20 مرداد 1392

سه راز مهم جوان ماندن

سه راز مهم جوان ماندن

. به یاد داشته باشید که سلامتی شما در بلند مدت شبیه به سیاست بیمه ها است، شما باید هزینه هایی بپردازید تا در بلند مدت در زندگی تان به سودهایی دست یابید.

1-    مقدار زیادی آب بنوشید
آب شامل هر چیزی است که برای عملکرد بدن لازم است و دارای مواد مغذی اساسی است که زندگی بدون آن وجود نخواهد داشت.آب به کلیه ها کمک می کند تا تمیز و تصفیه شوند، و مواد سمی را از آنها می شوید، سلول ها را حمایت می کند و به رگ های خونی کمک می کند تا بهتر در سرتاسر بدن جریان داشته باشند.آب همچنین به زیبایی پوست و کاهش چین و چروک در آن کمک شایانی می کند و باعث می شود شما جوانتر به نظر برسید.بدن شما اغلب در طول شب هیدراته می شود بنابراین یک بطری آب با خودتان به رختخواب ببرید.اگر از نوشیدن آب زیاد خوشتان نمی آید می توانید کمی لیمو ترش در آن بچکانید و آب را مزه دار کنید و بنوشید.

 

2-    ماهیچه هایتان را به حرکت در آورید.
کمبود تحرک می تواند باعث کاهش جریان گردش خون و پایین آمدن مواد مغذی در خون شود، که این اتفاق باعث می شود بدن شما با مشکلات بسیاری روبرو گردد.ورزش ها و تمرین های  اساسی حتی اگر برای 30 ثانیه به طول بینجامد می تواند گردش خون در بدن شما را بهبود بخشیده و از راکد ماندن آن جلوگیری می کند. کمی پیاده روی کنید، تمرینات کششی را امتحان کنید ، از بلندی بپرید یا یوگا انجام دهید. در محل کار نیز بین طبقات حرکت کنید و از سوار شدن در آسانسور خودداری کنید و اطراف محل کارتان قدم بزنید. در خانه هم، پا به پای کودک نوپای خود حرکت کنید در اطراف مبلمان خانه قدم بزنید و پنجره ها را تمیزکنید تا بدنتان را مجبور به حرکت کرده باشید.

 

3-    سعی کنید خوب باشید000حداقل در 90درصد مواقع
راهی برای یک خوبی متعادل پیدا کنید و اغلب اوقات خوب باشید. آنچه که در 90 درصد مواقع انجام می دهید میزان خوب بودن شما را تعیین می کند. پس در 10 درصد باقیمانده هم با خودتان سعی کنید زیاده روی نکنید. به یاد داشته باشید که سلامتی شما در بلند مدت شبیه به سیاست بیمه ها است، شما باید هزینه هایی بپردازید تا در بلند مدت در زندگی تان به سودهایی دست یابید.

 

< <
آخرین های : ورزش و سلامت
از سایر بخش ها...
پر بیننده ترین ها...
8 روش برای سوزاندن سریع چربی های شکم

8 روش برای سوزاندن سریع چربی های شکم

اگر داشتن شکمی 6 تکه کار راحتی بود تقریباً همه اندامی خیره کننده داشتند. برای اینکار ، فقط داشتن تلاش کافی نیست ، بلکه شما باید بدانید که چطور اینکار را انجام دهید.هدف ما این است که روش های درست را به شما آموزش دهیم و در آخر می بینید که چه اندام خیره کننده ای دارید. در اینجا از اطلاعات آقای مایک جکسون استفاده می کنیم تا به شما یاد دهیم چگونه از دست کالری های اضافه و چربی های سمج خلاص شوید.

20 روش برای سوزاندن 200 کالری

20 روش برای سوزاندن 200 کالری

سوزاندن کالری فقط در این نیست که ما به شدت ورزش کنیم و خود را در ورزش غرق کنیم. البته این درست است که برای کاهش وزن ، باید غذای سالم مصرف کرد و فعالیت فیزیکی بدن را افزایش داد ، اما انجام این کارها صرفاً شامل انجام تمرینات ورزشی کسل کننده نیست.

راههای طلایی برای داشتن شکمی صاف و زیبا

راههای طلایی برای داشتن شکمی صاف و زیبا

اگر نگران این هستید که چرا تمرینات ورزشی روی اندامتان اثری ندارد ؟ شاید نکته ای را جا انداختید .در ابن مقاله چند راه ساده برای اثر بخشی بهتر برای شما تهیه کردیم...

ورزش های مناسب شکمی برای افرادی که دچار کمردرد هستند

ورزش های مناسب شکمی برای افرادی که دچار کمردرد هستند

کمر درد نباید جلوی ورزش شما را بگیرد به خصوص ورزش های شکمی که کمردرد را افزایش می دهند. طبق تحقیقات مرکز سلامت دانشگاه میشیگان ، تقویت عضلات شکم راهی زیرکانه برای فرم دادن شکم و کاهش فشار و دردهای کمر است . ورزش های شکمی مثل دراز و نشست به افراد این امکان را می دهد که با ورزش ،کمر دردشان را کاهش دهند.

بدون ورزش و گرفتن رژیم  لاغر شوید..!

بدون ورزش و گرفتن رژیم لاغر شوید..!

نیازی به ورزش و گرفتن رژیم های طاقت فرسا نیست!! تنها بوسیله دنبال کردن این راه ها سالم و تندرست و خوش اندام بمانید