14 مرداد 1392

7 دلیل خیانت خانم ها به آقایان

7 دلیل خیانت خانم ها به آقایان

حتماً بارها شنیده اید که آقایان به دلایل فیزیکی و خانم ها به دلایل احساسی به زوج خود خیانت می کنند. قطعاً این حرف ها نشئت گرفته از واقعیت است. اما وقتی از خانم های سراسر کشور درباره این موضوع نظر سنجی کردیم متوجه شدیم که هرکدام دلایل متعددی دارند مثلاً یا دوست پسرانشان آنها را عاشقانه نمی بوسند ویا به دلیل حس انتقام جویی خیانت کرده اند . 7 علتی که در زیر ذکر شده است به درک شما از وسوسه شدن خانم ها به خیانت کمک می کند.

Here’s why I cheated

دلیل اول : نبودن شور و شوق در رابطه
من حدود 3 سال با جان دوست بودم ، او واقعاً دوست پسر ایده آلی بود و من از بودن با او لذت می بردم ولی در رابطه ما شور و شوق وجود نداشت . بیشتر دوستان ما با هم نامزد کرده بودند و در مورد زندگی مشترکشان برنامه ریزی می کردند . اما با وجود اینکه جان شرایط و آمادگی زندگی مشترک را داشت ، به من پیشنهاد ازدواج نمی داد . تا اینکه من با یکی از همکارانم که بسیار مجذوبش بودم به سفری کاری به  استرالیا رفتیم . آن سفر بسیار عالی بود و برای اولین بار بعد از مدتی طولانی من شور و هیجان را حس کردم . به محض بازگشت از سفر رابطه ام با جان را تمام کردم و با پسری که درسفر آشنا شده بودم رابطه ای جدید را شروع کردم . اگرچه بخاطر کاری که با جان کردم عذاب وجدان دارم ولی به هر حال نباید فرصت های طلایی در زندگی را از دست داد . من و دوست پسر جدیدم بعد از چند سال دوستی ازدواج کردیم و الان هر دوی ما بینهایت احساس شادی می کنیم.

دلیل دوم : به تعویق انداختن قطع رابطه
دقیقاً زمانی که تصمیم گرفتم به رابطم با دوست پسر سابقم سین پایان بدم ، سگ مورد علاقش فوت کرد و من جرات این کار را در آن زمان نداشتم وصبر کردم که حال سین بهتر شود .وقتی اوضاع بهتر شد و من آماده بودم که همه چیز را به او بگویم او شغلش را از دست داد . دقیقاً آن لحظه احساس کردم که به خانه اول برگشتم . ولی در همان زمان با مرد دیگری آشنا شده بودم که واقعاً مایل بودم رابطه ای جدید را شروع کنم . تصمیمم را گرفتم و همه چیز را به جز اینکه تصمیمم را از قبل ها گرفته ام به او گفتم. ولی الان که عاقلانه فکر می کنم به این نتیجه می رسم که احساسات او را نادیده گرفتم .

دلیل سوم : وقتی یکی از زوجین حضور مداوم نداشته باشد علاقه عمیقی هم به وجود نمی آید
من در یک پروژه که 200 مایل از خانه ام فاصله داشت کار گرفتم و با دوست پسر سابقم گِرِگ تصمیم گرفتیم که در این مدت از راه دور به رابطه امان ادامه دهیم . ماههای اول خیلی خوب بود ولی بعد از یک مدتی احساس کردم که به همکارم هِنری احساس خاصی دارم . و این احساس جرقه شروع رابطه ای شد که از لحاظ احساسی هر دوی ما درگیرش شدیم. بعد از پایان پروژه پیش گِرِگ برگشتم . بودن کنار او برایم سخت بود ولی نمی توانستم او را ترک کنم چون واقعاً او را هم دوست داشتم.
چندین بار بعد از پایان پروژه هِنری را ملاقات کردم و با هم رابطه خیلی گرمی داشتیم ولی به این نتیجه رسیدم که او فقط برایم یک سرگرمی است و تنها مردی که واقعاً دوست دارم گِرِگ است . بالاخره رابطه ام را با هنری تمام کردم و بعد از گذشت 4 سال از آن پروژه هنوز با گِرِگ هستم و بابت خیانتی که به او کردم عذاب وجدان دارم ولی خودم را اینگونه قانع می کنم که در  آن زمان جوان و نادان بودم .

دلیل چهارم : ایجاد رابطه  جدید به دلیل فراموش کردن خاطرات قبلی
من با اِریک بعد از اینکه دِیو من را ترک کرد آشنا شدم . من و دِیو 2 سال دوست بودیم و بعد از اینکه او من را ترک کرد خیلی ناراحت و غمگین بودم و برای فرار از این وضعیت با اِریک آشنا شدم . 5 ماه از دوستی ما می گذشت که دِیو از من خواست او را ببخشم و دوباره با هم باشیم و از آنجایی که دوستش داشتم و دلم برایش تنگ شده بود قبول کردم ، ولی با اِریک هم هنوز رابطه داشتم چون فکر می کردم که باید او را برای روزهای تنهایی و ناراحتی نگه دارم .اما بعد ازمدتی اِریک متوجه شد که من با دوست پسر سابقم دوباره رابطه دارم و من را ترک کرد.
درنهایت به این نتیجه رسیدم که ارتباط با دونفر در یکزمان برای بهبود رابطه قبلی اصلاً کار ساده ای نیست.

