23 مرداد 1392

ساختمانهای جالب با نمای سه بعدی

 ساختمانهای  جالب با نمای سه بعدی

این نقاشی با عنوان «گناه اصلی» اثر دست SOKRAM برای فستیوال DesOrdes خلاقانه در اوردس اسپانیا می باشد.. او به طرز موثری از ساختار ساختمان مثل درها و پنجره ها برای خلق توهم عمق در نقاشی اش استفاده کرده است.

 Most Amazing Buildings With 3d Facades


من عاشق این هستم که درون خانه ای که با بادکنک پر شده بازی کنم، اما این خانه اینگونه نیست. کیارن برنان هنرمند این خانه را طوری طراحی کرده تا از زاویه مناسب سوراخ هایی دیده شوند که از درون آنها بادکنک بیرون ریخته است. خطای دید اثر Aakash Nihalani. او یک هنرمند آمریکایی زاده بروکلین است که از نوارهایی با رنگ فلورسنت روشن استفاده کرده تا خطای دید واقعی به صورت اشکال هندسی ایجاد کند.ساختمانی در تورنتو


دیوار این ساختمان در شهر تهران انقدر خوب نقاشی شده که من لحظه ای ایستادم تا بتوانم اینکه این یک اثر هنری است و غیرممکن نیست را هضم کنم. این ساختمان در کشور ایران است که بر مبنای خطای دید درست شده طوری که همه مردم حتما جلوی آن توقف کرده و دوباره نگاه می کنند.متاسفانه اطلاعات زیادی درمورد این ساختمان و دیوار کناری اش وجود ندارد. 
کار ساختمان سازی در گوشه خیابان پورتلند و بلوک های خیابان  شارلوت در منچستر ادامه دارد. برای تکثیر این عکس مونتاژ شده بزرگ از ساختمان قدیمی به جای داربست های محافظت شده با ورقه های پلاستیکی،  از پیشرفت های تکنولوژی برای نوسازی آن بهره گرفته شده است. نشان های مغازه بالا نصب شده اند، درحالیکه ما اینجا رستوران های Ciao Bella  Ocean را می بینیم
این نقاشی با عنوان «گناه اصلی» اثر دست SOKRAM برای فستیوال DesOrdes خلاقانه در اوردس اسپانیا می باشد.. او به طرز موثری از ساختار ساختمان مثل درها و پنجره ها برای خلق توهم عمق در نقاشی اش استفاده کرده است.
در نگاه اول اینجا شبیه دیوارهای خراب شده یک ساختمان در اثر زلزله به نظر می رسد. اما این یک خطای دید جالب است- حتی زنی که داخل را نگاه می کند واقعی نیست.این نقاشی که آدم های زیادی را فریب می دهد کار هنرمند کالیفرنیایی جام پوگ است که تخصصش نقاشی های خطای دید یا حقه چشم است. او در دیوارهای بزرگ شهر و مناطق مسکونی کار می کند. شما می توانید نقاشی های او را در همه جای جهان از نیوزیلند تا هاوایی با داستان هایی زیادی که مخصوص آن منطقه هستند ببینید.
اگر بهتان بگویم این ایوان اشرافی وجود خارجی ندارد باور می کنید؟! این فقط یک دیوار است، دیواری که هنرمندی به نام ریچارد هاس  سال 1983 آنرا روی ساختمان  Brotherhood در سینسیناتی، اوهایو نقاشی کرده است. این دیوار یک نمونه واقعی از نقاشی واقع گرای خطای دید است.این ساختمان را نقاش دیواری آمریکایی به نام ریچارد جان هاس در سال 1985 نقاشی کرده است. او دیوارهای زیادی را در ایالت متحده به عنوان دکور ساختمان نقاشی کرده است. این دیوارها شامل چیس فیلد، شعبه اصلی کتابخانه عمومی نیویورک، مرکز قضایی فلوریدا و تابلوی پیشین ساختمان آموزش در بروکلین می شود. یکی از مشهورترین کارهایش پل بروکلین است که هنر خود را با معماری آنجا هماهنگ کرده است.خطای دید در اینجا یک خطای بصری است که اغلب روی قسمت مسطح ساختمان نقاشی می شود. شما فکر می کنید چیزی که می بینید یک صحنه سه بعدی است. این نمونه با Pentax Optio S30 در ماه ژوئن 2005 در خیابان رانادستون، Trowbridge ویلت شایر عکاسی شده است.


