11 مرداد 1392

عکسهای حیرت انگیز از افرادی که زندگی شان را به خطر می اندازند!

 عکسهای حیرت انگیز از افرادی که زندگی شان را به خطر می اندازند!

پل متلاک واقع شده در وراکوروز با 400 فوت ارتفاع از سطح زمین بلندترین پل مکزیک است و گستردگی اش هم 300 فوت است. هنرمندان گرافیتی خطر پرتاب شدن در اثر وزش باد را به جان خریده اند و لبه پل را برای رسیدن به محل مناسب خود پیمونده اند، اما آیا این کار ارزشش را دارد؟

Most Shocking Photos of People Risking Their Lives


اکثر ماها دوست داریم برای تعطیلات به جاهای گرمسیر برویم- اما حفظ کردن تعادل در لبه یک کوه آتشفشانی در حال فوران چیزی بیشتر از یک آفتاب سوختگی در پی دارد. این عکس بی نظیر لحظه ای را نشان می دهد که توریست ها در لبه جریان شدید گدازه های آتشفشانی در حال فوران ایستاده اند، آنها با این کار ریسک زیادی کرده اند و امکان از دست دادن عضو بدن در یک تعطیلات را هم دارند. یک مرد نترس که پشتش به دهانه اتشفشان در حال جوش است به آرامی لبخند می زند، گویی که نزدیک یک فواره تزئینی ایستاده است.دنیس بودکوف عکاس این واقعه را در آتشفشان پولسکی تولباچیک در قسمت شرق روسیه عکاسی کرده است.نکته: برخی ادعا می کنند کسی که نزدیک آتشفشان ایستاده یک زن است و بعضی افراد هم می گوید مرد بوده است.
الکساندر جی. هونالد (متولد 17 آگوست 1985) صخره نوردی آمریکایی است که بیشتر به خاطر صعودهای انفرادی آزادانه اش شهرت دارد. او تعدادی از رکوردهای سرعتی را شکسته است، قابل ذکرترینشان یک صعود تک نفره (بیشتر کوهنوردی ازادانه، اما با تعدادی میخ های کمکی) از Yosemite Triple Crown، در 18 ساعت و 50 دقیقه است که مسیر کوهنوردی اش به  Mt. Watkins، The Nose و the Regular Northwest Face of Half Dome متصل می شد. پل متلاک واقع شده در وراکوروز با 400 فوت ارتفاع از سطح زمین بلندترین پل مکزیک است و گستردگی اش هم 300 فوت است. هنرمندان گرافیتی خطر پرتاب شدن در اثر وزش باد را به جان خریده اند و لبه پل را برای رسیدن به محل مناسب خود پیمونده اند، اما آیا این کار ارزشش را دارد؟


 
یک ایده خوب برای تعمیر ماشین، حتی ایده بهتری برای کشته شدن است!


این یک ریزش بزرگ است. داردویل گارت مک نامارا از هاوایی ادعا می کند که از بلندترین موجی که یک موج سوار با آن روبرو شده رهایی یافته، موج عظیم الجثه 30متری به سمت ساحل Nazaré در پرتغال. رکورد اوثبت شده است اما اگر بازبینی کنیم، مک نامارا رکورد قبلی 24 متری خودش در همان نقطه در نوامبر 2011 را شکست خواهد داد.دانشجویان اندونزی مجبورند برای اینکه به موقع سر کلاسشان برسند یک پیاده روی 30 فوتی خطرناک بر روی این پل روی رودخانه روان داشته باشند.


اگر شما هم خیلی مشتاقید از کروکودیل ها در محیط طبیعی زندگی شان عکاسی کنید، کاری که این عکاس بالا کرده را انجام ندهید. این عکس را مردی به نام دیوید کلاو در ماه مارس 2013 در ریو تارکولس، کاستاریکا انداخته است. آنتونیو روئیز دوست کلاو درحالیکه دیگران تکه های بزرگ گوشت را از بالا به داخل آب پرت می کردند نزدیک کروکودیل ها شده و از آنها عکس انداخت. مشکل کار موقعیت روئیز بود که به جای اینکه فاصله مناسبی که دیگران با این حیوانات دارند را حفظ کند، به نزدیکی لبه رودخانه رفته است.این محل «پل کروکودیل ها» نام دارد، چراکه در این آب ها تعداد زیادی از این حیوانات زندگی می کنند. بعد از اینکه تعدادی از عکاسان این منطقه توسط کروکودیل ها قاپیده شده و تبدیل به غذای مجانی آنها شده اند، روئیز احتمالا هیچ وقت این تجربه را فراموش نخواهد کرد. او فقط به دقت مواظب حمله ناگهانی کروکودیل گرسنه بود که برای گرفتن یک وعده غذا تا نزدیکی اش آمده بود.

