26 مهر 1392

کاهش وزن و لاغر ماندن ِ خانم های خوش اندام

کاهش وزن و لاغر ماندن ِ خانم های خوش اندام

خانم های لاغر آب زیادی مصرف می کنند ... آنها بطری آب خود را هر کجا که هستند با خود حمل می کنند. بطری آب با آنها به ماشین ، داخل کیف پول ، بر روی میز کار و یا خانه می رود. آنها حتی اگر دائماً مقدار زیادی آب ننوشند هم از خوردن قهوه، آب میوه های غیرطبیعی و نوشابه خودداری می کنند! خانم های لاغردر روز مقدار زیادی آب (شاید به همان مقدار که خانم های چاق نوشابه و آب میوه مصرف می کنند!) می نوشند.

Weight Loss Secrets Skinny Women Use Totay Slim

 

جالب است بدانید خانم های لاغر به خوردن وعده های غذایی کوچک و به طور منظم اعتقاد دارند و نه به پرخوری ... راز یک خانم  لاغر و خوش اندام : به طور منظم غذا خوردن و صرف غذا های کم حجم 4 تا6  بار در روز است، اینکار کالری مورد نیاز شما را در روز بدون پرخوری تامین می کند . عقیده بر این است که برای اینکه  یک خانم لاغر باقی بمانیدر، باید فاصله های 2-3 ساعته بین وعده های غذایی خود داشته باشید. یکی از ترفندها برای لاغر بودن این است که هرگز گرسنه نمانید و یا  ازهر چیزی  که تمایل شما به پرخوری و افزایش وزن بیش از حد را بر می انگیزد ، اجتناب کنید.

افراد خوش اندام به ورزش بهینه ، به طورمداوم و 1 ساعت در طول روز معتقدند و البته بیش از حد ورزش کردن نیز مجاز نیست. راز خوش اندام بودن ، داشتن یک رژیم ورزش خوب حدود نیم ساعت در صبح و نیم ساعت در بعدازظهر است . این نوع ازروال ِ ورزش به کاهش وزن شما منجر خواهد شد ( ورزش در صبح زود در سوختن بیشتر چربی موثر است و همچنین ورزش در شب باعث می شود تا سوخت و ساز بدن شما به نوعی تغییر کند که زمانی که در خواب هستید چربی بیشتری بسوزانید) و حفظ این کار به شکل گیری بدن کمک می کند.

بعد از اینکه شما کیلوگرم ها چربی اضافی را با استمرار این ورزش ، دور ریختید ، برای لاغر ماندن لازم است 2-3 روز درهفته ورزش های سبک انجام دهید و دیگر تمرین روزانه لازم نیست.

شاید اکثراً تمرین ها و رژیم های خانمهای لاغر تنها برای زیبا بنظر رسیدن باشد ولی با انجام این تمرین ها بطور ناآگاهانه سلامتی را نیز در آغوش می کشند.
با تمرین صبح و شب به مرور عضلات زنانه ی زیبایی در بدنتان شکل خواهد گرفت که نتیجه ی سوختن چربی است . خوش اندام ها بسیار به ندرت بیرون از خانه غذا می خوردند (به ویژه فست فود)! و حتی اگر بیرون از خانه غذا صرف کنند، وزن اضافه نمی کنند، چرا که متابولیسم (سوخت و ساز) بدن آنها در نتیجه ی رژیم ِ ورزش به نوعی شده است که چربی اضافه جذب نمی کند . این افراد مراقبت خوبی از بدن و ورزش بهینه ی روزانه ی خود می کنند و تحت هر شرایطی به مدت نیم ساعت 2 بار در روز، تمرین خود را انجام می دهند که همیشه جذاب بمانند. این افراد خود را از خوردن مود غذایی مختلف محروم نمی کنند در واقع خانم های لاغر هر آنچه را که دوست دارند می خورند ، آنها فقط غذاها و مقدار کالری شا ن را می شناسند و با خوردن غذاهای شیرین ، الکل و ...، کالری ِ زیاد به بدنشان نمی رسانند.


افراد لاغر لذت های ساده ی زندگی مانند رفتن به رستورانهای زنجیره ایی فست فود ، کافه ها و یا حتی لذت خوردن یک بُرش از کیک تولد  را از دست نمی دهند ، آنها فقط بسیار به ندرت خود را در چنین رژیم های غذایی پُر کالری قرار می دهند.برای یک خانم مبتلا به اضافه وزن ، بهترین توصیه برای کم کردن وزن ، دوری کردن از خوردن چند چیز مانند نوشابه، الکل و غذاهایی با درصد قند بالا است. خانم های لاغر می دانند که چگونه به استفاده از مکمل های غذایی بپردازند. در واقع یک کارشناس تغذیه یا مربی ورزش می تواند مشاور خوبی برای اینکار باشد.

