7 شهریور 1392

لاغرترین ستاره ها قسمت 2

لاغرترین ستاره ها قسمت 2

طبق نظر جسیکا کراندال متخصص تغذیه، و سخنگوی انجمن رژیم غذایی آمریکا (ADA) این روزها هر هفته با یک رژیم جدید آشنا می شویم، و پیدا کردن یک برنامه غذایی که تاثیرگذار و فریبنده باشد کاری راحت است. افراد عادی و نه فقط ستاره ها با عادت های قدیمی بیمار شده و اضافه وزن پیدا کرده اند، آنها در جستجوی کاری جدید هستند تا برای تغییر زندگی انجام دهند. تکیه کردن روی یک برنامه غذایی بد بدون نتیجه پایدار پولتان را هدر می دهد. برخی از این رژیم ها اثرات جانبی دارند، از تنفس بد و تکرر ادرار، تا خستگی و سوخت و ساز پایین بدن.

 Top 10 Skinniest Celebrities

1. آنجلینا جولی

بازیگر برنده اسکار این روزها ظاهری لاغرتر دارد. او در فوریه 2012 زمانیکه سر صحنه فیلمبرداری بود، برای شام فقط میوه سفارش می داد. او حتی از خوردن کامل میوه هایی که برای شام آورده بودند اجتناب می کرد. شایعه شده که آنجلینا انقدر خودش را با بچه ها مشغول کرده که وقت برای غذا خوردن پیدا نمی کند، برای همین بیش از اندازه لاغر شده  است.

 

2. میشا بارتون

میشا بارتون از سال 2006 عکس های اضافه وزن و کاهش وزن خود را به اشتراک می گذارد. اما حالا او به اندازم بلند و باریک خود برگشته است. در اکتبر 2011 این بازیگر 26 ساله درحالیکه در لاغرترین وضعیتش بود ظاهری بدقیافه داشت. سلولیت هایی زیادی که در طول سالها در بدنش ایجاد شده دلیل او برای وزن کم کردن بوده است.

 

3. ویکتوریا بکهام

احساس اشتیاق داشتن به غذا و عدم کنترل رفتارها مربوط به خوردن یک گرایش عادی در بریتانیایی هایی مثل ویکتوریا بکهام، یک نمونه کلاسیک، است. بعد از کاهش وزنی که پس از تولد پسرش بروکلین داشت او ادعاهای مبنی به بی اشتهایی را منکر شد. او تنها مواد غذایی مایع را جایگزین وعده های اصلی غذایش کرده است.


4. نیکول ریچی
نیکول ریچی در نوامبر 2011 به وزن 90 پوند رسید و ظاهری بیش از حد لاغر داشت. طبق گفته مجله People او بعدها اعلام کرد که قصد دارد در جستجویی درمانی برای مشکلات وزنی اش باشد. در عکس های اخیری که از او منتشر شده گویا این بازیگر هنوز با این مشکلات دست و پنجه نرم می کند.

 

5. نیکی هیلتون

این ستاره جوان چیزهای زیادی برای یاد گرفتن دارد، و اما از خواهرش پاریس هیلتون یاد نگرفته است. هردوی اینها پاریس و نیکی با مشکل وزنی روبرو هستند، و هردو نسبت به قبل لاغرتر شده اند. اگر فکر می کنید پاریس خیلی لاغر است پس باید نگاهی به نیکی بیندازید.
 
< <
آخرین های : اخبار هنرمندان
از سایر بخش ها...
پر بیننده ترین ها...
سوپرمانکن های ویکتوریا سکرت در مواقع عادی چگونه اند؟

سوپرمانکن های ویکتوریا سکرت در مواقع عادی چگونه اند؟

سوپراستارهای ویکتوریا سکرت – یکی از مشهورترین برندهای لباس زیر و لباس خواب در دنیا- همیشه هم ورزشکار نیستند و احساس خوش اندامی نمی کنند. ورزش کردن دقیقا متضاد آن احساسی است که شما دارید انجام می دهید. اما حداقل می دانید که در شرکت خوبی دارید کار می کنید. آدریانا لیما و ارین هثرتورن دو تن از سوپرمانکن های دنیا و از فرشتگان ویکتوریا سکرت هر دو به اندام شان خیلی زیاد اهمیت می دهند و ورزش می کنند.

مدل های ویکتوریا سکرت رازهای زیبایی شان را فاش می کنند

مدل های ویکتوریا سکرت رازهای زیبایی شان را فاش می کنند

همه دوست دارند آنچه که سبب زیبایی همیشگی سوپرمدل ها شده را فهمیده و محصولاتی که برای حفظ زیبایی ظاهری شان استفاده می کنند را بشناسند. شش مدل محبوب ویکتوریا سکرت , جدیدا بعضی را رازهای زیبایی خود را افشا کرده اند. آنها فرشته های بی نقصی به نظر می رسند که روی صحنه قدم می گذارند و در زیر بخشی از رازهایی که سبب شده ظاهر سوپرمدل ها را داشته باشند آورده ایم.

تیپ خسته کننده آنجلینا جولی روی فرش قرمز

تیپ خسته کننده آنجلینا جولی روی فرش قرمز

خیلی سخت می شود درمورد این حقیقت که آنجلینا جولی یکی از زیباترین زنان و بهترین بازیگران جهان است بحث و مشاجره راه انداخت. با این حال او جزو خوش تیپ ترین بازیگران نیست. فقدان رنگ در کمد لباس هایش و طراحی لباس هایش بر روی فرش قرمز تنوع و جذابیت ندارد.

آیا رابرت پتینسون به کریستین خیانت کرده؟

آیا رابرت پتینسون به کریستین خیانت کرده؟

شایعه شده که رابرت پتینسون هم به کریستین استوارت خیانت کرده و با افراد زیادی مثل مگان فاکس، نیکی رید، اشلی گرین، اریکا دوترا (در زمان های متفاوت)، کامیلا بل و امیلی د راوین نانسی بینگن همر ستاره تلویزیونی VH1، کیتلین کرونبرگ، شیا ماری (مدل بلوند)، سارا رومر و بالاخره یک دختر با نام مستعار Chateau Marmont رابطه داشته است.

بیوگرافی سارا شاهی بازیگر ایرانی الاصل فیلم های هالیوود

بیوگرافی سارا شاهی بازیگر ایرانی الاصل فیلم های هالیوود

سارا شاهی با نام اصلی آهو جهانسوز شاهی از پدری ایرانی و مادری اسپانیایی در Euless، تگزاس به دنیا آمد. او رقصنده پیشین لیگ فوتبال ملی و از نوادگان شاه ایرانی قرن 19 است.