 
اگر ترس از ارتفاع دارید، پس همین الان مانتیورتان را خاموش کنید. این انسان شجاع اوکراینی، Mustang Wanted، عکس های کمی را از زندگی بدون ترسش به اشتراک گذاشته. حالا این عکسش که با یک دست از ساختمانی بدین بلندی آویزان شده را نگاه کنید.مایک روتزن متخصص کوسه های سفید بزرگ و قهرمان پرحرف محافظت از کوسه هاست. شهرت او به خاطر تصاویری است که از شاهکارهای غواصی های آزادانه و شنا با حیوانات بدون قفس گرفته شده است. مایک بیشتر وقتش را به شنا با کوسه های سفید گذارنده است. او به سراسر جهان سفر کرده و فیلم مستند می گیرد و درمورد کوسه ها سخنرانی می کنددانش آموزان مدرسه ای در چین زمان خیلی سخت تری نسبت به جست و خیزهای درون کلاس دارند شاگردان در پیلی- در قسمت شمالی ناهموار منطقه Xinjiang Uygur- مجبورند برای رسیدن به درس هایشان از بالای یک دره با سراشیبی تند با امکان سقوط 1.500 فوت پیاده بروند. والدین و بزرگ ترها آنها را هدایت کرده و پسربچه ها به سختی در این صخره های پرشیب دنبال جای پا و جای دستی می گردند که شاید بزها آنها را درست کرده باشند.


< <
آخرین های : طنز
از سایر بخش ها...
پر بیننده ترین ها...
5 چیز عجیبی که بعد از مرگ اتفاق می افتد

5 چیز عجیبی که بعد از مرگ اتفاق می افتد

قبر، حقایق ناخوشایندی درمورد چگونگی تجزیه شدن بدنتان بعد از مرگ: طبیعت بعد از مرگ با بدن انسان مهربان نیست. باید خوشحال باشیم که این روزها آیین های تدفین مدرن جای تجزیه طبیعی بدن را گرفته اند. ما می توانیم انتخاب کنیم که پروسه تجزیه شدن بدنمان را با مومیایی شدن به تاخیر بیندازیم، عمل مومیایی که درآن به جای مایعات بدن مواد نگهدارنده می گذارند. یا می توانیم تبدیل به خاکستر شویم، بدین شکل که جسدمان را در درجه حرارت 2000 فارنهایت می سوزانند تا موقعی که به خاکستر تبدیل شویم.

12دکور دلپذیر برای روز ولنتاین

12دکور دلپذیر برای روز ولنتاین

شما علاوه بر تزئین کردن درب و طاقچه بالای شومینه برای 14 فوریه ممکنه بخواهید نگاهی هم به کارهای دستی مخصوص این ماه بیندازید. ما برای کمک کردن به شما 12 نمونه از دکور روز ولنتاین را برای شما آماده کرده ایم. اینها بامزه، خلاقانه و فوق العاده رمانتیک هستند. پس خانه تان را با تزئینات آراسته کنید و مطمئن باشید بیشتر از قبل عشق را احساس خواهید کرد، من این را تضمین می کنم.

قبرستان های جن زده

قبرستان های جن زده

در این متن لیست 11 قبرستان جن زده جهان را آورده ایم. از مقبره ای که به خاطر مشاهده و گزارش تعداد زیادی از ارواح درش بسته شد تا قبرستانی که به عنوان یک شهر کوچک شناخته می شود، این مکان ها برای گردش عالی اند- اگر جراتش را داشته باشید.

جالب ترین مومیایی های کشف شده

جالب ترین مومیایی های کشف شده

برداشتن مغز یکی از مراحل مومیایی کردن مصری بود که حدود 3500 سال قبل معروف بود و تا دوره های بعدی هم مورد استفاده قرار می گرفت. تشخیص ابزارهای باستانی که مومیایی کنندگان برای برداشتن مغز از آنها استفاده می کردند سخت است و محققان ذکر کردند که این دومین باری است که وجود یک ابزار درون جمجمه مومیایی گزارش شده است. این ابزار که ما بین استخوان دیواره چپ و پشت جمجمه واقع شده است که با رزین پر شده است، سال 2008 بعد از یک سری اسکن پیدا شد.

نقاشی روی تخم شترمرغ

نگاه کنجکاوانه یک شتر مرغ به نقاشی کشیده شده روی تخم شتر مرغ ...