26 شهریور 1392

جالب ترین رابطه های عاشقانه!

جالب ترین رابطه های عاشقانه!

زن و شوهر عاشقی که بعد از 72 سال زندگی مشترک دست در دست هم مردند! نورما و گوردون یاگر زوج مسنی بودند که بعد از 72 سال زندگی مشترک در دهه 90 زندگی خود به سر می بردند و بعد از یک تصادف ماشین در بیمارستان بستری شدند. پزشک و پرستاران هر دوی آنها را در یک واحد مراقبت ویژه گذاشته بود. آنها به سختی واکنش نشان می دادند، اما دست همدیگر را در دست گرفته بودند. ابتدا گوردون درگذشت و بعد یک ساعت نورما نیز به دنبالش رفت، درحالیکه هنوز دست هم را دست داشتند.

"Most Amazing Acts of Love"

1. زن و شوهر عاشقی که بعد از 72 سال زندگی مشترک دست در دست هم مردند!
نورما و گوردون یاگر زوج مسنی بودند که بعد از 72 سال زندگی مشترک در دهه 90 زندگی خود به سر می بردند و بعد از یک تصادف ماشین در بیمارستان بستری شدند. پزشک و پرستاران هر دوی آنها را در یک واحد مراقبت ویژه گذاشته بود. آنها به سختی واکنش نشان می دادند، اما دست همدیگر را در دست گرفته بودند. ابتدا گوردون درگذشت و بعد یک ساعت نورما نیز به دنبالش رفت، درحالیکه هنوز دست هم را دست داشتند.

نورما و گوردون که زمان مرگ 90 و 94 ساله بودند، زمانیکه نورما هنوز در دبیرستان درس می خواند و گوردون هم در گاراژ شورلت در مرکز ایالت Iowa کار می کرد همدیگر را ملاقات کردند. آنها در  26 ماه می 1939 ، روزی که نورما فارغ التحصیل شد، ازدواج کردند. این زوج در طول زندگی مشترک صاحب یک دختر و سه پسر شدند.

 

 

2. زوجی که بعد از قطع دست ها و پاهای مرد رابطه شان مستحکم تر شد

رابطه های عاشقانه دوران مدرسه بعد از فارغ التحصیلی اغلب دچار تلاطم می شود. اما تیلور موریس و دانیل کلی اینگونه نبودند. این دو با هم بودند تا سال 2007 موریس در سمت تکنسین مهمات منفجر شونده اسمش را در لیست نیروی دریایی نوشت. بعد از سالها تمرین موریس در واحد 12 Explosive Ordnance Disposal به استخدام درآمد. و این زوج به ویرجینیا نقل  مکان کردند. درحالیکه قرار بود موریس مامور جزئی درجه دو به  افغانستان فرستاده شود، این زوج در مورد برنامه های اینده شان صحبت می کردند. اما بعد موریس پایش را روی ماده منفجره گذاشت و هر دو پایش را از بالای زانو، دست راست و چپش را از دست داد. با این حال این حادثه دلخراش هیچ چیزی را در رابطه این زوج از بین نبرد. داستان عشق این دو در سراسر جهان پیچید. بیست و دو عکس موریس و کلی در سایت ها منتشر شد. تیم داد، عکاس حرفه ای و دوست قدیمی موریس که این عکس ها را گرفته می گوید موریس از اینکه داستانش به دست آدم های زیادی رسیده خوشحال است.

 

3. پیرمرد 96 ساله ای که به افتخار همسر 72 ساله اش یک ترانه عشقی نوشت.
فرد و لورین Stobaugh، 75 سال با هم بودند. اما وقتی که لورین درگذشت، قلب این پیرمرد 96 ساله شکست. او تمام عشق زندگی اش را از دست داده بود. او مدت کوتاهی بعد از مرگ همسرش یک ترانه به یاد او نوشت.

سپس او از روی یک انگیزه آنی آهنگش را به مسابقه خوانندگی-ترانه نویسی استودیو «کفش سبز» فرستاد. او تبلیغ این مسابقه را قبلا در یک روزنامه محلی دیده بود. شرکت کننده ها در این مسابقه باید آهنگ هایشان را در اینترنت اپلود می کردند، اما فرد دست خط ترانه اش را از طریق ایمیل ارسال کرد. او می دانست که نمی تواند آهنگش را بخواند.

