13 مرداد 1392

سبک آرایش جنیفر آنیستون: 9 محصول آرایشی محبوب جنیفر آنیستون!

سبک آرایش جنیفر آنیستون: 9 محصول آرایشی محبوب جنیفر آنیستون!

آیا می خواهید به سبک جنیفر آنیستون آرایش کنید؟ رازهای زیبایی جنیفر آنیستون بیشتر از همه به لوازم آرایشی که استفاده می کند بستگی دارد. حالا در زیر 9 محصول آرایشی محبوب جنیفر آنیستون را ببینید! همچنین نقل قول های جنیفر را هم بخوانید تا بدانید چرا این محصولات را انتخاب کرده است.آیا می خواهید به سبک جنیفر آنیستون آرایش کنید؟ رازهای زیبایی جنیفر آنیستون بیشتر از همه به لوازم آرایشی که استفاده می کند بستگی دارد. حالا در زیر 9 محصول آرایشی محبوب جنیفر آنیستون را ببینید! همچنین نقل قول های جنیفر را هم بخوانید تا بدانید چرا این محصولات را انتخاب کرده است.

1. مداد ابرو مورد علاقه جنیفر آنیستون- مداد ابرو مارک Chanel شماره 03: آنجلا لوین، آرایشگر اختصاصی جنفیر می گوید: هنگام آرایش صورت جنیفر همیشه از ابروها شروع می کنیم. او از مداد ابروی شماره 03 استفاده می کند تا ابروها را پرپشت تر و طبیعی تر نشان دهد.

2. خط لب مورد علاقه جنیفر آنیستون- خط لب دوطرفه اتوماتیک مارک Estee Lauder: جنیفر آنیستون به مجله InStyle گفته: فقط خدا می داند من چند سال است از این نوع خط لب استفاده می کنم چون به هر آرایشی می آید.

3. پودر برنزه مرطوب کننده مورد علاقه جنیفر آنیستون- پودر برنزه مارک Chanel: وقتی که سر کار نیستم  برای درخشان تر کردن گونه هایم کمی پودر برنزه روی گونه هایم می زنم. رنگ آن زیاد نارنجی نیست. بیشتر به قهوه ای می زند و کمی هم براق است.


4. محصول پاک کننده صورت مورد علاقه جنیفر آنیستون- پاک کننده  صورت Neutrogena Original: جنیفر آنیستون به مجله InStyle گفت: من از وقتی یک دختر دبیرستانی بودم از مدل پرتقالی استفاده می کردم. فلسفه من این است سادگی همیشه بهتر است. اگر شما پاک کننده های مایع را ترجیح می دهید در زیر جایگزینی برای این محصول می بیند. نمونه زیر یک مدل پرطرفدار است.

5. کرم زیرسازی مایع محبوب جنیفر آنیستون- کرم مارک La Mer

6.  کرم دیگر محبوب جنیفر – کرم زیرسازی جدید Vitalumiere Aqua مارک Chanel : آنجلا لوین، آرایشگر اختصاصی جنیفر می گوید: این کرم پودر خیلی روشن است و جنیفر اغلب وقتی برای بیرون رفتن آماده می شود از من می خواهد این کرم را به عنوان زیرسازی استفاده کنم.


7. کرم پودر محبوب جنیفر آنیستون- کرم پودر   Benefit Hello Flawless : جنیفر به InStyle  گفت: من از مدل فشرده داخل یک ظرف استفاده می کنم. من با آن لک های صورت را می پوشانم و آرایشم را تمام می کنم.8. کرم مرطوب کننده روز جنیفر- کرم روز Dr. Hauschka: جنیفر آنیستون می گوید من این کرم را بعد از استفاده از سرم و قبل از آرایش کردن روی صورت می زنم.


9. ریمل مورد علاقه جنیفر آنیستون- ریمل بی نظیر مارک Chanel : لوین برای بلندتر و زیباتر کردن مژه های جنیفر از ریمل چنل مورد علاقه اش استفاده می کند.

< <
آخرین های : پوست و زیبایی
از سایر بخش ها...
پر بیننده ترین ها...
هشت ماده غذایی که باعث براق شدن پوست شما می شوند

هشت ماده غذایی که باعث براق شدن پوست شما می شوند

کرم های گران قیمت خود را برای مدتی کنار گذاشته و بطور طبیعی از پوستتان محافظت کنید. خانم وانا جیمز متخصص تغذیه بهترین خوراکی ها را که برای پوست مفید است به شما معرفی می کند.

4 ترفند برای کشیدن خط چشم که هر خانمی باید آن را بداند!

4 ترفند برای کشیدن خط چشم که هر خانمی باید آن را بداند!

اگر می خواهید خط چشم تان اثر ماندگارتری روی چشمان تان داشته باشد با یک مداد چشم اول زیر چشم تان را خط بکشید اجازه دهید رنگ آن تا خط مژگان تان پیش برود و سپس روی آن کمی سایه پودری به همان رنگ بزنید تا خط چشم تاثیرگذارتری داشته باشید.

روش صحیح آرایش برای انواع مختلف چشم

روش صحیح آرایش برای انواع مختلف چشم

وقتی که قرار است آرایش کنیم همه ما یک هدف داریم؛ اینکه چشمانمان را درشت تر و درخشان تر درست کنیم. پس Mia Silverio هنرمند آرایشگر بهمان یاد می دهد با توجه به فرم چشم چگونه سایه بزنیم و خط چشم بکشیم.

 فواید گوجه فرنگی برای پوست

فواید گوجه فرنگی برای پوست

مصرف گوجه فرنگی بدلیل منبع غنی لیکوپین که اثری آنتی اکسیدان دارد و همانند کرم ضد آفتاب در پوست عمل می کند ، به همه توصیه می شود. لیکوپین با سلول های آسیب دیده مبارزه کرده و اثرات قرمزی پوست را از بین می برد و خاصیت ضد پیری دارد.توصیه می شود که هر نفر روزانه حدود 16 میلی گرم لیکوپین مصرف کند زیرا اینکار باعث می شود رادیکالهای آزاد درون بدن کاهش یافته و در نتیجه باعث حفظ رطوبت بدن شود. و نیازی نیست تا پولی که به سختی بدست می آورید را صرف هزینه های گزاف پاکسازی پوست انجام دهید.

بهترین مدل برای موهای شما چیست؟

بهترین مدل برای موهای شما چیست؟

حالت دادن موهای فر بلند مانند صاف کردن یک پیراهن آهن زده است . شما نیاز به سیستم حرارتی کمی مرطوب کنندهه و کمی کرم ثابت کننده دارید. ابتدا از مرطوب کننده آغاز کنید که بتوانید موهایتان را نرم کنید ، یک شامپو و نرم کننده نیز می تواند کمک ساز باشد.