23 شهریور 1392

مشهورترین مدل موهای ستاره های هالیوود برای سال 2013

مشهورترین مدل موهای ستاره های هالیوود برای سال 2013

اگرچه چهره های زیادی اغلب اوقات هر چند دفعه که کفش هایشان را عوض می کنند، موهایشان را نیز تغییر می دهند، اما بعضی از ستاره ها مدل موهایی انتخاب می کنند که حتی زمانی که آنها مدل مویشان را عوض می کنند باز هم آن مدل مو معروف می ماند. دراینجا برخی از مدل های موهای مشهور هالیوودی ها را می بینیم که دوباره در سال 2013 هم مد شده اند.

Most Popular Celebrity Hairstyles
1. مدل موی لایه لایه جنیفر آنیستون
 

موی لایه لایه متوسط جنیفر آنیستون
این مدل موی لایه لایه متوسط که دوباره در سال 2013 مد شده، مربوط به موهای جنیفر در سریال «دوستان» بود.  این مدل مو با اندازه متوسط روی جلد هر مجله ای دیده می شد و تمام طرفداران جنیفر در سرتاسر شمال آمریکا از او تقلید می کردند. اگرچه این مدل هیچ وقت به اندازه اولین بار معروف نمی شود، اما همیشه مشتریان در سراسر جهان از آرایشگران می خواهند موهایشان را این مدلی کوتاه کنند. خوشبختانه مدل موی جنیفر دوباره در سال 2013 مد شد.

2. موهای بلند جذاب دمی مور

زنانی که موی بلند دارند همیشه در آرزوی موهای بلند، صاف، براق و تیره دمی مور هستند. مدل موهای او یکی از بیشترین مدل هایی است که در آرایشگاه ها متقاضی دارد. همه ساله زنان زیادی در جهان از ستاره ها پیروی کردند و می خواهند ظاهری شبیه آنها درست کنند. 

3. موی موج دار سارا جسیکا پارکر

مدل موهای سارا جسیکا پارکر با موج های زیبا مورد علاقه زنان زیادی است و این مدل مو دوباره در سال 2013 مد شده است. زنان عاشق این مدل مو هستند، چونکه راحت درست می شود، خرج زیادی برایشان ندارد و صورت را جذاب می کند. خیلی ساده می توانید این مدل مو را درست کنید: موهای خیس خود را بهم فشرده و بعد بگذارید در هوای آزاد خشک شود. متاسفانه این روش را فقط خانم هایی می توانند انجام دهند که موهای خودشان به صورت طبیعی کمی تاب داشته باشد.


 
4. مدل موی فرح فاوست

فرح فاوست که با مدل موهایش معروف بود، این مدل در زمان خود او مد بود. درحالیکه مردان به سمت زنانی جذب می شدند که زیبا و خوش تیپ باشند، زنان هم با عجله به سالن های آرایش می رفتند تا موهایشان مدل پر مانند فرحی درست کنند. مدل موی فرح حداقل تا ده سال یک مدل موی مشهور بود و یک برند محسوب می شد تا اینکه در سال 2006 مدل به روز شده آن با موهای بیانسه مد شد. درحالیکه مدل موهای فرحی در دهه گذشته از مد افتاد و مدل جدید موهای بیانسه جایگزین شد، اما ما مدل فرحی را در میان ستاره ها در سال 2013 می بینیم.


 
5. موهای کوتاه هالی بری

برای کسانی که به موهای کوتاه و جذاب علاقه مندند، موهای نامرتب کوتاه هالی بری که در سال 2001 مد شده بود دوباره امسال نیز مد شده است. این مدل مو به دلیل اینکه نگهداری زیادی نمی خواهد در بین زنان کارمند و مادران پرمشغله محبوب است  خصوص در بین زنانی که می خواهند ظاهری جذاب هم داشته باشند و بعد از شستن موهایشان بتوانند سریع از خانه بیرون بروند. خوشبختانه این مدل همانقدر که در سال 2001 زیبا، جذاب و مد روز بود امسال نیز همانگونه است. 
< <
آخرین های : پوست و زیبایی
از سایر بخش ها...
پر بیننده ترین ها...
هشت ماده غذایی که باعث براق شدن پوست شما می شوند

هشت ماده غذایی که باعث براق شدن پوست شما می شوند

کرم های گران قیمت خود را برای مدتی کنار گذاشته و بطور طبیعی از پوستتان محافظت کنید. خانم وانا جیمز متخصص تغذیه بهترین خوراکی ها را که برای پوست مفید است به شما معرفی می کند.

4 ترفند برای کشیدن خط چشم که هر خانمی باید آن را بداند!

4 ترفند برای کشیدن خط چشم که هر خانمی باید آن را بداند!

اگر می خواهید خط چشم تان اثر ماندگارتری روی چشمان تان داشته باشد با یک مداد چشم اول زیر چشم تان را خط بکشید اجازه دهید رنگ آن تا خط مژگان تان پیش برود و سپس روی آن کمی سایه پودری به همان رنگ بزنید تا خط چشم تاثیرگذارتری داشته باشید.

 فواید گوجه فرنگی برای پوست

فواید گوجه فرنگی برای پوست

مصرف گوجه فرنگی بدلیل منبع غنی لیکوپین که اثری آنتی اکسیدان دارد و همانند کرم ضد آفتاب در پوست عمل می کند ، به همه توصیه می شود. لیکوپین با سلول های آسیب دیده مبارزه کرده و اثرات قرمزی پوست را از بین می برد و خاصیت ضد پیری دارد.توصیه می شود که هر نفر روزانه حدود 16 میلی گرم لیکوپین مصرف کند زیرا اینکار باعث می شود رادیکالهای آزاد درون بدن کاهش یافته و در نتیجه باعث حفظ رطوبت بدن شود. و نیازی نیست تا پولی که به سختی بدست می آورید را صرف هزینه های گزاف پاکسازی پوست انجام دهید.

روش صحیح آرایش برای انواع مختلف چشم

روش صحیح آرایش برای انواع مختلف چشم

وقتی که قرار است آرایش کنیم همه ما یک هدف داریم؛ اینکه چشمانمان را درشت تر و درخشان تر درست کنیم. پس Mia Silverio هنرمند آرایشگر بهمان یاد می دهد با توجه به فرم چشم چگونه سایه بزنیم و خط چشم بکشیم.

بهترین مدل برای موهای شما چیست؟

بهترین مدل برای موهای شما چیست؟

حالت دادن موهای فر بلند مانند صاف کردن یک پیراهن آهن زده است . شما نیاز به سیستم حرارتی کمی مرطوب کنندهه و کمی کرم ثابت کننده دارید. ابتدا از مرطوب کننده آغاز کنید که بتوانید موهایتان را نرم کنید ، یک شامپو و نرم کننده نیز می تواند کمک ساز باشد.