28 مهر 1392

رنگ طبیعی موی ستاره ها

رنگ طبیعی موی ستاره ها

اگرچه رنگ موهای اسکارلت جوهانسون معمولا بلوند است (و حتی یک بار در فیلم انتقام جوها قرمز بود)، درواقع رنگ موهای طبیعی اش خرمایی است.

 Celebrities' Natural Hair Colors


1. کریستین استوارت - Kristen Stewart
رنگ طبیعی موهای کریستین استوارت بلوند است. او دوباره در فیلم جدیدش به نام جاده موهایش را به رنگ های قبلش برگردانده است.


2. اسکارلت جوهانسون - Scarlett Johansson
اگرچه رنگ موهای اسکارلت جوهانسون معمولا بلوند است (و حتی یک بار در فیلم انتقام جوها قرمز بود)، درواقع رنگ موهای طبیعی اش خرمایی است.


3. لیتون میستر -  Leighton Meester
دختر پرحاشیه به آخر خط نزدیک می شود، اما امید داریم Leighton که موهای طبیعی اش بلوند است، رنگ تیره تر Blair را نگه دارد.


4. بروکلین دکر - Brooklyn Decker
بروکلین دکر با موهای طلایی به ما معرفی شد، اما این مدل و تازه بازیگر موهای قهوه ای دارد.


5. کتی پری - Katy Perry
کتی پری شاید در زمینه رنگ مو خیلی تنوع طلب باشد، اما تازگی ها همیشه موهایش را مشکی می کند ( و ما بیشتر رنگ طبیعی بلوند موهایش را ترجیح می دهیم)


6. جسیکا سیمپسون - Jessica Simpson
رنگ طبیعی موهای جسیکا مشکی و رنگ موهایش خواهرش اشلی بور است. چه کسی فکرش را می کرد؟


7. سوفیا ورگارا - Sofia Vergara
سوفیا ورگارا پوست طبیعی و موهای طبیعی قهوه ای روشن دارد.


8. اما استون - Emma Stone
اولین بار وقتی فهمیدیم رنگ طبیعی موهای اما استون قرمز نیست متعجب شدیم. اما از وقتی به رنگ طلایی بازگشته به رنگ طبیعی موهایش عادت کردیم.


9. آنجلینا جولی - Angelina Jolie
برخلاف رنگ قهوه ای روشن موهایش، آنجلینا جولی با آن لب های بزرگ قرمز با موهای تیره زیباتر است.


10. جنیفر لوپز- Jennifer Lopez
ما خیلی وقت است جنیفر را با موهای طبیعی قهوه ای تیره ندیده ایم و کاملا فراموش کرده ایم که آن هایلات های عسلی واقعی نبودند.

< <
آخرین های : مد و لباس
از سایر بخش ها...
پر بیننده ترین ها...
چگونه یک دختر خوش تیپ باشید؟

چگونه یک دختر خوش تیپ باشید؟

امروز به یکی از مهم ترین سوال های دخترها پاسخ می دهیم، چگونه خوش تیپ باشیم؟ متن زیر بخوانید و جواب سوالتان را پیدا خواهید کرد! خوش تیپ بودن به سادگی پول زیاد خرج کردن و خرید مارک های معروف و همیشه لباس مارک پوشیدن نیست. برای خلق کردن سبک خود فقط باید چشمی برای دیدن جزئیات و کمی خلاقیت داشته باشید. قانون طلایی مد این است که طوری دیده شوید که احساس راحتی و اعتماد به نفس داشته باشید و لباس هایتان شبیه لباس های تقلبی نباشد.

سوپرمانکن های ویکتوریا سکرت در مواقع عادی چگونه اند؟

سوپرمانکن های ویکتوریا سکرت در مواقع عادی چگونه اند؟

سوپراستارهای ویکتوریا سکرت – یکی از مشهورترین برندهای لباس زیر و لباس خواب در دنیا- همیشه هم ورزشکار نیستند و احساس خوش اندامی نمی کنند. ورزش کردن دقیقا متضاد آن احساسی است که شما دارید انجام می دهید. اما حداقل می دانید که در شرکت خوبی دارید کار می کنید. آدریانا لیما و ارین هثرتورن دو تن از سوپرمانکن های دنیا و از فرشتگان ویکتوریا سکرت هر دو به اندام شان خیلی زیاد اهمیت می دهند و ورزش می کنند.

بهترین مدل برای موهای شما چیست؟

بهترین مدل برای موهای شما چیست؟

حالت دادن موهای فر بلند مانند صاف کردن یک پیراهن آهن زده است . شما نیاز به سیستم حرارتی کمی مرطوب کنندهه و کمی کرم ثابت کننده دارید. ابتدا از مرطوب کننده آغاز کنید که بتوانید موهایتان را نرم کنید ، یک شامپو و نرم کننده نیز می تواند کمک ساز باشد.

 25 ایده برای درست کردن موی دخترهای کوچک

25 ایده برای درست کردن موی دخترهای کوچک

در این پست 25 نوع مدل موی دوست داشتنی برای دختر بچه های شیرین شما داریم. حتی یکی از این مدل ها هم می تواند ظاهر فرزند شما را کاملا عوض کند! هر مادری سعی می کند ظاهر فرزندش بهترین باشد. چه دختر شما بخواهد برای گردش بیرون برود، یا به جشن تولد یا مهمانی دیگری برود، این مدل موها همه انتخاب های عالی برای دختران کوچک است. آیا یک مدل موی فریبنده یا شاید هم یک مدل ساده را برای دختر کوچکتان امتحان کرده اید؟ ما 25 نمونه برایتان داریم، نگران نباشید. شما فقط باید مدل های ما را ببینید و برای فردا از آنها الهام بگیرید. دخترها با این مدل های خلاقانه و خاص خیلی بامزه و مثل فرشته ها می شوند.

بهترین و بدترین تیپ های بازیگران در فرش قرمز اسکار 2014

بهترین و بدترین تیپ های بازیگران در فرش قرمز اسکار 2014

اگرچه غیرممکن است که آنجلینا جولی در لباسی بد دیده شود، اما لباس ماکسی Elie Saab که او در بزرگ ترین مراسم امسال بر تن کرده کاملا متفاوت با ظاهر همیشگی او بود...