دلیل پنجم : قطع رابطه ای که از آن لذت نمی برید
 وقتی جوانتر بودم با مردی به نام اِتان رابطه داشتم که مدام از من ایراد می گرفت . و دائماً درباره وزنم صحبت های کنایه آمیز بیان می کرد ، و می گفت که من چقدر احمق و بدهیکل هستم . علی رغم تمام این رفتارها و اینکه دوستان و خانوادم از او متنفر بودن ، من به او علاقه داشتم . در یکی از تعطیلات که او از من دور بود ، در یک مهمانی با ویل آشنا شدم و در کنارش اوقات خوشی را داشتم . ویل کاملاً برعکس اِتان بود . او کاملاً مهربان ، جذاب ، بخشنده ، بانمک و شوخ طبع بود .  ما تمام تعطیلات را با هم گذراندیم و آن زمان برایم مثل روشن شدن نوری در تاریکی بود. این رابطه برای من خیلی با ارزش بود . ویل را قبل از رفتن بوسیدم و به محض اینکه اِتان از سفر برگشت رابطه ام را با او تمام کردم . و بالاخره من و ویل بعد از سه سال دوستی با هم ازدواج کردیم.

دلیل  ششم : پیدا کردن نیمه گمشده
من اهل فلوریدا هستم و عاشق اینم که به ساحل رفته و قایق سواری کنم ، اما دوست پسر سابقم کریس ، که بچه شهر بود از ساحل متنفر بود. ما همیشه بخاطر انتخاب محل مسافرت دعوا داشتیم و همیشه او برنده میشد . بعد از 6 ماه رابطه من با دوستانم به ساحل کیوِست (Key West) رفتیم و یک قایق اجاره کردیم .کاپیتان قایق خیلی جذاب بود و از نظر من مرد ساحل بود . من تمام روز را به گپ زدن با او مشغول بودم و شب هم ، دونفری بیرون رفتیم . وقتی به خانه برگشتم هرگز درباره این موضوع با کریس صحبت نکردم و احساس گناه هم نمی کردم ، چون کریس مدتها با لجاجت من را مجبور می کرد برای سفر به مکان های مورد علاقه او برویم. اما بعد از این ماجرا من و کریس قطع رابطه کردیم و الان مطمئنم مردهایی را برای دوستی انتخاب می کنم که مثل من عاشق ساحل باشند.

دلیل هفتم : مقابله به مثل کردن
دوست پسر سابق من یک دختر باز حرفه ای بود، وقتی که ما با هم آشنا شدیم فکر کردم که می توانم تغییرش بدهم. اما کاملاً اشتباه می کردم. من همیشه شایعاتی را می شنیدم که او همزمان با من با دخترهای دیگر هم ملاقات می کند اما وقتی از خودش می پرسیدم ، انکار می کرد. یک شب یکی از دخترهایی که به مدت 3 ماه با او در ارتباط بود به من زنگ زد و از دختر دیگری غیر از خودمان برایم تعریف کرد . یعنی او همزمان با هر سه نفرمان ملاقات می کرده . این تماس من را خیلی غمگین و عصبانی کرد . آن شب لباسی فوق العاده پوشیدم و با دوستانم به یک کلاب رفتیم و با پسرهای مختلف رقصیدم و وقت گذراندم و فکر می کردم که این کار من در برابر خیانت او کم است . چهره اش در  اون لحظه ای که به او گفتم چکار کردم و از وجود دوست دخترهای دیگرش آگاهم دیدنی بود .

< <
آخرین های : دوستی و رابطه
از سایر بخش ها...
پر بیننده ترین ها...
50 نکته ای که مردان دوست دارند زنان آنها را بدانند

50 نکته ای که مردان دوست دارند زنان آنها را بدانند

آیا می دانستید بزرگ ترین چیزی که مردها را منزجر و سرد می کند دیدن سیگار کشیدن زن ها است و بزرگ ترین چیزی که مردان را برمی انگیزاند و هیجان زده می کند ورزش کردن و داشتن فعالیت بدنی زنان است...؟!

10 نشانه ای که می توانید بفهمید مردی به شما جذب شده است

10 نشانه ای که می توانید بفهمید مردی به شما جذب شده است

بسیاری از زنان در واژه ها و کلماتی که مردان به کار می برند به دنبال آن هستند که ببینند مرد مورد نظرشان به طرف آنها جذب شده است یا نه. در اینجا به قسمتهایی از زبان بدن مردان اشاره می کنیم که زمانیکه به طرف شما جذب شدند برای تان کاملا مشخص شود:

10 چیزی که مردها از زن ها می خواهند

10 چیزی که مردها از زن ها می خواهند

شاید فکر کنید مغز مردان در مقایسه با زنان زیاد پیچیده نیست، اما گاهی اوقات مردان نیز چیزهای غریبی که زن ها «احساسات» می نامند را تجربه می کنند. (بله این حقیقت دارد). پس اینجا صاف و ساده چیزهایی که مردان از زنان می خواهند را نام می بریم، اما آنها انقدر لجوج و سرسخت هستند که خودشان از زن ها در خواست نمی کنند.

باورتان نمی شود مردها از این خصوصیات زنان خوششان بیاید!

باورتان نمی شود مردها از این خصوصیات زنان خوششان بیاید!

ممکن است موهای خیس برای شما کلافه کننده باشد چون به هرجایی می چسبد. اما برای مردان نشان دهنده یک چهره جذاب و تحریک کننده است.

10 نشانه ای که بهتان می گوید شوهرتان به شما خیانت می کند!

10 نشانه ای که بهتان می گوید شوهرتان به شما خیانت می کند!

ما در دورانی زندگی می کنیم خبرها و داستان های زیادی در مور خیانت زن و شوهرها می شنویم. چیزی که اکثر زوج ها از آن هراس دارند. همه زوج ها چه زن و شوهر باشند چه نامزد باشند دوست دارند....