 

در استودیو «کفش سبز» این ترانه توجه جیکوب کولگان را به خود جلب کرد و به احترام فرد تصمیم گرفت آن را تولید کند. این اجرا در ساعت 5:53 در یک ویدئو نمایش داده شد، اما همه دلشان می خواست داستان عاشقانه پشت آن را بدانند.

4. رومئو و ژولیت واقعی که به دلیل اینکه اجازه نداشتند با هم باشند خودشان را کشتند
  این خبری بود که در روزنامه های هند منتشر شد. در سال 2009 دو عاشق به سبک ستاره های سینما خودکشی کردند، چونکه شورای محلی روستا یا پاچایات دستور داد ازدواجشان باطل شود وگرنه باید با مرگ روبرو شوند. امرین مسلمان بود و شوهرش لوکش یک هندو بود. ازدواج آنها قابل قبول اجتماع نبود، پس دو نفرشان هم خود را مسموم کردند. پلیس شورای محلی روستا را مسئول تحریک کردن برای خودکشی دانست.

 

5. زن و شوهری که بعد از 66 سال زندگی مشترک به فاصله چند ساعت مردند
 
Harold Knapke  با همسرش زمانی آشنا شد که در سال سوم درس می خواند و رابطه رمانتیک بین آنها زمان جنگ جهانی دوم آغاز شد، سپس آنها خیلی زود با هم ازدواج کردند. این زوج بعد از 66 سال زندگی مشترک در یک روز تنها به فاصله چند ساعت مردند. بچه های آنها مرگ پدر و مادرشان را «آخرین سند عشقی» نامیدند.
همسرش روث مدت کوتاهی قبل از مرگش به یک نوع عفونت نادر مبتلا شد که مشخص بود بهبود نمی یابد. دخترش مارگارت تعریف می کند که وقتی او و خواهر برادرهایش این خبر را به پدرشان دادند، او به آرامی نشسته بود اما ناگهان تکانی خورد. فقط چند روز بعد دخترهای او متوجه شدند پدرشان ظاهری بیمارگونه دارد. هارولد سه روز بعد ساعت 7.30 صبح درگذشت.
بعد از مرگ پدرشان بچه ها دور مادر جمع شدند که زیاد حالش خوب نبود. پسرش به او گفت پدر آن بالا منتظر است. آنها شروع به بازی کارت کردند و پسرش گفت که الان وقتش است از اینجا بلند شوی و نگران ما نباشی. روث همان شب ساعت در ساعت 6.30 درگذشت. هارولد 92 ساله و روث 89 ساله بود.


6. زوجی که بعد از پیدا نامه عشقی قدیمی در محل شومینه دوباره بهم پیوستند.یک زوج بعد از پیدا مردن نامه عشقی قدیمی، که ده سال پیش نوشته شده بود و بعد پشت شومینه بلااستفاده پیدا شد، دوباره به هم پیوسته و ازدواج کردند. استیو اسمیت و کامرون روئیز-پرز، هردو 42 ساله، بعد از یک جدایی 16 ساله بهم رسیدند.
هر دوی اینها در دهه 20 زندگی شان بعد از اینکه کامرون به عنوان یک دانشجوی بورسیه خارجی به انگلستان رفت عاشق یکدیگر شده و نامزد کردند. بااین حال بعد از دوستی طولانی مدتشان این زوج بعد از اینکه کامرون مجبور بود به فرانسه بازگردد ناچارا از هم جدا شدند. استیو چند سال بعد نامه ای نوشت و پیشنهاد داد دوباره رابطه شان را از سر گیرند، اما مادر کامرون نامه را روی تاقچه روی شومینه گذاشته و نامه پشت شومینه می افتد. این نامه بازنشده برای یک دهه همانجا می ماند، تا اینکه شومینه برای بازسازی از آن محل برداشته می شود.


کامرون که هنوز مجرد بود و هیچ وقت عشق زندگی اش را فراموش نکرده بود، نامه را باز می کند و می بیند استیو برای او نوشته است: امیدوارم حالت خوب باشد. قصدم از نوشتن این نامه این بود که بدانم ازدواج کرده ای یا نه و آیا اصلا به من فکر می کنی؟خیلی خوشحال می شوم ازت خبری بشنوم، لطفا اگر می توانی با من در تماس باش. استیو. 
کامرون گفت که به خاطر از دست دادن مدت زمان زیاد عصبی بوده اما شهامت به خرج داده و با استیو قرار ملاقات می گذارد.  آنها چند روز بعد در پاریس یکدیگر را ملاقات کرده و 17 سال بعد از اولین روزی که عاشق یکدیگر شدند با هم ازدواج می کنند.


