1 دی 1391

اردشیر کامکار در اثر کامبیز گنجه‌ای کمانچه‌ می نوازد

اردشیر کامکار در اثر کامبیز گنجه‌ای کمانچه‌ می نوازد

اثری تازه از اردشیر کامکار،نوازنده چیره‌دست کمانچه با همراهی کامبیز گنجه‌ای، نوازنده با سابقه تنبک، با عنوان نغمه کوبان از سوی انتشارات آ‌وای باربد روانه بازار موسیقی شد. اردشیر کامکار ضمن اعلام این خبر گفت: نوع کار این آلبوم، موسیقی ضربه‌ای است که با همنوازی سازهای ضربه‌ای و کمانچه اجرا شده است.
کامکار،گفت:در این اثر با توجه به فضای عمومی کار، از سازهای ضربه‌ای مانند تنبک و نقاره استفاده شده که کامبیز گنجه‌ای تنظیم قطعات آن را انجام داده است.

این نوازنده درباره نوع همکاری‌اش در آلبوم موسیقی "نغمه کوبان" افزود: به خاطر اینکه در کار بیشتر از سازهای ضربه‌ای استفاده شد و ما خواستم که قطعات جنبه موزیکال و ملودیک هم داشته باشد، من نیز در دو قطعه با تک‌نوازی کمانچه دوستان را همراهی کردم.

وی افزود: نوع کار این آلبوم بیشتر به صورت بداهه‌نوازی است؛ یعنی اینطور نبوده که قطعات از قبل تنظیم شده باشد و ما بر روی قطعه بنوازیم." نغمه کوبان" شامل همنوازی گروه تنبک با کمانچه، تار و نقاره بوده و کامبیز گنجه‌ای سرپرستی گروه را بر عهده داشته است.

کامبیز گنجه‌ای(تنبک)، وحید اسدالهی(نقاره)، فریدون احتشامی، عرفان گنجه‌ای(تار)، مرتضی یگانه‌راد، کامران یعقوبی و مجید یگانه راد(تنبک) و به همراه اردشیر کامکار(کمانچه) از هنرمندانی هستند که در آلبوم نغمه کوبان با هم همکاری کرده‌اند.

"نغمه‌کوبان" از سوی انتشارات "باربد" روانه بازار شده است.
< <
آخرین های : موسیقی
از سایر بخش ها...
پر بیننده ترین ها...
10 گروه برتر راک!!!

10 گروه برتر راک!!!

گروه های راک به تاریخچه موسیقی معنا می بخشند. آنها در طرز فکر و نگاه طرفدارانشان تغییرات اساسی ایجاد کرده اند. گروه های موسیقی زیادی که در دهه 40 بودند وقتی شروع به کار کردند حال و هوای یکسانی داشتند. در این متن 10 گروه راک برتر تاریخ موسیقی را معرفی می کنیم.

در باره ADELE و صدای پر طرفدارش

در باره ADELE و صدای پر طرفدارش

به محض این که میکروفون را در دست گرفتم، متوجه شدم که می خواستم این کار را انجام دهم. اکثر مردم صدای ظبط شده ی خود را دوست ندارند، اما من فقط هیجان زده شده بودم از این که هیچ چیزی مرا اذیت نمی کرد و این دقیقا همان چیزی بود که دوست داشتم...

ده موزه شگفت انگیز اما عجیب جهان!!

ده موزه شگفت انگیز اما عجیب جهان!!

هنرهای عجیب و غیرعادی و تاریخچه صنعت را می توانید در این موزه ها ببینید: از مجموعه های پزشکی کمیاب تا بزرگ ترین گوشت کوب های سیب زمینی جهان که در این مجموعه گردآوری شده است.

بدترین بازیگران قرن بسیت و یکم (سری دوم)

بدترین بازیگران قرن بسیت و یکم (سری دوم)

ممکن است در این لیست نام برخی از مشهورترین بازیگران را مشاهده کنید. برخی از خوانندگان نیز هستند که به دنبال معروفیتی دو چندان بوده اند و تصمیم داشته اند که بازیگری را نیز تجربه کنند. در زیر نام این چهره ها که در این زمینه راه خطا را پیموده اند عنوان می کنیم.

زوج های قدرتمند دنیای موسیقی

زوج های قدرتمند دنیای موسیقی

به نظر شا قدرتمندترین زوج های امروز دنیای موسیقی چه کسانی هستند؟ خوب حدس می زنید که جی زی و بیانسه اولین نفر باشند، اما آنها در لیست ما رتبه دو را دارند. قوی ترین زوج با بالاترین فروش آلبوم که از سال 1991 بهم پیوستند با فروش 78.9 میلیون نسخه تریشا یروود و گارس بروکس هستند.