19 آبان 1392

حمام های هنری زیبا با کاشی های طراحی شده

حمام های هنری زیبا با کاشی های طراحی شده

امروزه تمام صاحبخانه ها مشتاقند حمام های لوکس و با تزئینات زیبا داشته باشند. سبک مینیمالیست هنوز هم محبوب است، اما مردم می خواهند تجمل و ولخرجی هایشان در حمام ها هم احساس شود. آنها دیگر نمی خواهند با دیوار های رنگ روغنی یا خاکستری ظاهری یکنواخت به حمام بدهند. حمام چه بزرگ باشد چه کوچک آنها می خواهند آنچه که در هتل های لوکس می بینند را در حمام خودشان نیز داشته باشند. دیگر دیوارهای ساده و صاف برای صاحبخانه ها انتخاب محبوبی نیست. آنها به دنبال عناصر تزئینی هستند که حمامشان را متمایز سازد. آنها برای اطاقک حمامشان به دنبال backsplash هایی با ظاهر دراماتیک هستند که هم یک ویژگی به حمام اضافه کرده و به آسانی با خرجی کم ظاهری زیبا به آن بدهند.

اکنون کاشی های زیبا برای تزئین حمام در اولویت هستند. کاشی های دیوار با دقت و توجه به جزئیات انتخاب می شوند. این دقت و توجه به خاطر این است که به کاشی فقط به عنوان سرامیک یا پورسلین نگاه نمی شود، بلکه چیزی فراتر است که به دکور خانه اضافه می شود. این ایده مینیمالیست ترجیح می دهد که ظاهری بدون شلوغی اما با مقدار اندکی تجمل در کاشی های طراحی شده دیده شود.

Artistically Beautiful Bathroom with Designer Tiles

شما در تصاویر زیر می توانید دیوار های حمام کاشی کاری شده از مجموعه Novoceram را ببینید. اینجا کاشی های رنگارنگ دیوار با طراحی های باشکوه نشان داده می شوند که جذابیت را به دکور حمام ها می افزایند. این کاشی ها با ظاهر زیبای هیجان انگیزشان شبیه دیوارهای گلدار نقاشی شده هستند و به دیوارهای حمام ظاهری شیک و مدرن می دهند. طرح های گلدار و تکثیر گل ها، برگ ها و دیگر جزئیات مربوط به باغ با لمس فضای طبیعت بیرون نقش و نگارهای زیبا و شگفت انگیزی شبیه به نقاشی خلق می کند. نقوش هندسی و دیگر طرح ها موجود هستند تا یک تاثیر دکوراسیونی منتخب و معاصر ایجاد کنند. نقش های تزئینی با استفاده از عناصر ابداعی با بافت هایی نظیر فابریک، چرم و کاغذ خلق می شوند.

امروزه رنگ های درخشان و سایه های عمیق که با روش های متنوعی به کار گرفته می شوند،  تلالو و درخشش متالیک به طرز مهیجی برای خلق سبک روکوکو در دکوراسیون استفاده می شود. با اضافه کردن ورقه های طلایی تزئینی در حمام طراحان درخشش بیشتری به حمام آورده و درنتیجه رغبت و اشتیاق حمام کردن را افزایش می دهند. موتیف ها و اشکال هم برای این خلق شده اند تا تاثیر بصری و زیبایی شناسی بیشتری را به صورت یکپارچه به حمام اضافه کنند.

با هماهنگ کردن وان و سرویس دستشویی با طرح های گلدار با دیگر وسایل حمام که با کف و دیوارهای ست شده است، شما بیشتر و بیشتر شبیه حمام های هتل های لوکس می شود. این کاشی های زیبای ویژه حمام شما را مکانی عادی و کسل کننده به حمامی فوق العاده، رنگارنگ و هیجان انگیز تبدیل می کند.

 

 

هماهنگی شگفت انگیز شیر آب و کاشی های دیوار


ظاهری جذاب با کاشی های دیواری باشکوه


طرح های گلدار و زیبا


اتاق آفتابگیر باشکوه با دیوارهای کاشی کاری شده


مکان دنج صبحانه خوردن با دیوارهای کاشی کاری


کاشی های طراحی شده برای Backsplash و قسمت دوش حمام


کاشی های سرامیکی دیوار با طراحی جالب


کاشی های سرامیکی دیوار با طراحی زیبا


کاشی های سرامیکی دیوار با ظاهری جذاب
< <
آخرین های : دکوراسیون
از سایر بخش ها...
پر بیننده ترین ها...
ایده جالب: برای استفاده از وسایل بدون استفاده

ایده جالب: برای استفاده از وسایل بدون استفاده

آیا وقتی به جارختی خود نگاه می کنید احساس رضایت ندارید؟ خوب یک نفس عمیق بکشید و دوباره نگاه کنید. فقط به خاطر اینکه فکر می کنید لباس هایتان خسته کننده شده اند انها را دور نریزید. دوستانتان را صدا زده و ازشان بخواهید ایده های خوب و کاربردی شان برای ساخت وسایل دست ساز را بهتان بگویند تا بهتان کمک کنند از لباس های کهنه تان دوباره استفاده کنید.

12دکور دلپذیر برای روز ولنتاین

12دکور دلپذیر برای روز ولنتاین

شما علاوه بر تزئین کردن درب و طاقچه بالای شومینه برای 14 فوریه ممکنه بخواهید نگاهی هم به کارهای دستی مخصوص این ماه بیندازید. ما برای کمک کردن به شما 12 نمونه از دکور روز ولنتاین را برای شما آماده کرده ایم. اینها بامزه، خلاقانه و فوق العاده رمانتیک هستند. پس خانه تان را با تزئینات آراسته کنید و مطمئن باشید بیشتر از قبل عشق را احساس خواهید کرد، من این را تضمین می کنم.

12 وسیله خلاقانه برای بالکن خانه تان

12 وسیله خلاقانه برای بالکن خانه تان

همه مردم دوست ندارند برای غذا خوردن در فضای باز به پارک بروند. چون در پارک آدم های زیادی هستند، سر و صدا زیاد است، و سگ ها ممکن است همبرگرتان را بدزدند که این خودش یک مانع است. اگر شما بیشتر از ظاهر باربیکیو تابستانی در آرامش خانه تان لذت می برید، پس یک گریل می خواهید. با این حال اگر بالکن کوچکی دارید که نمی خواهید راه رفت و آمد را با یک وسیله فلزی سنگین بگیرید، پس این نوع طراحی برایتان ایده ال است.

بهترین ایده ها برای آینه های حمام و دستشویی

بهترین ایده ها برای آینه های حمام و دستشویی

حمام و دستشویی های روشن و مجلل همان چیزی است که همه خواهانش هستند. اگر حمام و دستشویی شما حس وضفای خاصی ندارد شما می توانید با گذاشتن چندین آینه مدرن زیبا به آن حال و هوای مدرن بدهید. آینه های حمام می توانند به شما کمک کنند راحت تر آماده شوید و حسی از عظمت و شکوه به حمام شما هدیه میکنند.

12 مدل پریز خلاقانه

12 مدل پریز خلاقانه

در اینجا یک پروژه جالب از مردی ژاپنی را می بینید که خیلی باسلیقه پریزهای برق را در خانه اش مخفی کرده است. اینها درهای کشویی هستند که از چوب ساخته شده اند. این کار ایده خوبی برای کسانی است که به ندرت از پریزها استفاده می کنند. او کارهای دکوری دیگری نیز انجام داده مثل یک صفحه Shoji که از وسط باز می شود و یک درب کشویی تکی شبیه درهای کوچک بالایی.