2 شهریور 1392

لاغرترین ستاره های هالیوود- قسمت 1

لاغرترین ستاره های هالیوود- قسمت 1

طبق نظر جسیکا کراندال متخصص تغذیه، و سخنگوی انجمن رژیم غذایی آمریکا (ADA) این روزها هر هفته با یک رژیم جدید آشنا می شویم، و پیدا کردن یک برنامه غذایی که تاثیرگذار و فریبنده باشد کاری راحت است. افراد عادی و نه فقط ستاره ها با عادت های قدیمی بیمار شده و اضافه وزن پیدا کرده اند، آنها در جستجوی کاری جدید هستند تا برای تغییر زندگی انجام دهند. تکیه کردن روی یک برنامه غذایی بد بدون نتیجه پایدار پولتان را هدر می دهد. برخی از این رژیم ها اثرات جانبی دارند، از تنفس بد و تکرر ادرار، تا خستگی و سوخت و ساز پایین بدن.

Top 10 Skinniest Celebrities

در زیر 10 ستاره را می بینید که رژیم های غذایی را امتحان کرده، وزن از دست داده و شکست خورده اند.

 1. کایرا نایتلی
 

اندام کایرا نایتلی به خاطر لاغری بیش از اندازه و حالت پسرانه اش بارها در تیتر خبرها آمده است. بعد از شایعه هایی که اخیرا اعلام شده این بازیگر منتظر فرزندی است، اندام لاغرش طرفدرانش را نگران کرد.
کایرا همراه با خانواده و دوستانش اصرار دارد که لاغری بدنش در نتیجه خوب بودن ژن و سریع بودن سوخت و ساز بدنش است که همه را از پدرش ویل نایتلی بازیگر تئاتر ارث برده است.

2. توری اسپلینگ

 
 کاهش وزن توری اسپلینگ در مراسم فرش قرمز سال 2009 به خوبی دیده می شد. او با لباس کیمنو و تیپ اسپرت استخوانی تر نشان می داد. او دلیل کاهش وزنش را استرس می داند.   سلامت او هم در سال 2010 افت داشته چون رابطه پر از استرسی با مادرش، کندی اسپلینگ داشته و بعد از تولد دومین پسرش در سال 2008 رژیم مایعات گرفته است.

3. لیندسی لوهان

 
تنها مشکلات لیندسی مشکلات قانونی نیستند. اندام بسیار لاغر او نیز منبع نگرانی است. این خواننده و بازیگر اخیرا اعتراف کرده که در غذا خوردن بی نظم بوده و بیشتر الکل می نوشد. ما امید داریم که لیندسی بالاخره بفهمد باید از این شیوه دست بکشد و خراب کردن زندگی اش را متوقف کند.

4. کریستینا ریچی
 
 ما از تماشای کریستینا در فیلم Sleepy Hollow و Casper لذت بردیم. اما عکس های جدید او ما را ناامید کرد. این بازیگر دیگر سالم و زیبا به نظر نمی رسد. برای این زن با ظاهر و وزن عالی چه اتفاقی افتاده است؟

5. کلیر دانس
 

کلیر دانس یک بازیگر نمادین سینمای هالیوود است. او برای نقشش در فیلم My So-Called Life مشهور است. برعکس دیگر بازیگران زن که فرزند دارند کلیر دانس موفق شده از جنجال ها دور بماند. کلیر همچنین ترتیبی داده از نوسانات وزنی اجتناب کرده اما مثل اینکه تا حدی پیش رفته تا به وزن قحطی زدگان درآید!
دانس علی رغم رژیم متعادل پیشین اقرار کرد که از غذا به عنوان کمک کننده احساسی استفاده می کند. وقتی که او دانشجوی دانشگاه ییل بوده، وعده هایی غذایی زیادی در رستوران می خورده تا بر فشار و عصبانیت حاصل از امتحانات غلبه کند. اما استخوان های بیرون زده کمر او چنین چیزی را نشان نمی دهد، زیرا خوردن احساسی بیشتر سبب اضافه وزن می شود.
< <
آخرین های : اخبار هنرمندان
از سایر بخش ها...
پر بیننده ترین ها...
سوپرمانکن های ویکتوریا سکرت در مواقع عادی چگونه اند؟

سوپرمانکن های ویکتوریا سکرت در مواقع عادی چگونه اند؟

سوپراستارهای ویکتوریا سکرت – یکی از مشهورترین برندهای لباس زیر و لباس خواب در دنیا- همیشه هم ورزشکار نیستند و احساس خوش اندامی نمی کنند. ورزش کردن دقیقا متضاد آن احساسی است که شما دارید انجام می دهید. اما حداقل می دانید که در شرکت خوبی دارید کار می کنید. آدریانا لیما و ارین هثرتورن دو تن از سوپرمانکن های دنیا و از فرشتگان ویکتوریا سکرت هر دو به اندام شان خیلی زیاد اهمیت می دهند و ورزش می کنند.

مدل های ویکتوریا سکرت رازهای زیبایی شان را فاش می کنند

مدل های ویکتوریا سکرت رازهای زیبایی شان را فاش می کنند

همه دوست دارند آنچه که سبب زیبایی همیشگی سوپرمدل ها شده را فهمیده و محصولاتی که برای حفظ زیبایی ظاهری شان استفاده می کنند را بشناسند. شش مدل محبوب ویکتوریا سکرت , جدیدا بعضی را رازهای زیبایی خود را افشا کرده اند. آنها فرشته های بی نقصی به نظر می رسند که روی صحنه قدم می گذارند و در زیر بخشی از رازهایی که سبب شده ظاهر سوپرمدل ها را داشته باشند آورده ایم.

آیا رابرت پتینسون به کریستین خیانت کرده؟

آیا رابرت پتینسون به کریستین خیانت کرده؟

شایعه شده که رابرت پتینسون هم به کریستین استوارت خیانت کرده و با افراد زیادی مثل مگان فاکس، نیکی رید، اشلی گرین، اریکا دوترا (در زمان های متفاوت)، کامیلا بل و امیلی د راوین نانسی بینگن همر ستاره تلویزیونی VH1، کیتلین کرونبرگ، شیا ماری (مدل بلوند)، سارا رومر و بالاخره یک دختر با نام مستعار Chateau Marmont رابطه داشته است.

تیپ خسته کننده آنجلینا جولی روی فرش قرمز

تیپ خسته کننده آنجلینا جولی روی فرش قرمز

خیلی سخت می شود درمورد این حقیقت که آنجلینا جولی یکی از زیباترین زنان و بهترین بازیگران جهان است بحث و مشاجره راه انداخت. با این حال او جزو خوش تیپ ترین بازیگران نیست. فقدان رنگ در کمد لباس هایش و طراحی لباس هایش بر روی فرش قرمز تنوع و جذابیت ندارد.

بیوگرافی سارا شاهی بازیگر ایرانی الاصل فیلم های هالیوود

بیوگرافی سارا شاهی بازیگر ایرانی الاصل فیلم های هالیوود

سارا شاهی با نام اصلی آهو جهانسوز شاهی از پدری ایرانی و مادری اسپانیایی در Euless، تگزاس به دنیا آمد. او رقصنده پیشین لیگ فوتبال ملی و از نوادگان شاه ایرانی قرن 19 است.