28 مهر 1392

ده چیزی در مورد انریکه ایگلسیاس که دوست دارید!

ده چیزی در مورد انریکه ایگلسیاس که دوست دارید!

او مردی جذاب با پوست تیره و سوپراستاری جهانی است... او جهانیان و کشورها را در سطوح بالا شگفت زده کرده... توقف بعدی او در میدان اروپایی تاریخی بوتامی خواهد بود به عنوان فعالیت عنوانی زنده MTV جورجیا! این مرد آرام و مهربان به نظر می رسد... شاید حتی بگویید خجالتی است، اما او جمعیت خیلی خیلی زیادی را در سراسر جهان را برای دیدنش جمع می کند.

Enrique Iglesias


 بیایید نگاهی بیندازیم به ده نکته خارق العاده در مورد مرد کامل مان.... انریکه:
1- او خواننده، ترانه نویس، بازیگر، مدل است..... من فکر می کنم او چیزی شبیه یک پکیج کامل باشد!
2- او برنده جوایز جهانی است: تابحال 16 جایزه موسیقی بیلبورد، 23 جایزه موسیقی لاتین بیلبورد، یک جایزه گرمی، یک گرمی لاتین و 7 جایزه جهانی موسیقی  جهانی را به خانه برده است و البته این همینجا به پایان نمی رسد، او می تواند همین گونه ادامه دهد....

 

 

3. او یک آلبوم دارد با کومبوهای جالب از ترک های انگلیسی و اسپانیایی- بله Euphoria اولین آلبوم دوزبانه اوست، اما هنوز هم به سراسر کشورها سفر می کند.
4. او یکی از محبوب ترین ستاره های لاتین تمام دوران ها بوده و لقب پادشاه پاپ لاتین را به او داده اند.
5. او لحجه لاتینی جذابی دارد... به علاوه اینکه مطمئنم خانم ها با من موافق هستند.

 

 

6. او می داند چگونه بدون اینکه زیاد تلاش کند همیشه خوش تیپ باشد.
7. او رقصنده ای روان و اسرارآمیز است.
8. او در چشممان آدم خیلی جالب و جذابی است.

 

 

9. او همیشه موهای خوبی دارد.
10. وقتی پای همکاری پیش می آید او همیشه خوب ها را انتخاب می کند... آکون, آشر، نیکول شوارتزینگر، لوداکریس، سیارا... فقط بهترین ها برای انریکه....
شما چه چیزی می توانید به این لیست اضافه کنید؟

 

< <
آخرین های : اخبار هنرمندان
از سایر بخش ها...
پر بیننده ترین ها...
سوپرمانکن های ویکتوریا سکرت در مواقع عادی چگونه اند؟

سوپرمانکن های ویکتوریا سکرت در مواقع عادی چگونه اند؟

سوپراستارهای ویکتوریا سکرت – یکی از مشهورترین برندهای لباس زیر و لباس خواب در دنیا- همیشه هم ورزشکار نیستند و احساس خوش اندامی نمی کنند. ورزش کردن دقیقا متضاد آن احساسی است که شما دارید انجام می دهید. اما حداقل می دانید که در شرکت خوبی دارید کار می کنید. آدریانا لیما و ارین هثرتورن دو تن از سوپرمانکن های دنیا و از فرشتگان ویکتوریا سکرت هر دو به اندام شان خیلی زیاد اهمیت می دهند و ورزش می کنند.

مدل های ویکتوریا سکرت رازهای زیبایی شان را فاش می کنند

مدل های ویکتوریا سکرت رازهای زیبایی شان را فاش می کنند

همه دوست دارند آنچه که سبب زیبایی همیشگی سوپرمدل ها شده را فهمیده و محصولاتی که برای حفظ زیبایی ظاهری شان استفاده می کنند را بشناسند. شش مدل محبوب ویکتوریا سکرت , جدیدا بعضی را رازهای زیبایی خود را افشا کرده اند. آنها فرشته های بی نقصی به نظر می رسند که روی صحنه قدم می گذارند و در زیر بخشی از رازهایی که سبب شده ظاهر سوپرمدل ها را داشته باشند آورده ایم.

آیا رابرت پتینسون به کریستین خیانت کرده؟

آیا رابرت پتینسون به کریستین خیانت کرده؟

شایعه شده که رابرت پتینسون هم به کریستین استوارت خیانت کرده و با افراد زیادی مثل مگان فاکس، نیکی رید، اشلی گرین، اریکا دوترا (در زمان های متفاوت)، کامیلا بل و امیلی د راوین نانسی بینگن همر ستاره تلویزیونی VH1، کیتلین کرونبرگ، شیا ماری (مدل بلوند)، سارا رومر و بالاخره یک دختر با نام مستعار Chateau Marmont رابطه داشته است.

تیپ خسته کننده آنجلینا جولی روی فرش قرمز

تیپ خسته کننده آنجلینا جولی روی فرش قرمز

خیلی سخت می شود درمورد این حقیقت که آنجلینا جولی یکی از زیباترین زنان و بهترین بازیگران جهان است بحث و مشاجره راه انداخت. با این حال او جزو خوش تیپ ترین بازیگران نیست. فقدان رنگ در کمد لباس هایش و طراحی لباس هایش بر روی فرش قرمز تنوع و جذابیت ندارد.

بیوگرافی سارا شاهی بازیگر ایرانی الاصل فیلم های هالیوود

بیوگرافی سارا شاهی بازیگر ایرانی الاصل فیلم های هالیوود

سارا شاهی با نام اصلی آهو جهانسوز شاهی از پدری ایرانی و مادری اسپانیایی در Euless، تگزاس به دنیا آمد. او رقصنده پیشین لیگ فوتبال ملی و از نوادگان شاه ایرانی قرن 19 است.