14 مهر 1392

10 تیم عشقی هالیوود با بالاترین دستمزد

10 تیم عشقی هالیوود با بالاترین دستمزد

ما در این لیست در مورد زوج های سینمایی صحبت می کنیم که در تعدادی از فیلم های فراموش نشدنی هنرنمایی کردند که دستمزد خوبی برایشان به همراه داشت. اینها فقط فیلم های پرفروش نیستند، بلکه همراه با این فیلم ها لیست ده تیم عشقی هالیوود با بیشترین دستمزدها را خواهید شناخت. حالا معجزه کارهای تیمی را ببینید، بعضی از آنها فقط روی صحنه عاشق نبودند بلکه در زندگی واقعی هم عاشق و معشوق شدند. بعضی از آنها جنجالی شدند، درحالیکه دیگران زندگی آسوده با ثروت داشتند، اما همه شان نسبت به یکدیگر حس علاقه یکسانی نداشتند. چه چیزی آنها را انقدر خاص کرده، و چرا آنها دنباله رو های خیلی زیادی دارند؟ این طرفداران واقعی هستند یا به خاطر فیلم هایشان است؟

Top 10 Highest Earning
Hollywood Love Teams


10. ریس ویترسپون و رابرت پتینسون
سال گذشته سارا جسیکا پارکر و کریس نوث این رتبه را داشتند اما حالا در لیست ما که فوربس منتشر کرده رتبه 3 را دارند. آنها در زندگی واقعی عاشق و معشوق نیستند، اما دوست های خیلی خوبی هستند، خصوصا زمان فیلم برداری فیلم Water for Elephants که فیلم موفقی از آب در آمد. اما این فراتر از مجموعه فیلم های گرگ و میش کریستین و رابرت پتینسون نبود. این فیلم 59 میلیون دلار فروش داشت که در مجموع رقم بدی نبود. همه از زندگی ریس خبر داشتند که با رایان فیلیپ کسی که بهش خیانت کرد، ازدواج کرده بود. و این دلیل مشترکی بود تا دست های یاریگر رابرت را بعد از رسوایی که دوست دخترش به بار آورد را بگیرد. چون ریس کسی بود که احساس خیانت دیدن را خوب درک می کرد.


9. زاک افرون و تیلور اسچیلینگ
این زوج تازه به لیست ما آمده اند چون این رتبه سال گذشته به لئوناردو دی کاپریو و ماریون کوتیلارد اختصاص داشت. فیلم مشترک این دو بازیگر The Lucky One بود که 60 میلیون دلار درآمد داشت و یک میلیون دلار از فیلم شماره 9 بیشتر بود. زاک شخصا تیلور اسچیلینگ را در این فیلم به عنوان بانوی راهنمایش برگزید. شما می توانید صمیمیت را در رابطه آنها و حرکتشان به سمت عشق را ببینید، که البته تنها در فیلم اینگونه بود.


8. مایلی سایروس و لیام هموورث
اکثر افراد در تیم عشقی لیست ما جدید بوده و رتبه هشتم به خاطر فیلمهای مرد عنکبوتی به توبی مگوایر و کریستین دانست اختصاص داشت. از این رو با مایلی سایرس و لیام، آنها با فیلمشان فقط یک تیم عشقی موفق همراه با 63 میلیون دلار به دست نیاوردند. و چه چیزی در این فیلم سه گانه جالب بود، اینکه رابطه آنها واقعی شد، آنها به زودی قرار ازدواج گذاشتند.


7. ناتالی پورتمن و اشتون کوچر
اولاندو بلوم و کایرا نایتلی رتبه 7 را اشغال کرده بودند، اما حالا این رتبه به خاطر فیلم No Strings Attached به  ناتالی پورتمن و اشتون کوچر اعطا می شود. هردوی آنها اعتراف کردند در بعضی از صحنه های فیلم واقعا راحت نبودند، اما به این فکر می کردند که مجبورند بدون اینکه هیچ احساسی بینشان باشد، در نقش عاشق و معشوق واقعی دراین فیلم بازی کنند. خوب البته موفق هم بودند چون مبلغ 71 میلیون دلار درآمد داشتند که با فیلمی مشابه از جاستین تیمبرلیک و میلا کونیس که همین کار را کردند رقابت می کرد.


