10 شهریور 1392

دلایلی که به دوست دخترم خیانت کردم ..

دلایلی که به دوست دخترم خیانت کردم ..

وقتی به دنبال فرد دیگری باشید رفتن سخت می شود . اما دلیل سرگردانی اصلی آقایان در چیست ؟ یک دوست دختر غرغرو ؟ شرایط روحی نامتعادل ؟ فرار از تنهایی ؟ بله ، بله و صدها بار بله . در این مقاله دلایلی را که باعث می شود آقایان دوست دخترشان را رها کرده و با فرد دیگری رابطه برقرار کنند ذکر می کنیم. بنابر این فرقی نمی کند که شما آقا یا خانم باشید ، ما به شما توصیه می کنیم مطالب زیر را که اقرارهای افراد مختلف است را به دقت بررسی کنید تا چنین شرایطی در روابط عاشقانه شما پیش نیاید.
"هشت اعتراف مردانه : دلایلی که به دوست دخترم خیانت کردم ... "

وقتی به دنبال فرد دیگری باشید رفتن سخت می شود . اما دلیل سرگردانی اصلی آقایان در چیست ؟ یک دوست دختر غرغرو ؟ شرایط روحی نامتعادل ؟ فرار از تنهایی ؟ بله ، بله و صدها بار بله . در این مقاله دلایلی را که باعث می شود آقایان دوست دخترشان را رها کرده و با فرد دیگری رابطه برقرار کنند ذکر می کنیم. بنابر این فرقی نمی کند که شما آقا یا خانم باشید ، ما به شما توصیه می کنیم مطالب زیر را که اقرارهای افراد مختلف است را به دقت بررسی کنید تا چنین شرایطی در روابط عاشقانه شما پیش نیاید.

دلیل اول : انتقام ... من وقتی به دوست دخترم خیانت کردم که چند پیامک از دوست پسر سابقش در تلفن همراهش دیدم ، آنها واقعاً پیامهای خاصی نبودن ولی این موضوع خیلی من را آزرده خاطر کرد چون فکر می کردم که این دو دوباره با هم ارتباط دارند ، و با هم صمیمی هستند. آن شب من با دوستانم بیرون رفتم و درد و دل کردم و موضوع پیامها به قدری من را به هم ریخته بود که مدام در ذهنم می گفتم که باید با دختر دیگری دوست شده و شماره اش را بگیرم، و بالاخره این کار را کردم. و فکر می کردم که انتقام گرفتم . در نهایت من و دوست دخترم بهم زدیم ولی نه بخاطر اون دختری که آن شب آشنا شدم . و هیچوقت دلیل اصلی خاتمه دادن به این رابطه را به او نگفتم. ما اصلاً به درد هم نمی خوردیم .من می دونم که این بهترین راه برای فروکش کردن خشمم نبود ولی در اون لحظه اینکار به من حس خوبی داد.
آقای کریستوفر 29 ساله از شهر اوکلند

دلیل دوم : خوب بودن به تنهایی فایده ای ندارد...
تا آنجایی که به یاد دارم من اکثراً به سمت خانم هایی جذب می شدم که ویژگی خاصی داشتند .دوست دختر قبلی من از خیلی جهات عالی بود اما کاملاً با آنچه که من دوست داشتم متفاوت بود ، منطقی بخوام بگم اون از لحاظ فیزیکی من رو جذب خودش نمی کرد. من سعی می کردم که این موضوع را جدی نگیرم ولی خیلی سخت بود. حدود دو ماه از دوستی ما می گذشت که با جمعی از دوستانم به رستورانی رفتیم و پیشخدمت بسیار جذابی که در رستوران کار می کرد من را به شدت تحت تاثیر قرار داد . او شماره تماسش را به من داد و گفت که اگر مایل هستم می توانم بعد از اتمام شیفت کاری اش همدیگر را ملاقات کنیم. من قبول کردم و آن شب را ما با هم خیلی عاشقانه سپری کردیم. ما فقط یک شب را با هم گذراندیم ولی این یک شب به من فهماند که باید با افرادی که مجذوبشان می شوم رابطه داشته باشم نه با دوست دخترم که فقط برای من یک دوست ایده آل است ، به همین دلیل با دوست دخترم رابطه ام را تمام کردم.
آقای دیو 26 ساله از شهر روآنوک 

