20 آبان 1392

8 قدم ساده برای جوان تر شدن

8 قدم ساده برای جوان تر شدن

در اینجا چند حقه زیبایی را معرفی کرده ایم که تنها با یک رژگونه قرمز یا ریمل زدن می توانید ظاهری جوان تر پیدا کنید

 8 Simple Steps To Look Younger

 

1. اندازه قد موهایتان را بین چانه و شانه هایتان نگه دارید. گیسوهای کنار زده شده و موهایی که بلندتر از شانه ها نباشد چند سال از سنتان کم می کند.

2. استفاده از رژلب اشتباه سن را بالا می برد. یک حقه دیگر برای داشتن ظاهر جوان تر  که رژلب های قهوه ای را از روی لبانتان پاک کنید. از رژلب های مات و بدون جلا که با خط لب استفاده می شوند اجتناب کنید. درعوض رنگ رژلب روشن تر و براق تری را استفاده کنید. (رژهای براق و برق لب ها با برجسته کردن لب ها ظاهر شما را جوان تر می کند).

3. رژ گونه و سایه های حاوی مرطوب کننده. معمولا داشتن پوست پیر به معنی پوست خشک است، پس رژ گونه و سایه های کرم دار بهترین انتخاب برای شماست. همچنین کرم پودر و سایه باید طوری باشد که چین و چروک و خطوط چهره را بپوشاند، پس محصولات با میزان رطوبت بیشتر بهتر روی پوست می نشیند.

4. چشم ها باید مشخص باشد. استفاده از فرمژه خیلی سریع چشم ها را زیبا می کند. شما می توانید بعد از ریمل زدن فرمژه استفاده کنید، اما باید مطمئن باشید که ریملتان خشک شده است. استفاده از فرمژه و ریمل و خط چشم مناسب چشم های ریز را ده برابر درشت تر می کند.

5. زیادی ابرو برندارید. وقتی که به سی سالگی برسید، اگر ابروهایتان را خیلی باریک کنید دیگر مثل قبل سریع رشد نمی کند ودرنتیجه باید هنگام ابرو برداشتن بیشتر مراقب باشید.

6. سفید کردن دندان ها. دندان ها به مرور زمان در اثر نوشیدن چای و قهوه زرد رنگ می شود. شما می توانید با محصولات سفید کننده دندان مثل سفید کننده های مارک Crest سریع دندانهایتان را سفید کنید.

7. صاف ایستادن. به تمام زنان جذابی که می شناسید فکر کنید. آنها صاف و با اعتماد به نفس می ایستند. این نوع ایستادن و قوز نکردن نه تنها شما را ده پوند لاغرتر نشان می دهد، بلکه ظاهرتان را نیز 5 سال جوان تر نشان می دهد.

8. خواب شب خوبی داشته باشید. چیزهای خیلی کمی هستند که به اندازه خواب شبانه نادرست بر روی سن و سال تاثیر بگذارند. وقتی شب خوب نمی خوابید چشمان پف کرده، پوست زرد رنگ و گرفته و نیز صورت آویزان و شل سنتان را بالا تر نشان می دهد.
< <
آخرین های : پوست و زیبایی
از سایر بخش ها...
پر بیننده ترین ها...
هشت ماده غذایی که باعث براق شدن پوست شما می شوند

هشت ماده غذایی که باعث براق شدن پوست شما می شوند

کرم های گران قیمت خود را برای مدتی کنار گذاشته و بطور طبیعی از پوستتان محافظت کنید. خانم وانا جیمز متخصص تغذیه بهترین خوراکی ها را که برای پوست مفید است به شما معرفی می کند.

4 ترفند برای کشیدن خط چشم که هر خانمی باید آن را بداند!

4 ترفند برای کشیدن خط چشم که هر خانمی باید آن را بداند!

اگر می خواهید خط چشم تان اثر ماندگارتری روی چشمان تان داشته باشد با یک مداد چشم اول زیر چشم تان را خط بکشید اجازه دهید رنگ آن تا خط مژگان تان پیش برود و سپس روی آن کمی سایه پودری به همان رنگ بزنید تا خط چشم تاثیرگذارتری داشته باشید.

 فواید گوجه فرنگی برای پوست

فواید گوجه فرنگی برای پوست

مصرف گوجه فرنگی بدلیل منبع غنی لیکوپین که اثری آنتی اکسیدان دارد و همانند کرم ضد آفتاب در پوست عمل می کند ، به همه توصیه می شود. لیکوپین با سلول های آسیب دیده مبارزه کرده و اثرات قرمزی پوست را از بین می برد و خاصیت ضد پیری دارد.توصیه می شود که هر نفر روزانه حدود 16 میلی گرم لیکوپین مصرف کند زیرا اینکار باعث می شود رادیکالهای آزاد درون بدن کاهش یافته و در نتیجه باعث حفظ رطوبت بدن شود. و نیازی نیست تا پولی که به سختی بدست می آورید را صرف هزینه های گزاف پاکسازی پوست انجام دهید.

روش صحیح آرایش برای انواع مختلف چشم

روش صحیح آرایش برای انواع مختلف چشم

وقتی که قرار است آرایش کنیم همه ما یک هدف داریم؛ اینکه چشمانمان را درشت تر و درخشان تر درست کنیم. پس Mia Silverio هنرمند آرایشگر بهمان یاد می دهد با توجه به فرم چشم چگونه سایه بزنیم و خط چشم بکشیم.

بهترین مدل برای موهای شما چیست؟

بهترین مدل برای موهای شما چیست؟

حالت دادن موهای فر بلند مانند صاف کردن یک پیراهن آهن زده است . شما نیاز به سیستم حرارتی کمی مرطوب کنندهه و کمی کرم ثابت کننده دارید. ابتدا از مرطوب کننده آغاز کنید که بتوانید موهایتان را نرم کنید ، یک شامپو و نرم کننده نیز می تواند کمک ساز باشد.