6. آماندا سیفیرد و چنینگ تاتوم
آماندا سیفیرد ستاره فیلم بینوایان یکی از مردان جذاب هالیوود یعنی چنینگ تاتوم را تحسین می کند، چون او به عنوان جذاب ترین مرد زنده جهان انتخاب شده است. اما آماندا می داند که او همچنین وفادارترین همسری است که تابحال ملاقات کرده است. مثل همه زوج های سینمایی آنها هم توانستند عشق و علاقه را طوری در صحنه به تصویر بکشند که قلب مردم را تسخیر کرده و مبلغ 80 میلیون هم فروش داشته باشند تا بتوانند رتبه پنجم لیست ما را از آن خود سازند.


5. جولین مور و استیو کارل
این دو در فیلم کمدی رمانتیک Crazy, Stupid, Love زوج بودند، در فیلم هردوی آنها در نقش یک زوج متاهل بازی می کرد که به خاطر خیانت مور جدا شده بودند. مور در فیلم در نقش امیلی در نقش مقابل شوهرش استیو کارل در نقش کال بازی می کرد. آنها در صحنه های بامزه ای بازی کردند که واقعا در قلب مردمی که آن را تماشا کردند رخنه کرد و مهم تر اینکه این فیلم 84 میلیون دلار فروش داشت. و این بیشتر از یک کار تیمی صرف بود، چون خیلی خوب نقش هایشان را بازی کردند.


4. سارا جسیکا پارکر و کریس نوث
زوج سارا جسیکا پارکر و کریس نوث در مجموعه تلویزیونی مشهور HBO واقعا تاثیرگذار بودند که حتی این مجموعه در پرده سینما هم موفق شد. تصور کنید رقم درآمد 95 میلیون دلار تنها به ایالت متحده آمریکا اختصاص داشت و این رقم در خارج از آمریکا به 200 میلیون دلار می رسید. هر دوی آنها از اینکه در خارج از فیلم زوج های قابل احترامی هستند خوشحالند، اما با این مجموعه تلویزیونی طولانی عشق و علاقه شان بیشتر شد.

3. جنیفر آنیستون و آدام سندلر
کسانی که در زندگی واقعی دوست صمیمی هستند به راحتی می توانند با هم فیلم مشترک بازی کنند. این دوستان خیلی خوب 20 ساله وقتی فیلم Just Go With It بهشان پیشنهاد شد با شادمانی پذیزفتند. شما می توانید نتیجه را در پروفایل خیلی خوب فیلم با درآمد 103 میلیون دلار در آمریکا ببینید، که حتی در خارج از کشور بیشتر هم فروش داشت. این فیلم یکی از مطبوع ترین فیلم های لیست ماست که لبخند را به لبانتان می نشاند.

2. راشل مک آدامز و چنینگ تاتوم
چنینگ تاتوم هم درست مثل رابرت در لیست دوبار آمده و این بار رتبه دوم و رتبه ای نزدیک رابرت پتینسون دارد. اما این بار او با راشل مک آدامز در فیلم The Vow جمعیت بیشتری را به سینماها کشانده با مبلغ باورنکردنی فروش 125 میلیون دلاری در آمریکا و به علاوه 75 میلیون دلار در خارج از کشور. این فیلم داستان واقعی و قابل لمس یک زوج واقعی را به تصویر می کشد که زن در اثر یک تصادف حافظه اش را از دست داده و دوباره هیچ وقت به دست نمی آورد. با این حال در اثر عشق و امید پایدار شوهر این زن، هرکاری می کند تا همسرش چیزهایی که در ذهنش فراموش شده اما قلب آنها را فراموش نمی کند را به یاد آورد.

