24 آذر 1392

دکورهای دست ساز برای درخت کریسمس

دکورهای دست ساز برای درخت کریسمس

کریسمس روزی مشهور در سراسر جهان است. شما می توانید با تزئین درخت کریسمس به روش خاص خود این روز را جشن بگیرید. چه چیزی می تواند بهتر از داشتن تزئینات اختصاصی درخت کریسمس در این روز خاص باشد؟ تعداد زیادی از مردم از تزئین درخت خودداری می کنند چونکه فکر می کنند کاری بیش از حد مشکل است. برخی از افراد فکر می کنند تزئین درخت کریسمس کاری جالب است و خودشان باید این کار را انجام دهند اما برخی از افراد هم فکر می کنند زمان کافی ندارند که بتوانند به درستی کار تزئین را انجام دهند.

Create Your Own DIY

Christmas Tree Decoration This Year

با این حال این کارهای دستی می توانند هم جالب و هم راحت باشند که همه بتوانند انجام دهند. اگر می خواهید خودتان درخت کریسمس را تزئین کنید باید دنبال چیزی باشد که آن را خاص کند. می توانید پولک و منجوق، حباب، یا حتی شکلات های تزئینی به شکل درخت را به ان اضافه کنید. شاید درخت کریسمس شما عالی شود، اما واقعا چگونه می توانید بهترین درخت را درست کنید؟

 

شما می توانید با اضافه کردن تزئینات مخصوص به خود درخت جالب و اختصاصی درست کرده که باعث افتخارتان شود.  و مهم تر از آن درختی بسازید که اعضای خانواده عاشقش شوند.

 

البته شما مجبور نیستید مدت زمان زیادی برای تزئین یک درخت کوچک صرف کنید، زیرا می توانید در عرض چند دقیقه کارهای بامزه ای درست کنید. مثلا می توانید خیلی ساده یک بطری کهنه را برداشته آن را تمیز کرده و داخلش را با منجوق و پولک یا یک عکس کوچک پر کنید. می توانید بطری را رنگ کرده یا با چیزهایی که خودتان دوست دارید تزئینش کنید. می توانید کارهایی خاص ولی ساده انجام دهید!

 

 

 

  به خاطر همین می گوییم تزئین درخت کریسمس می تواند یک کار ویژه و انجام دادنش هم راحت باشد. لازم نیست پول زیادی برای این اقلام کوچک صرف کنید  و می توانید از تمام اعضای خانواده هم کمک بگیرید.

 

 

 

 

 

 

< <
آخرین های : کاشانه
از سایر بخش ها...
پر بیننده ترین ها...
چگونه گل و گیاه در داخل خانه پرورش دهیم؟

چگونه گل و گیاه در داخل خانه پرورش دهیم؟

پرورش دادن گل و گیاه در داخل خانه می توانند ابعاد تازه ای به آشپزی شما داده و فرصتی برای صرفه جویی در هزینه های خانگی شما داشته باشد. برخی افراد فکر می کنند که پرورش گیاه در داخل خانه تنها برای افرادی میسر است که دارای فضای زیاد در خانه باشند اما این درست نیست. حتی اگر شما در آپارتمانی زندگی می کنید که هیچ فضای بیرونی ندارد هم می توانید گل و گیاه خود را پرورش دهید.

7 چیزی که مردان آرزو می کنند زنها بدانند!

7 چیزی که مردان آرزو می کنند زنها بدانند!

کمدین معروف دین کوک فقط بامزه و جذاب نیست. او به قدری زیباست که در قلب ها نفوذ می کند و زمانیکه در یک رابطه قرار می گیرد بسرعت اغوا می شود. ما از او خواهش کردیم که به ما بگوید در ذهن مردها چه می گذرد.

5 استفاده عجیب از سیر که تاکنون نمی دانستید!

5 استفاده عجیب از سیر که تاکنون نمی دانستید!

ترکیبات فعال در سیر با اسید آراشیدونیک تعامل داشته یک اسید چرب امگا در گوست وابسته با پسوریازیس ایجاد می کند. روغن سیر می تواند مستقیما روی نواحی با دوبار استفاده در روز تاثیر بگذارد.

5 مدل طراحی جالب برای گل و  گیاه منزلتان

5 مدل طراحی جالب برای گل و گیاه منزلتان

طرح هایی که می بینید چیزی بیش از گلدان های معمولی است که در منزلتان می گذارید. آنها هوشمندانه، با اهداف چندگانه و واقعا غیرعادی هستند. این وسایل به منظور رشد گیاهان و حفاظت از آنها طراحی شده اند یا یک طرح غیر معمول و جذاب دارند که فورا توجه ما را به خود جلب می کند.

طریقه  رنگ کردن تخم مرغ های نوروز با پوست پیاز

طریقه رنگ کردن تخم مرغ های نوروز با پوست پیاز

می خواهیم یک روش رنگ کردن تخم مرغ با پوست پیاز را برای شب عید آموزش دهیم که برای تزئین هم از برگ های سبزیجات مثل ریحان استفاده خواهیم کرد...