7. زن و شوهری که در 35 سال گذشته لباس های یک شکل پوشیده اند
دونالد فدراستون هنرمندی است که به خاطر ابداع فلامینگوی صورتی پلاستیکی  داخل سبزه زار مشهور است. اما شهرت دیگر او به خاطر این است که رابطه ای نزدیک و رمانتیک با همسرش دارد. او و همسرش  در 35 سال گذشته هر جا که رفته اند لباس های یک شکل پوشیده اند.

8. نوجوانی که به مدت 8 سال دوستش را کول می کرد
 
چونکه عشق فقط مربوط به زن و شوهرها نمی شود بلکه با دوستی هم ارتباط دارد، ما مورد آخر را به دوستی اختصاص دادیم. نوجوانی در شهر  Hebei در چین به نام لوی شی چینگ در طول هشت سال گذشته هر روز دوستش را روی کولش به مدرسه می برد. لو شائو دوستش به یک بیماری مادرزادی مبتلاست که راه رفتن را برایش مشکل کرده است.
هشت سال پیش در یک روز بارانی، لو شائو به خاطر اینکه مادرش برای بردنش نیامد در مدرسه ماند.  لوی شی چینگ که از لو شائو کوچک تر است تصمیم گرفت به او کمک کرده و تا خانه او را کول کند. از آن روز به بعد او هر روز لو شائو را از خانه تا مدرسه حمل کرده و حتی به دستشویی برده است.
لوی شی چینگ در مورد این کار خیرش اصلا خودستایی نمی کند؛ تا جاییکه حتی والدینش تا چهار سال نمی دانستند او به دوستش کمک می کند. لو شائو در دفتر خاطراتش نوشته است: لوی شی چینگ به من کمک کرده یک ابر سیاه از زندگی ام کنار رفته و آفتاب نمایان شود.


< <
آخرین های : دوستی و رابطه
از سایر بخش ها...
پر بیننده ترین ها...
50 نکته ای که مردان دوست دارند زنان آنها را بدانند

50 نکته ای که مردان دوست دارند زنان آنها را بدانند

آیا می دانستید بزرگ ترین چیزی که مردها را منزجر و سرد می کند دیدن سیگار کشیدن زن ها است و بزرگ ترین چیزی که مردان را برمی انگیزاند و هیجان زده می کند ورزش کردن و داشتن فعالیت بدنی زنان است...؟!

10 نشانه ای که می توانید بفهمید مردی به شما جذب شده است

10 نشانه ای که می توانید بفهمید مردی به شما جذب شده است

بسیاری از زنان در واژه ها و کلماتی که مردان به کار می برند به دنبال آن هستند که ببینند مرد مورد نظرشان به طرف آنها جذب شده است یا نه. در اینجا به قسمتهایی از زبان بدن مردان اشاره می کنیم که زمانیکه به طرف شما جذب شدند برای تان کاملا مشخص شود:

10 چیزی که مردها از زن ها می خواهند

10 چیزی که مردها از زن ها می خواهند

شاید فکر کنید مغز مردان در مقایسه با زنان زیاد پیچیده نیست، اما گاهی اوقات مردان نیز چیزهای غریبی که زن ها «احساسات» می نامند را تجربه می کنند. (بله این حقیقت دارد). پس اینجا صاف و ساده چیزهایی که مردان از زنان می خواهند را نام می بریم، اما آنها انقدر لجوج و سرسخت هستند که خودشان از زن ها در خواست نمی کنند.

باورتان نمی شود مردها از این خصوصیات زنان خوششان بیاید!

باورتان نمی شود مردها از این خصوصیات زنان خوششان بیاید!

ممکن است موهای خیس برای شما کلافه کننده باشد چون به هرجایی می چسبد. اما برای مردان نشان دهنده یک چهره جذاب و تحریک کننده است.

10 نشانه ای که بهتان می گوید شوهرتان به شما خیانت می کند!

10 نشانه ای که بهتان می گوید شوهرتان به شما خیانت می کند!

ما در دورانی زندگی می کنیم خبرها و داستان های زیادی در مور خیانت زن و شوهرها می شنویم. چیزی که اکثر زوج ها از آن هراس دارند. همه زوج ها چه زن و شوهر باشند چه نامزد باشند دوست دارند....