1. کریستین استوارت و رابرت پتینسون
در لیست ژانویه 2012، این زوج در لیست بیشترین درآمد زوج های هالیوودی مقام دوم را بعد از روبرت گرینت و  اما واتسون در فیلم هری پاتر و حفره های مرگبار داشتند، درحالیکه انها در فیلمی با ارزش خالص 4.2 بیلیون دلار بودند. شاید آنها نتواستند با شهرت و پولی که زوج های سال قبل به دست آوردند برابری کنند، اما با 1.17 بیلیون فروش و مجموع ارزش خالص 3.3 بیلیون دلار در سه سال در مجموعه فیلم های گرگ و میش بسیار پول ساز بودند. آنها فقط روی پرده زوج نبودند، اما رابطه شان در فیلم که آغازگر یک رابطه جدی در خارج از سینما بود عاقبل با خیانت کریستین خراب شد.

< <
آخرین های : سینما و تلویزیون
از سایر بخش ها...
پر بیننده ترین ها...
10 فیلم ترسناک برتر در سال 2013

10 فیلم ترسناک برتر در سال 2013

برخی از افراد واقعا نمی توانند از دیدن فیلم های ترسناک اشباع بشوند. آنها فیلم های ترسناک زیادی می بینند و با کمال تعجب اینکه یک فیلم را بارها و بارها می بینند. و درحالیکه اکثر بیننده ها معمولا از دیدن فیلم های ترسناک لذت نمی برند، چرا برخی از افراد جذف فیلم های ترسناک می شوند؟ متخصصان می گویند این افراد به یک دلیل ساده فیلم ترسناک می بینند و دلیلش جدید بودن آن است. اینها از تماشای ژانرهای معمولی سینما خسته شده ند و برای تغییر ذهن های ماجراجوی خود به ژانر وحشت روی آورده اند.

آیا سلطان وجود داشته است؟

آیا سلطان وجود داشته است؟

مجموعه «حریم سلطان»، یکی از مجموعه های ماهواره ای است که طی مدت نمایش توانسته مخاطبان بسیاری را در ایران جذب کند. این سریال که با دوبله فارسی در شبکه های ماهواره ای نمایش داده می شود، داستان حکومت سلطان سلیمان یکی از پادشاهان عثمانی را روایت می کند. «دوبلورهای حریم سلطان دستگیر شدند»؛ این خبر را ابتدا خبرگزاری سینمای ایران مخابره کرد. در این خبر آمده بود: «بینندگان سریال تلویزیونی «حریم سلطان» از این پس باید این سریال را با زیرنویس فارسی یا به زبان اصلی ببینند چون دوبلورهای این سریال که در ایران اقدام به دوبله این سریال می کردنددستگیر و برای انجام مراحل قضایی راهی بازداشتگاه شده اند.

10 ستاره زن سینمای اکشن

10 ستاره زن سینمای اکشن

فیلمی مثل «به دردنخورها» را در نظر بگیرید که تمام ستاره های اکشن برای خلق شگفت انگیزترین فیلم اکشن کنار هم جمع شده اند البته با فرض اینکه تمام این ستاره ها زن باشند. در این متن به جای اینکه جذاب ترین زنان هالیوود را معرفی کنیم می خواهیم به بررسی بهترین بازیگران زن سینمای اکشن بپردازیم.

ماجرای رفتار عصبانی آدل در مقابل کریس براون چه بود؟

ماجرای رفتار عصبانی آدل در مقابل کریس براون چه بود؟

در عکسی که در مراسم گرمی 2013 روز یکشنبه دهم فوریه گرفته شده بود نشان میداد که این خواننده 24 ساله نگاهی با عصبانتیت به سوی کریس براون 23 ساله می اندازد.

ازدواج های کوتاه مدت ستاره های گلدن گلاب

ازدواج های کوتاه مدت ستاره های گلدن گلاب

گاهی اوقات زندگی های خصوصی ستارگان گلدن گلاب به اندازه نقش های دراماتیکشان روی صحنه شلوغ و پرهمهه است. این نامزدها و برنده های گلدن گلاب نیز تشکیل خانواده داده اند اما نه برای مدت طولانی...