با استفاده از دانش تغذیه ، استفاده از مکمل ها  هنگامی که تصمیم به ورود در یک رژیم غذایی و یا رژیم ِ ورزش سخت را می گیرید ، می تواند در کاهش وزن بسیار موثر باشد. لاغرها به اینصورت عمل نمی کنند که مکمل مصرف کنند و یک جا بنشینند و منتظر کاهش وزن شوند! آنها تمام تلاش خود را می کنند ، ورزشهای هوازی انجام می دهند و خود را در شرایط گاهی سخت ورزشی قرار می دهند.


خانم های لاغر آب زیادی مصرف می کنند ... آنها بطری آب خود را هر کجا که هستند با خود حمل می کنند. بطری آب با آنها به ماشین ، داخل کیف پول ، بر روی میز کار و یا  خانه می رود.  آنها حتی اگر دائماً مقدار زیادی آب ننوشند هم  از خوردن قهوه، آب میوه های غیرطبیعی و نوشابه خودداری می کنند !
خانم های لاغردر روز  مقدار زیادی  آب (شاید به همان مقدار که خانم های چاق نوشابه و آب میوه مصرف می کنند!) می نوشند.  آب نقش حیاتی برای افراد لاغر در از دست دادن وزن ایفا می کند و همچنین دارای مزایای زیر است :

• همانطور که مصرف آب را افزایش می دهید ، مقدار چربی را کاهش می دهید.
• برای سوزاندن چربی اضافی ، آب بسیار مهم است. (آب، سوخت چربی را تسریع می کند).
• اگر شما در روز حدود 4-3 بطری 500 میلی لیتری از این مایع جادویی بنوشید ، دیگر کاهش وزن برایتان مشکل بزرگی نخواهد بود ... مطمئناًً از اینکه ببینید در هفته ی اول ِ نوشیدن آب، 5 پوند وزن ازدست داده اد متعجب خواهد شد ، ولی این اتفاق خواهد افتاد.

< <
آخرین های : تغذیه و تناسب اندام
از سایر بخش ها...
پر بیننده ترین ها...
بررسی گیاهان داروئی برای بارداری

بررسی گیاهان داروئی برای بارداری

خواه شما برای بارداری اقدام می کنید یا باردار هستید ، راه حل های گیاهی به علت قدمت شان مورد احترام و ایمن هستند. چندین گیاه دارویی به طور گسترده بوسیله ماماها توصیه می شود و برای استفاده در طول دوران بارداری ایمن و سالم تشخیص داده می شود. برخی دیگر بحث برانگیز هستند و هنوز در مورد استفاده از آنها شک و تردید وجود دارد. چهار گیاه زیر بهترین گیاهان دارویی در طول دوران بارداری به شمار می روند. بهتراست به میزان استاندارد از آنها استفاده کنید البته بستگی به وزن و قد و قامت خودتان دارد.

درمان گیاهی بیماری های اعصاب و روان

درمان گیاهی بیماری های اعصاب و روان

درمان تحریک پذیری اعمال عصبی، افسردگی یا دپرسیون عصبی و اضطراب توسط گیاهان دارویی...

راههای طلایی برای داشتن شکمی صاف و زیبا

راههای طلایی برای داشتن شکمی صاف و زیبا

اگر نگران این هستید که چرا تمرینات ورزشی روی اندامتان اثری ندارد ؟ شاید نکته ای را جا انداختید .در ابن مقاله چند راه ساده برای اثر بخشی بهتر برای شما تهیه کردیم...

رژیم غذایی آدریانا لیما چگونه است؟

رژیم غذایی آدریانا لیما چگونه است؟

رژیم غذایی آدریانا لیما دیوانه کننده است. آیا رژیم غذایی آدریانا لیما به شما کمک می کند که در طول دو هفته ده پوند وزن کم کنید؟آیا رژیم غذایی آدریانا لیما به شما کمک می کند که در طول سه روز ده پوند وزن کم کنید/.و آیا رژیم غذایی آدریانا لیما به شما کمک می کند که در طول یک ماه 20 پوند وزن کم کنید؟

ده غذای پرکالری که هیچ وقت نباید قبل از خواب بخورید

ده غذای پرکالری که هیچ وقت نباید قبل از خواب بخورید

همه ما می دانیم که نباید با شکم پر بخوابیم. بدن ما بعد از یک روز سخت در محل کار یا دانشگاه، نیاز به استراحت از فعالیت هایی دارد که بدن در طول روز انجام می دهد، و سیستم گوارشی نیز از این قاعده مستثنی نیست. همچنین خوردن وعده های چرب قبل از خواب می تواند سبب سوزش معده شود. با این حال اگر واقعا می خواهید قبل از خواب چیزی بخورید پس بهترین کار را کرده و وعده ای سبک بخورید، و حداقل دو تا سه ساعت قبل از رفتن به رختخواب غذا بخورید.