10 آذر 1392

ستاره هایی که تنبلی چشم دارند

ستاره هایی که تنبلی چشم دارند

برخی از افراد مشهور با بیماری تنبلی چشم از تاربینی رنج می برند، یک بیماری چشمی که در بر اثر دید ناقص در یک چشم ایجاد می شود، اما اکثر ستاره ها با تنبلی چشم فقط یک چشمشان مشکل ضعیفی دارد. ببینید کدام ستاره ها بر این ایراد جسمی خود چیره شده اند. تنها ستاره ای که به خاطر این مشکل دارای لقب شد، لیزی «چشم چپ» یکی از مشهورترین افراد با مشکل تنبلی چشم بود. عضو سابق TLC تنها یکی از هزاران نفر افرادی بود که با این مشکل روبرو بودند. حالا با مشهورترین این افراد از پاریس هیلتون با مشکل بی ثباتی چشم تا کریستین بل با مشکل تنبلی چشم آشنا شوید.

ستاره هایی که تنبلی چشم دارند
درحالیکه بی ثباتی چشم های پاریس هیلتون به خاطر یک عمل جراحی به وجود آمده، این بازیگر/ مدل/ میراث بر ثروتمند یکی از چشم هایش نیز تنبلی دارد. تنبلی چشم کریستین بل به سختی قابل تشخیص است، اما او یکی از مشهورترین افراد با مشکل تنبلی چشم است.
ستاره هایی که تنبلی چشم دارند شامل: ملیسا جوان هارت، رابین تونی و اشلی سیمپسون خواننده هستند. این مشکل بر روی آدم های مشهور زیادی تاثیر گذاشته، اما تنبلی چشم معمولا قابل تشخیص نیست، مثل مواردی چون کیت موس، سلنا گومز،  شانن دوهرتی و حتی بیانسه.
خوشبختانه ستاره هایی که ایرادهای جسمانی دارند کمک زیادی در پنهان کردن آنها می کنند و مهمولا با آرایش و گریم چشم ها را که با هم میزان نیستند متعادل نشان می دهند.


 
ستاره های مرد با تنبلی چشم عبارتند از: راسل کرو، اما تنبلی چشم او الان کمتر قابل تشخیص است، چونکه این بازیگر دیگر همیشه در عکس ها به سمت چپ نگاه می کند. تیلور لانتر، توفر گریس، اندی گارسیا و هایدن کریتنسن  به همراه  اندی کوهن و واضح ترینشان تام یورکی دیگر افراد مشهور با این مشکل هستند.ستاره هایی با مشکلات جسمانی

درحالیکه مردم مشهوری که تنبلی چشم دارند ایرادشان به راحتی دیده می شود، ستاره های دیگری هستند که از مشکلات جسمانی دیگری رنج می برند و معمولا می توانند آن ایرادها را پنهان کنند.


مثلا مگان فاکس ستاره زیبای مو مشکی که با برایان اوستین گرین ازدواج کرده مجبور است در عکس های تبلیغاتی انگشت شستش را پنهان کند چون این انگشتش مربعی شکل است. درحالیکه بقیه انگشتانش کشیده و ظاهری طبیعی دارند، اما این انگشتش خیلی کوتاه و ناخن های پهنی دارد.
دیگر انتخاب ما برای لیست ستاره های مشکل دار، کیت بوسورث است که مشکل دورنگی چشم دارد. یکی از چشمان او آبی و دیگری قهوه ای است.
دیگر ستاره ها با ایرادهای فیزیکی عبارتند از: ونسا پارادایز (دندان های فاصله دار)، و همین طور انگشت ششم پای هالی بری ثابت شده که چیزی بیش از یک حقه فوتوشاپی است.

< <
آخرین های : اخبار هنرمندان
از سایر بخش ها...
پر بیننده ترین ها...
سوپرمانکن های ویکتوریا سکرت در مواقع عادی چگونه اند؟

سوپرمانکن های ویکتوریا سکرت در مواقع عادی چگونه اند؟

سوپراستارهای ویکتوریا سکرت – یکی از مشهورترین برندهای لباس زیر و لباس خواب در دنیا- همیشه هم ورزشکار نیستند و احساس خوش اندامی نمی کنند. ورزش کردن دقیقا متضاد آن احساسی است که شما دارید انجام می دهید. اما حداقل می دانید که در شرکت خوبی دارید کار می کنید. آدریانا لیما و ارین هثرتورن دو تن از سوپرمانکن های دنیا و از فرشتگان ویکتوریا سکرت هر دو به اندام شان خیلی زیاد اهمیت می دهند و ورزش می کنند.

مدل های ویکتوریا سکرت رازهای زیبایی شان را فاش می کنند

مدل های ویکتوریا سکرت رازهای زیبایی شان را فاش می کنند

همه دوست دارند آنچه که سبب زیبایی همیشگی سوپرمدل ها شده را فهمیده و محصولاتی که برای حفظ زیبایی ظاهری شان استفاده می کنند را بشناسند. شش مدل محبوب ویکتوریا سکرت , جدیدا بعضی را رازهای زیبایی خود را افشا کرده اند. آنها فرشته های بی نقصی به نظر می رسند که روی صحنه قدم می گذارند و در زیر بخشی از رازهایی که سبب شده ظاهر سوپرمدل ها را داشته باشند آورده ایم.

تیپ خسته کننده آنجلینا جولی روی فرش قرمز

تیپ خسته کننده آنجلینا جولی روی فرش قرمز

خیلی سخت می شود درمورد این حقیقت که آنجلینا جولی یکی از زیباترین زنان و بهترین بازیگران جهان است بحث و مشاجره راه انداخت. با این حال او جزو خوش تیپ ترین بازیگران نیست. فقدان رنگ در کمد لباس هایش و طراحی لباس هایش بر روی فرش قرمز تنوع و جذابیت ندارد.

آیا رابرت پتینسون به کریستین خیانت کرده؟

آیا رابرت پتینسون به کریستین خیانت کرده؟

شایعه شده که رابرت پتینسون هم به کریستین استوارت خیانت کرده و با افراد زیادی مثل مگان فاکس، نیکی رید، اشلی گرین، اریکا دوترا (در زمان های متفاوت)، کامیلا بل و امیلی د راوین نانسی بینگن همر ستاره تلویزیونی VH1، کیتلین کرونبرگ، شیا ماری (مدل بلوند)، سارا رومر و بالاخره یک دختر با نام مستعار Chateau Marmont رابطه داشته است.

بیوگرافی سارا شاهی بازیگر ایرانی الاصل فیلم های هالیوود

بیوگرافی سارا شاهی بازیگر ایرانی الاصل فیلم های هالیوود

سارا شاهی با نام اصلی آهو جهانسوز شاهی از پدری ایرانی و مادری اسپانیایی در Euless، تگزاس به دنیا آمد. او رقصنده پیشین لیگ فوتبال ملی و از نوادگان شاه ایرانی قرن 19 است.