15 دی 1392

مجسمه سازی روی مداد شمعی

مجسمه سازی روی مداد شمعی

هوانگ تران هنرمند بااستعداد این مجسمه های مینیاتوری را بر روی مداد شمعی تراشیده است. مجسمه های تراشیده شده بر روی مداد شمعی ها شبیه شخصیت های معروف فیلم های جنگ ستارگان، Futurama، زمان ماجراجویی و دیگر فیلم ها و برنامه های تلویزیونی مشهور هستند.

 
Crayon Carvings

 

 

 مجسمه های شمعی بازی های تاج و تخت

مجسمه عروس و دامادمجسمه جیک سگ
مجسمه شمعی زودبرگمجسمه شمعی کوداما
مجسمه شمعی BMO
مجسمه شمعی روباه
مجسمه شمعی Boba Fett
مجسمه شمعی R2-D2
مجسمه شمعی دارث ویدر
مجسمه شمعی Stormtrooper
مجسمه توترو
< <
آخرین های : هنر و ادبیات
از سایر بخش ها...
پر بیننده ترین ها...
عکس هایی که هر پدر و مادری باید از نوزاد خود بگیرد

عکس هایی که هر پدر و مادری باید از نوزاد خود بگیرد

زمان به سرعت می گذرد و کسانی که بچه تازه به دنیا آمده دارند همیشه به گذشته برگشته و آرزو می کنند که ای کاش عکس های بیشتری از بچه خود می انداختند. اما خبر خوب این است که زیاد سخت نیست شات های خلاقانه با تنوع زیاد از فرزندمان بگیریم. این 17 شات را هر پدر و مادری باید از فرزندش بگیرد.

دماوند

دماوند

بلندترین قله رشته کوه های البرز، دماوند است که 5636 متر از سطح دریای مازندران و 5671 متر از سطج دریاهای آزاد ارتفاع دارد.

نقاشی های خلاقانه با تراشه های مداد

نقاشی های خلاقانه با تراشه های مداد

این نقاشی های خلاقانه کار مارتا آلتز نویسنده و تصویرگر کتاب کودک می باشد. او نقاشی هایش را خیلی خلاقانه با تراشه های مداد تکمیل کرده است.تراشیدن مدادهای چوبی یک چیز خاص به هر نقاشی اضافه کرده است.

12 نمونه تصویرسازی خلاقانه

12 نمونه تصویرسازی خلاقانه

حالا زمان این رسیده که عکس ها و تصویرسازی هایی که با هم ادغام شده را ببینیم. این مجموعه الهام بخش هنرمندانه را تصویرگری هندی به نام «نیتین رائو کومبلکر» با ترکیب عکاسی و تصویرسازی هنری خلق کرده است.

نقاشی هایی که به جهان واقعی هجوم می آورند

نقاشی هایی که به جهان واقعی هجوم می آورند

«گایکو» هنرمند چینی خودش را داخل نقاشی های سوپر قهرمان های کتاب های کمیک مورد علاقه اش و شخصیت های علمی تخیلی مشهور می کند. این هنرمند بااستعداد با بتمن، ژوکر، کاپیتان آمریکا، مرد آهنی، مرد عنکبوتی و دیگر شخصیت های مشهور رودررو می شود.