20 مرداد 1392

عکاسی برای پرندگان

عکاسی برای پرندگان

10 عکس الهام بخش زیر از پرندگان را بببنید که مرغ ماهیخوار به تعداد زیاد در آنها دیده می شود. من اسم عکاس را نمی دانم اما شجاعت او را تحسین می کنم. شما می توانید عکس های بیشتر را در سایت عکاس با اسم مستعار virako4a ببینید. عکس پرنده ها به صورت زنده گرفته شده که هم در حال پروازند و هم در همان زمان در هوا معلق مانده اند. تفاوت پرنده ها موضوع را جالب تر می سازد و با اینکه من حتی اسم این پرنده ها را نمی دانم در نوع خود، کوچک و بزرگ و با رنگ های متفاوت روشن و تیره، زیبا هستند. شما هم حتما این ذهن خلاقه را دوست دارید که یک روز به پارک رفته و با یک سری عکس پرنده که هم دراماتیک و هم زیبایند به خانه برگشته است.

Photography is for the Birds

عکاسی از پرندگان- غذا خوردن پرنده از دست عکاس
 

 

پرنده های دریایی زیادی به دنبال یک وعده غذای مجانی هستند

 
پرنده های رنگارنگ برای قاپیدن نان از دست عکاس به سرعت پایین می آیند.
 
 
پرنده با چنگال هایش نان را گرفته است
 

 

 

عکس زیبایی از مرغ دریایی که برای خوردن غذا پایین آمده.

 
 
 

این عکس های زیبا و شگفت انگیز علاقه حیوان  و انسان را نشان می دهد که بدون متوسل شدن به خشونت و با تکیه بر زیبایی طبیعت گرفته شده اند. من واقعا چنین عکس هایی را تحسین می کنم و دوست دارم این عکاس بااستعداد را ببینم.
< <
آخرین های : حیوانات
از سایر بخش ها...
پر بیننده ترین ها...
10 حیوان خیلی کوچک سمی که انسان را نابود می کنند

10 حیوان خیلی کوچک سمی که انسان را نابود می کنند

اکثر افراد از هر نوع مار یا عنکبوت های خیلی بزرگ که سر راهشان قرار می گیرند دوری می کنند. یک منطق و استدلال در مورد حیوانات هست که می گوید: هرچه بزرگ تر مرگبارتر.

باهوش ترین نژاد سگ ها

باهوش ترین نژاد سگ ها

اگرچه تمام سگ ها باهوش هستند، اما برخی از نژادها در انجام مهارت های خاص از نژادهای دیگر باهوش ترند. ما می دانیم که هر سگی متفاوت است و برخی از نژادهای مختلط جزو باهوش ترین ها هستند، بنابراین می خواهیم این نژادهای باهوش را معرفی کنیم. اگر شما نژاد دورگه یا مخلوط (یا هر نژادی) دارید، در یک مهارت خاص تبحر دارد.

جالب ترین حیوانات دورگه

جالب ترین حیوانات دورگه

یک zebroid (با نام های دیگر zedonk، zorse، zebrule و قاطر گورخر) نتیجه جفت گیری بین گورخر نر و حیوان ماده از خانواده equidae (نوعی اسب) است.

6 حقیقت شگفت انگیز در مورد میمون ها

6 حقیقت شگفت انگیز در مورد میمون ها

اورانگوتان ها عاشق خوردن صابون هستند. آنها قبل از خوردن صابون ها با دست هایشان کف درست می کنند. جالب اینکه صابون معده شان را اذیت نمی کند.

نکات خیلی جالب برای دوستداران هاسکی

نکات خیلی جالب برای دوستداران هاسکی

هاسکی از نژادهایی با جثه ی متوسط است و جز نژادهای کاری است . در حرکاتش , سریع و چابک هست . بدنی چابک , پر مو , گوشهایی ایستاده و دم قلمو شکل خود را میراثی است که از سیبری و شمال به یادگار برده است . یکی از خصوصیات ظاهری آنها , راه رفتن محکم و در ظاهر راحت و روان آنهاست . یکی از مهارت های اصلی آنها , کشیدن سورتمه و حمل بار با سرعت متوسط اما در مسافت های طولانی است . فرم , شکل و ابعاد بدن هاسکی , منعکس کننده ی تعادلی بین قدرت , سرعت و استقامت آنست .