تیتر های مرتبط ...
29 آذر 1391

لوگو ی برند های برتر دنیا چقدر خرج برداشته است؟

لوگو ی برند های برتر دنیا چقدر خرج برداشته است؟

به برندهایی نگاهی می‌اندازیم که در جهان دارای شهرت فراوانی هستند. اطلاع از هزینه طراحی لوگو بعضی از آنها شما را شگفت زده خواهد کرد. ام بی ای نیوز: همه ما داستان‌هایی درباره هنرمندان کمتر شناخته شده‌ای شنیده‌ایم که به دوستان خود کمک کرده یا به مبلغی ارزان لوگو برایشان طراحی کرده‌اند. گاهی اوقات این برندها حتی به شهرتی جهانی نیز دست یافته‌اند. در زیر به برندهایی نگاهی می‌اندازیم که در جهان دارای شهرت فراوانی هستند. اطلاع از هزینه طراحی لوگو بعضی از آنها شما را شگفت زده خواهد کرد.

برندهای بزرگ چقدر برای لوگوهای خود پرداخت کرده‌اند؟
به برندهایی نگاهی می‌اندازیم که در جهان دارای شهرت فراوانی هستند. اطلاع از هزینه طراحی لوگو بعضی از آنها شما را شگفت زده خواهد کرد.
ام بی ای نیوز: همه ما داستان‌هایی درباره هنرمندان کمتر شناخته شده‌ای شنیده‌ایم که به دوستان خود کمک کرده یا به مبلغی ارزان لوگو برایشان طراحی کرده‌اند. گاهی اوقات این برندها حتی به شهرتی جهانی نیز دست یافته‌اند. در زیر به برندهایی نگاهی می‌اندازیم که در جهان دارای شهرت فراوانی هستند. اطلاع از هزینه طراحی لوگو بعضی از آنها شما را شگفت زده خواهد کرد.


هزینه لوگوی توییتر: 15 دلارلوگوی توییتر توسط سیمون اوکسلی در سال 2009 طراحی شد.
هزینه لوگوی پپسی: 1 میلیون دلارلوگوی جدید پپسی توسط گروه طراحی Arnell در سال 2008 طراحی شد. حتما به یاد دارید که هنگام انتشار این خبر بسیاری آن را باور نکردند!
هزینه لوگوی گروه بانکداری استرالیا و نیوزلند: 15 میلیون دلار
لوگوی گروه بانکداری استرالیا و نیوزلند در سال 2009 بار دیگر طراحی شد.
هزینه لوگوی Accenture: یکصد میلیون دلارلوگوی جدید شرکت مشاوره Accenture توسط شرکت طراحی و مشاوره Landor Associates در سال 2000 طراحی شد.
هزینه لوگوی BBC: یک میلیون و 800 هزار دلارلوگوی BBC در سال 1997 میلادی بار دیگر طراحی شد.
هزینه لوگوی British Petrol - BP: دویست و یازده میلیون دلارلوگوی BP دوباره در سال 2008 طراحی شد.
هزینه لوگوی Enron: سی و سه هزار دلارلوگوی شرکت ارائه دهنده خدمات، کالا و انرژی Enron توسط طراح معروف پاول راند در دهه 1990 طراحی شد.
هزینه لوگوی بازی‌های 2014 گلاسگو: 95 هزار دلارلوگوی بازی‌های 2014 گلاسگو با حضور کشورهای مشترک المنافع توسط آژانس تبلیغاتی و مشاوره Marque Agency طراحی شده و این مبلغ فقط هزینه طراحی لوگو را شامل می‌شود.
هزینه لوگوی گوگل: 0 دلارلوگوی اصلی گوگل در سال 1998 میلادی توسط سرگی برین، یکی از موسسان گوگل در برنامه دستکاری تصویر GNU GIMP طراحی شد. بعدها این لوگو چندین بار تغییر پیدا کرد اما همچنان لوگوی اصلی سالم مانده است.
هزینه لوگوی کوکاکولا: 0 دلارلوگوی معروف کوکاکولا توسط دفتردار و حسابدار مخترع کوکاکولا، جان پمبرتون طراحی شد. او که فرانک میسون رابینسون نام داشت، این کار را در سال 1885 میلادی انجام داد. رابینسون با نام کوکاکولا بازی کرده و فونتی متمایز با خط شکسته را برای طراحی لوگو انتخاب نمود. این نوع تایپ حروف بعدها با نام script Spencerian شناخته شد و در اواسط قرن نوزدهم توسعه پیدا کرد. در آن زمان این نوع تایپ حروف به فرمی غالب در دست نوشته‌های رسمی در آمریکا تبدیل شد.
هزینه لوگوی بازی‌های المپیک 2012 لندن: 625 هزار دلارلوگوی بازی‌های المپیک 2012 لندن توسط یک شرکت مشاوره برند به نام Wolff Ollins در سال 2007 طراحی شد.
هزینه لوگوی شهر ملبورن: 625 هزار دلارلوگوی مرکز City of Melbourne در شهر ملبورن استرالیا توسط Landor Associates در سال 2009 طراحی شد.
هزینه لوگوی NeXT فروشگاه کامپیوتری : 100 هزار دلارلوگوی فروشگاه کامپیوتر NeXT توسط پاول راند برای استیو جابز در سال 1986 میلادی طراحی شد.
هزینه لوگوی نایک: 35 دلارلوگوی نایک توسط یک طراح گرافیک به نام کارولین دیویدسون در سال 1975 میلادی طراحی شد. این هزینه فقط طراحی لوگو را در بر می‌گرفت که تصحیح شده اما مانند گوگل و کوکاکولا به لوگوی اصلی وفادار ماند. بعدها نایک 500 سهم از سهام خود را به طراح داد که حالا بیش از 600 هزار دلار ارزش دارد.
< <
آخرین های : اقتصاد
از سایر بخش ها...
پر بیننده ترین ها...
راه های کمک به کودکان و نوجوانان برای پس انداز کردن پول

