9 مهر 1392

گوئینت پالترو بدون آرایش

گوئینت پالترو بدون آرایش

گوئینت پالترو 6000 دلار برای لیزر درمانی Thermage خرج کرده، او هیچ عمل جراحی انجام نداده. خبرها حاکی از این است که گوئینت پالترو مبلغ 6000 دلار برای Thermage، یک نوع لیزر درمانی خرج کرده، تا از چین و چروک ها دور بماند! او گفته که هیچ نوع جراحی زیبایی انجام نداده است. فقط عکس زیر بدون آرایش از گوئینت پالترو را چک کنید. بدون آرایش هم زیباست! می توانید بگویید که او یک زن 40 ساله است؟

Gywneth Paltrow


گوئینت پالترو جدیدا  فاش کرده که از Thermage نوعی لیزر درمانی برای جلوگیری از پیری پوست استفاده کرده است. مکانیزم لیزر درمانی thermage بدین صورت است که با افزایش کلاژن در پوست چین و چروک ها را کم کرده و پوست سفت می شود. این درمان روی لایه های زیرین پوست انجام می شود چون از امواج رادویی استفاده می شود. خوب این نوع لیزر درمانی چقدر هزینه دارد؟ طبق گفته دکتر ریتا راکوس که سالهاست این کار را انجام می دهد، هزینه آن  6000 دلار است و ظاهر جوان طبیعی بهتان می بخشد.

 

نتیجه این نوع درمان با نرم کردن و محکم تر کردن پوست و نرم کردن چین و چروک ها و خطوط ظاهر جوان تری بهتان می دهد. بدون اینکه زیر تیغ جراحی بروید.
گویا تاثیر این درمان برای گوئینت پالترو خوب بوده چراکه خودش گفته چند سال جوان تر شده است و به نتیجه اش افتخار می کند. اما او گفته که عمل زیبایی انجام نداده است. گوئینت پالترو در آخرین مصاحبه اش با دیلی میل گفت: من اهمیتی نمی دهم کمی چروک یا لک روی صورتم داشته باشم. من هیچ عمل زیبایی انجام ندادم اما با لیزر درمانی چند سال سنم را عقب بردم. دیگر چه کسانی از این نوع لیزر درمانی استفاده کردند؟ گوئینت پالترو تنها کسی نیست که این روش را امتحان کرده، کیم کاترال نیز برای جوان شدن و محکم شدن پوستش از این روش استفاده کرده است.

< <
آخرین های : اخبار هنرمندان
از سایر بخش ها...
پر بیننده ترین ها...
سوپرمانکن های ویکتوریا سکرت در مواقع عادی چگونه اند؟

سوپرمانکن های ویکتوریا سکرت در مواقع عادی چگونه اند؟

سوپراستارهای ویکتوریا سکرت – یکی از مشهورترین برندهای لباس زیر و لباس خواب در دنیا- همیشه هم ورزشکار نیستند و احساس خوش اندامی نمی کنند. ورزش کردن دقیقا متضاد آن احساسی است که شما دارید انجام می دهید. اما حداقل می دانید که در شرکت خوبی دارید کار می کنید. آدریانا لیما و ارین هثرتورن دو تن از سوپرمانکن های دنیا و از فرشتگان ویکتوریا سکرت هر دو به اندام شان خیلی زیاد اهمیت می دهند و ورزش می کنند.

مدل های ویکتوریا سکرت رازهای زیبایی شان را فاش می کنند

مدل های ویکتوریا سکرت رازهای زیبایی شان را فاش می کنند

همه دوست دارند آنچه که سبب زیبایی همیشگی سوپرمدل ها شده را فهمیده و محصولاتی که برای حفظ زیبایی ظاهری شان استفاده می کنند را بشناسند. شش مدل محبوب ویکتوریا سکرت , جدیدا بعضی را رازهای زیبایی خود را افشا کرده اند. آنها فرشته های بی نقصی به نظر می رسند که روی صحنه قدم می گذارند و در زیر بخشی از رازهایی که سبب شده ظاهر سوپرمدل ها را داشته باشند آورده ایم.

تیپ خسته کننده آنجلینا جولی روی فرش قرمز

تیپ خسته کننده آنجلینا جولی روی فرش قرمز

خیلی سخت می شود درمورد این حقیقت که آنجلینا جولی یکی از زیباترین زنان و بهترین بازیگران جهان است بحث و مشاجره راه انداخت. با این حال او جزو خوش تیپ ترین بازیگران نیست. فقدان رنگ در کمد لباس هایش و طراحی لباس هایش بر روی فرش قرمز تنوع و جذابیت ندارد.

آیا رابرت پتینسون به کریستین خیانت کرده؟

آیا رابرت پتینسون به کریستین خیانت کرده؟

شایعه شده که رابرت پتینسون هم به کریستین استوارت خیانت کرده و با افراد زیادی مثل مگان فاکس، نیکی رید، اشلی گرین، اریکا دوترا (در زمان های متفاوت)، کامیلا بل و امیلی د راوین نانسی بینگن همر ستاره تلویزیونی VH1، کیتلین کرونبرگ، شیا ماری (مدل بلوند)، سارا رومر و بالاخره یک دختر با نام مستعار Chateau Marmont رابطه داشته است.

بیوگرافی سارا شاهی بازیگر ایرانی الاصل فیلم های هالیوود

بیوگرافی سارا شاهی بازیگر ایرانی الاصل فیلم های هالیوود

سارا شاهی با نام اصلی آهو جهانسوز شاهی از پدری ایرانی و مادری اسپانیایی در Euless، تگزاس به دنیا آمد. او رقصنده پیشین لیگ فوتبال ملی و از نوادگان شاه ایرانی قرن 19 است.