        
دلیل سوم : زوجها با یکدیگر وقت نمی گذرانند
دوست دختر سابق من مدام در سفر بود و من هیچوقت او را نمی دیدم و این باعث شد که به فرد دیگری جذب شوم. رابطه ما طوری بود که انگار من دوست دختر ندارم ، من خیلی تنها شده بودم مخصوصاًآخر هفته ها این حس در من شدیدتر می شد. من از وجود او هم از لحاظ فیزیکی و هم احساسی محروم بودم. وقتی که او به سفر رفت من به دنبال دختر جدیدی گشتم و دیگر با او تماس تلفنی نگرفتم و او رابطه اش را با من تمام کرد . با اینکه قدم هایی که در این رابطه برداشتم خیلی خوب نبود ولی فکر می کنم این کار برای هر دوی ما بهتر شد.و الان مطمئنم هر دختری را که برای دوستی انتخاب می کنم نباید شغلی داشته باشد که مدام در سفرهای طولانیباشد.
آقای اسکات 30 ساله از شهر جسساپ

دلیل چهارم: بجای اینکه گوشه ای بشینید و یک زندگی آرام داشته باشید برای داشتن زندگی بهتر تلاش کنید.
من در تمام طول دوران تحصیلم با ملانی دوست بودم و با او قرار می گذاشتم اما بعد از فارغ التحصیلی من به نیویورک برگشتم و او به شیکاگو رفت . و ما تصمیم گرفتیم که این دوستی را ادامه بدهیم . من تقریباً بیشتر آخر هفته ها را در سفر به شیکاگو برای دیدن ملانی بودم اما در طول هفته وقتی با دوستانم بیرون می رفتیم خیلی احساس تنهایی می کردم و این موضوع من را آزار میداد. بعد از گذشت چند ماه از این ماجرا به این نتیجه رسیدم که ادامه این رابطه برایم خیلی سخت است چون هر دفعه که با دوستانم بیرون می رفتم دخترهای زیبا ، باهوش و جذابی را می دیدم که بودن با ملانی به من این اجازه را نمی دادکه از زندگی ام لذت ببرم. یک شب که با خانم دیگری ملاقات داشتم به این نتیجه رسیدم که باید دوستی با ملانی را تمام کنم ، و با او درباره اتفاقاتی که افتاده صحبت کردم و او هم به من گفت که با فرد دیگری ملاقات کرده . با اینکه هردومون آزرده خاطر بودیم این دوستی را تمام کردیم ولی گاهی اوقات حال هم را می پرسیم و الان هر دوی ما با افراد دیگری ازدواج کرده ایم.
آقای تام 35 ساله از شهر نیویورک

دلیل پنجم : متناسب نبودن زوج ها ...
من با دوست دختر سابقم در کلوپ کاهش وزن آشنا شدم وقتی که رابطه ما شروع شد هردوی ما 50 پوند اضافه وزن داشتیم. با گذشت ماهها از آنجایی که من برنامه ام را جدی گرفته بودم به سرعت وزن کم کردم ، اما او برنامه اش را جدی نگرفته بود وزن کم نکرد. وقتی به اندام ایده آلم رسیدم اعتماد بنفس پیدا کردم و خانم هایی که قبلاً با من صحبت نمی کردند به سمت من کشیده شدند و دوست دخترم چون هنوز اضافه وزن داشت افسرده شده بود و به این خانم ها حسودی می کرد . یک روز وقتی که او خارج از شهر بود با خانمی در سالن بدنسازی آشنا شدم و با هم مدتی وقت گذراندیم و تصمیم گرفتم که رابطه ام با ملانی را تمام کنم چون به این نتیجه رسیده بودم این مهم است تا با خانم هایی که از لحاظ فیزیکی بیشتر با من تناسب دارند رفت و آمد داشته باشم.
آقای بِرَد 41 ساله از شهر هاستون

دلیل ششم : زندگی پر از اتفاقات گوناگون است...
من و دوست دختر سابقم با هم زندگی می کردیم و اکثر اوقات با هم مشاجره داشتیم ، که این دعواها باعث شده بود در محل کار استرس داشته باشم ولی دوست دخترم برعکس من خیلی با این موضوع راحت کنار می آمد و به راحتی کار می کرد و با دوستانش خوش مشرب بود. یک شب که تا دیروقت با همکارم کار می کردیم و شام را با هم صرف کردیم و لحظات خوشی برای من اتفاق افتاد و آن شب برایم یک شب رویایی شد و اصلاً برایم مهم نبود بخاطر دیر کردنم دعوا خواهیم کرد، چون احساس خوب و خوشحالی داشتم و شهامت این را پیدا کرده بودم که به رابطه با دوست دخترم پایان بدم. صبح روز بعد وقتی که به خانه رفتم دوست دخترم از عصبانیت دیوانه شده بود ولی برای اولین بار اصلاً برایم مهم نبود و به او گفتم که می خواهم به این رابطه پایان بدهم و در همان هفته خانه را ترک کردم . و با همکارم رابطه ای جدید شروع کردم و الان حدود 4 ماه است که با همکارم دوست هستیم.
آقای نِیت 34 ساله از شهر بولدِر

