26 مرداد 1392

چقدر در مورد غذاهایی که در رستوران ها می خورید می دانید؟

چقدر در مورد غذاهایی که در رستوران ها می خورید می دانید؟

آیا آنها همانطور که به نظر می رسند سالم و مغذی هستند یا نه؟ بیشتر از 70 درصد از استرالیایی ها به دنبال اطلاعات بیشتری در مورد مواد مغذی ای که در وعده های غذایی شان می خورند هستند.

Do You Know What You Eat

استرالیایی ها بیشتر به دنبال این هستند که بدانند غذاهایشان چقدر چربی (64 درصد) MSG(50 درصد) و قند (49 درصد) در وعده های غذایی شان هستند.

76 درصد از استرالیایی ها بر این باورند که باید اطلاعات بیشتری در مورد محتوای غذاهایی که بیرون از خانه می خورند بدانند و 50 درصد آنها می خواهند با استفاده از این اطلاعات غذای سالمتری در وعده بعدی که به رستوران می روند انتخاب کنند، اگر بدانند که غذایی ارزش غذایی دارند مطمئنا غذای خوشمزه تر را کنار گذاشته و نوع سالم آن را انتخاب می کنند.نویسنده و محقق موسسه راه حل های غذایی کاترین ساکسلبی این نکته را متذکر می شود.

شاید انتخاب کردن از 4یا 5 غذا در منوی انتخاب شما وجود داشته باشد و بخواهید نوع سالم آن را برگزینید ساده به نظر می رسد.در حالیکه کافه ها و رستوران ها زیاد توسط قانون بخاطر مواد مغذی ای که در منوهایشان به کار می برند کنترل نمی شوند اما مواد کنسرو شده و فرآوری شده در آنها زیاد به نظر می رسد. بیش از 88 درصد از استرالیایی ها اطلاعاتی در مورد مواد مغذی که در غذاهایشان به کار می رود ندارند اما این در مورد غذاهایی که در خانه شان می خورند برعکس است.
همچنین جالب است بدانید که ناهاری که بیرون از خانه خورده می شود مقدار آنها بیش از مقداری است که در خانه میل می کنید. این عادت غذایی مردم است بدون اینکه به نژاد و کشور و فرهنگ خاصی مربوط باشد.

تحقیقات همچنین نشان داده که زمانیکه شما بیرون از خانه غذا می خورید بیشتر در مورد موارد بهداشتی که در آشپزخانه رستوران ها به کار می رود نگران باشید همچنین در مورد نحوه پخت آن و اینکه چه موادی در آن به کار رفته است.

< <
آخرین های : تغذیه و تناسب اندام
از سایر بخش ها...
پر بیننده ترین ها...
بررسی گیاهان داروئی برای بارداری

بررسی گیاهان داروئی برای بارداری

خواه شما برای بارداری اقدام می کنید یا باردار هستید ، راه حل های گیاهی به علت قدمت شان مورد احترام و ایمن هستند. چندین گیاه دارویی به طور گسترده بوسیله ماماها توصیه می شود و برای استفاده در طول دوران بارداری ایمن و سالم تشخیص داده می شود. برخی دیگر بحث برانگیز هستند و هنوز در مورد استفاده از آنها شک و تردید وجود دارد. چهار گیاه زیر بهترین گیاهان دارویی در طول دوران بارداری به شمار می روند. بهتراست به میزان استاندارد از آنها استفاده کنید البته بستگی به وزن و قد و قامت خودتان دارد.

درمان گیاهی بیماری های اعصاب و روان

درمان گیاهی بیماری های اعصاب و روان

درمان تحریک پذیری اعمال عصبی، افسردگی یا دپرسیون عصبی و اضطراب توسط گیاهان دارویی...

راههای طلایی برای داشتن شکمی صاف و زیبا

راههای طلایی برای داشتن شکمی صاف و زیبا

اگر نگران این هستید که چرا تمرینات ورزشی روی اندامتان اثری ندارد ؟ شاید نکته ای را جا انداختید .در ابن مقاله چند راه ساده برای اثر بخشی بهتر برای شما تهیه کردیم...

رژیم غذایی آدریانا لیما چگونه است؟

رژیم غذایی آدریانا لیما چگونه است؟

رژیم غذایی آدریانا لیما دیوانه کننده است. آیا رژیم غذایی آدریانا لیما به شما کمک می کند که در طول دو هفته ده پوند وزن کم کنید؟آیا رژیم غذایی آدریانا لیما به شما کمک می کند که در طول سه روز ده پوند وزن کم کنید/.و آیا رژیم غذایی آدریانا لیما به شما کمک می کند که در طول یک ماه 20 پوند وزن کم کنید؟

ده غذای پرکالری که هیچ وقت نباید قبل از خواب بخورید

ده غذای پرکالری که هیچ وقت نباید قبل از خواب بخورید

همه ما می دانیم که نباید با شکم پر بخوابیم. بدن ما بعد از یک روز سخت در محل کار یا دانشگاه، نیاز به استراحت از فعالیت هایی دارد که بدن در طول روز انجام می دهد، و سیستم گوارشی نیز از این قاعده مستثنی نیست. همچنین خوردن وعده های چرب قبل از خواب می تواند سبب سوزش معده شود. با این حال اگر واقعا می خواهید قبل از خواب چیزی بخورید پس بهترین کار را کرده و وعده ای سبک بخورید، و حداقل دو تا سه ساعت قبل از رفتن به رختخواب غذا بخورید.