در Lyon دیوارها داستان می گویند، بیشتر هم داستان های خیلی بلند. اگرچه این نقاشی دیواری به اندازه شهر قدمت دارد، اما هنر مدرن شهری به تازگی بر روی دیوارهای بلند خارجی 60 ساختمان دیده می شود. برخی پرواز شگفت آور به جهان وهم و خیالند و برخی نمونه هایی از خطای دید رئالیست، منظره هایی چنان واقعی از زندگی روزانه که اغلب اوقات می خواهید داخل آنها بشوید.


نقاشی ها جالب در نمای یک خانه با استفاده از خطای دید پنجره با حیوانات.


< <
آخرین های : دکوراسیون
از سایر بخش ها...
پر بیننده ترین ها...
ایده جالب: برای استفاده از وسایل بدون استفاده

ایده جالب: برای استفاده از وسایل بدون استفاده

آیا وقتی به جارختی خود نگاه می کنید احساس رضایت ندارید؟ خوب یک نفس عمیق بکشید و دوباره نگاه کنید. فقط به خاطر اینکه فکر می کنید لباس هایتان خسته کننده شده اند انها را دور نریزید. دوستانتان را صدا زده و ازشان بخواهید ایده های خوب و کاربردی شان برای ساخت وسایل دست ساز را بهتان بگویند تا بهتان کمک کنند از لباس های کهنه تان دوباره استفاده کنید.

12دکور دلپذیر برای روز ولنتاین

12دکور دلپذیر برای روز ولنتاین

شما علاوه بر تزئین کردن درب و طاقچه بالای شومینه برای 14 فوریه ممکنه بخواهید نگاهی هم به کارهای دستی مخصوص این ماه بیندازید. ما برای کمک کردن به شما 12 نمونه از دکور روز ولنتاین را برای شما آماده کرده ایم. اینها بامزه، خلاقانه و فوق العاده رمانتیک هستند. پس خانه تان را با تزئینات آراسته کنید و مطمئن باشید بیشتر از قبل عشق را احساس خواهید کرد، من این را تضمین می کنم.

12 وسیله خلاقانه برای بالکن خانه تان

12 وسیله خلاقانه برای بالکن خانه تان

همه مردم دوست ندارند برای غذا خوردن در فضای باز به پارک بروند. چون در پارک آدم های زیادی هستند، سر و صدا زیاد است، و سگ ها ممکن است همبرگرتان را بدزدند که این خودش یک مانع است. اگر شما بیشتر از ظاهر باربیکیو تابستانی در آرامش خانه تان لذت می برید، پس یک گریل می خواهید. با این حال اگر بالکن کوچکی دارید که نمی خواهید راه رفت و آمد را با یک وسیله فلزی سنگین بگیرید، پس این نوع طراحی برایتان ایده ال است.

بهترین ایده ها برای آینه های حمام و دستشویی

بهترین ایده ها برای آینه های حمام و دستشویی

حمام و دستشویی های روشن و مجلل همان چیزی است که همه خواهانش هستند. اگر حمام و دستشویی شما حس وضفای خاصی ندارد شما می توانید با گذاشتن چندین آینه مدرن زیبا به آن حال و هوای مدرن بدهید. آینه های حمام می توانند به شما کمک کنند راحت تر آماده شوید و حسی از عظمت و شکوه به حمام شما هدیه میکنند.

12 مدل پریز خلاقانه

12 مدل پریز خلاقانه

در اینجا یک پروژه جالب از مردی ژاپنی را می بینید که خیلی باسلیقه پریزهای برق را در خانه اش مخفی کرده است. اینها درهای کشویی هستند که از چوب ساخته شده اند. این کار ایده خوبی برای کسانی است که به ندرت از پریزها استفاده می کنند. او کارهای دکوری دیگری نیز انجام داده مثل یک صفحه Shoji که از وسط باز می شود و یک درب کشویی تکی شبیه درهای کوچک بالایی.