دلیل هفتم : بالا رفتن اعتماد بنفس...
من آدمی خجالتی هستم و از نزدیک شدن به جنس مخالف احساس راحتی ندارم . و دوست دختری داشتم که مثل من خجالتی بود . رابطه ما خوب بود ولی هیجان نداشت و من همیشه فکر می کردم که او بهترین گزینه برای من است . تا اینکه به یک سفر کاری رفتم و در یکی از شامهای کاری ، خانمی که بسیار جذاب و باهوش بود من را به سمت خودش جذب کرد . من از اینکه به این خانم این همه کشش داشتم بسیار متعجب شده بودم چون تا به آن روز به هیچکسی این حس را نداشتم . و حس من با آن خانم باعث شده بود که اعتماد بنفسم خیلی بالا برود و احساس می کردم که روی ابرها هستم. در آن سفر کاری من چندین شب را با آن خانم گذراندم .چند ماه بعد از این ماجرا رابطه ام را با دوست دخترم تمام کردم ولی درباره اتفاقاتی که برایم افتاده بود به او چیزی نگفتم . بعد از سفر کاری من هیچوقت آن خانم را دوباره ندیدم اما تجربه ای که بدست آوردم به من یاد داد که می توانم با خانم های جذابی که برایم هیجان داشته باشند آشنا شوم . من واقعاً به این تجربه نیاز داشتم.
آقای چارلی 33 ساله از شهر لوئیس

دلیل هشتم : منتظر کسی که ترکتان کرده باشید
من با دوست دخترم حدود 6 ماه دوست بودم که دوست دختر سابقم که بسیار در حسرتش بودم و من را ترک کرده بود به من برگشت. دوست دختر سابقم مدت زیادی با مرد دیگری رابطه داشت و من همیشه او را دست نیافتنی می دیدم و داشتن دوباره او برای من رویا بود . پس وقتی که او به من برگشت من پذیرفتم و با دوست دخترم قطع رابطه کردم . ولی رابطه من با این خانم زیاد طول نکشید . با این وجود گاهی اوقات در رویا سیر کردن بهتر از واقعیت است.
آقای مارک 44 ساله از نیویورک
< <
آخرین های : دوستی و رابطه
از سایر بخش ها...
پر بیننده ترین ها...
50 نکته ای که مردان دوست دارند زنان آنها را بدانند

50 نکته ای که مردان دوست دارند زنان آنها را بدانند

آیا می دانستید بزرگ ترین چیزی که مردها را منزجر و سرد می کند دیدن سیگار کشیدن زن ها است و بزرگ ترین چیزی که مردان را برمی انگیزاند و هیجان زده می کند ورزش کردن و داشتن فعالیت بدنی زنان است...؟!

10 نشانه ای که می توانید بفهمید مردی به شما جذب شده است

10 نشانه ای که می توانید بفهمید مردی به شما جذب شده است

بسیاری از زنان در واژه ها و کلماتی که مردان به کار می برند به دنبال آن هستند که ببینند مرد مورد نظرشان به طرف آنها جذب شده است یا نه. در اینجا به قسمتهایی از زبان بدن مردان اشاره می کنیم که زمانیکه به طرف شما جذب شدند برای تان کاملا مشخص شود:

10 چیزی که مردها از زن ها می خواهند

10 چیزی که مردها از زن ها می خواهند

شاید فکر کنید مغز مردان در مقایسه با زنان زیاد پیچیده نیست، اما گاهی اوقات مردان نیز چیزهای غریبی که زن ها «احساسات» می نامند را تجربه می کنند. (بله این حقیقت دارد). پس اینجا صاف و ساده چیزهایی که مردان از زنان می خواهند را نام می بریم، اما آنها انقدر لجوج و سرسخت هستند که خودشان از زن ها در خواست نمی کنند.

باورتان نمی شود مردها از این خصوصیات زنان خوششان بیاید!

باورتان نمی شود مردها از این خصوصیات زنان خوششان بیاید!

ممکن است موهای خیس برای شما کلافه کننده باشد چون به هرجایی می چسبد. اما برای مردان نشان دهنده یک چهره جذاب و تحریک کننده است.

10 نشانه ای که بهتان می گوید شوهرتان به شما خیانت می کند!

10 نشانه ای که بهتان می گوید شوهرتان به شما خیانت می کند!

ما در دورانی زندگی می کنیم خبرها و داستان های زیادی در مور خیانت زن و شوهرها می شنویم. چیزی که اکثر زوج ها از آن هراس دارند. همه زوج ها چه زن و شوهر باشند چه نامزد باشند دوست دارند....