راه های کمک به کودکان و نوجوانان برای پس انداز کردن پول

هر پول سیاهی که پس‌انداز شود، سودی است که کسب شده است- بنجامین فرانکلین از پدران بنیانگذار ایالت متحده بیشتر بچه ها به محض اینکه پولی می گیرند تمام آن را خرج می کنند. تنها 20 درصد از بچه ها پس انداز می کنند و این کار را با جدیت هر ماه تکرار می کنند. به بچه ها کمک کنید پس انداز کنند- و بهشان یاد بدهید درست پس انداز کنند. اینجا بهتان می گوییم چگونه:

تاریخچه پول

تاریخچه پول

پول چیست؟ پول در معنی یعنی یک شی ارزشمند. اما در 10.000 سال پیش، شکل و مواد پول تغییرات زیادی داشته است- از گاو و گوسفند و صدف گرفته تا پول های الکترونیکی امروزی. دراینجا ما نگاهی به تاریخچه پول می اندازیم.

ثروتمندان چگونه می اندیشند؟

ثروتمندان چگونه می اندیشند؟

یک جمله معروف است که می گوید: آدم پولدار، پولدارتر می شود و این افراد جزو اقلیت مردم بوده و همیشه افراد خیلی خوش شانسی به نظر می آیند.

5 چیزی که زوج شما در مورد مسائل مالی بهتان نمی گوید!

5 چیزی که زوج شما در مورد مسائل مالی بهتان نمی گوید!

پدر و مادرها رازهای فراوانی خصوصا در مورد پول را از همدیگر مخفی می کنند.

دنبال یه کار جدید هستید؟

دنبال یه کار جدید هستید؟

تعداد زیادی از مردم هنگام کار کردن در بعضی از لحظه ها احساس اشتیاق به کار ندارند. علامت های خطر که باید مراقبشان باشید- نشانه های عمده از اینکه زمان ترک کردن شغلتان رسیده است. یک بار که یک علامت خطر دیدید باید یک ارزیابی جدی از محلی که آنجا کار می کنید و جایی که می خواهید باشید داشته باشید. اینجا ده علامتی را می بینید که بهتان نشان می دهد باید دنبال کار دیگری باشید.