنند را بشناسند. شش مدل محبوب ویکتوریا سکرت , جدیدا بعضی را رازهای زیبایی خود را افشا کرده اند. آنها فرشته های بی نقصی به نظر می رسند که روی صحنه قدم می گذارند و در زیر بخشی از رازهایی که سبب شده ظاهر سوپرمدل ها را داشته باشند آورده ایم.

تیپ خسته کننده آنجلینا جولی روی فرش قرمز

تیپ خسته کننده آنجلینا جولی روی فرش قرمز

خیلی سخت می شود درمورد این حقیقت که آنجلینا جولی یکی از زیباترین زنان و بهترین بازیگران جهان است بحث و مشاجره راه انداخت. با این حال او جزو خوش تیپ ترین بازیگران نیست. فقدان رنگ در کمد لباس هایش و طراحی لباس هایش بر روی فرش قرمز تنوع و جذابیت ندارد.

آیا رابرت پتینسون به کریستین خیانت کرده؟

آیا رابرت پتینسون به کریستین خیانت کرده؟

شایعه شده که رابرت پتینسون هم به کریستین استوارت خیانت کرده و با افراد زیادی مثل مگان فاکس، نیکی رید، اشلی گرین، اریکا دوترا (در زمان های متفاوت)، کامیلا بل و امیلی د راوین نانسی بینگن همر ستاره تلویزیونی VH1، کیتلین کرونبرگ، شیا ماری (مدل بلوند)، سارا رومر و بالاخره یک دختر با نام مستعار Chateau Marmont رابطه داشته است.

بیوگرافی سارا شاهی بازیگر ایرانی الاصل فیلم های هالیوود

بیوگرافی سارا شاهی بازیگر ایرانی الاصل فیلم های هالیوود

سارا شاهی با نام اصلی آهو جهانسوز شاهی از پدری ایرانی و مادری اسپانیایی در Euless، تگزاس به دنیا آمد. او رقصنده پیشین لیگ فوتبال ملی و از نوادگان شاه ایرانی قرن 19 است.