29 تیر 1392

اگر نامزدتان می خواهد با مادرش زندگی کند این 5 نکته را در نظر بگیرید...

اگر نامزدتان می خواهد با مادرش زندگی کند این 5 نکته را در نظر بگیرید...

جامعه به مردان بزرگسالی که هنوز با مادر یا والدینشان زندگی می کنند نگاه منفی دارد. در مورد آنها زیاد جوک گفته می شود و مردان زیادی توسط زن هایی که محل زندگی آنان را قبول نداشتند طرد شده اند. آیا چنین رابطه ای باید کاملا کنسل شود؟ قبل از اینکه هر تصمیمی بگیرید باید این 5 مورد را در نظرتان داشته باشید.

Things to Consider When He Still Lives with His Mother


جامعه به مردان بزرگسالی که هنوز با مادر یا والدینشان زندگی می کنند نگاه منفی دارد. در مورد آنها زیاد جوک گفته می شود و مردان زیادی توسط زن هایی که محل زندگی آنان را قبول نداشتند طرد شده اند آیا چنین رابطه ای باید کاملا کنسل شود؟ قبل از اینکه هر تصمیمی بگیرید باید این 5 مورد را در نظرتان داشته باشید.

آیا او فقط می خواهد پول پس انداز کند؟

مردی که در مورد پول هایش هوشمندانه عمل می کند هیچ ایرادی ندارد. این کار می تواند یک جهش مالی هوشمندانه باشد برای اینکه می توانید به جای پرداخت اجاره خانه در خانه مادر همسرتان مانده و پولتان را برای خریدن خانه خود پس انداز کنید. پس اگر او چنین برنامه ای دارد زندگی کردن با مادرش در شروع کار خوبی است. از سوی دیگر اگر او فردی ورشکسته است و فقط قصد سواستفاده و تلکه کردن مادرش را دارد این داستان دیگری است. نباید مردی را قبول کنید که برای زندگی اش هیچ کاری نمی کند.

آیا مادرش به او احتیاج دارد یا او به مادرش نیاز دارد؟ 

در برخی موارد مردان به دلیلی نیازی که مادرشان به آنها دارد ;زندگی کردن با او را انتخاب می کنند. ممکن است مادر او مشکل سلامتی داشته باشد یا این دوران موقتی باشد. من در جایی خوانده ام که بردلی کوپر بازیگر فیلم خماری بعد از مرگ پدرش مادرش را پیش خود برد. من فکر می کنم دلایل ارزشمندی برای زندگی کردن یک مرد با مادرش وجود داشته باشد و اکثرشان مورد موافقت مرد واقع می شود. حالا اگر او به خاطر اینکه نمی تواند به خوبی از عهده کارهایش برآید (مثل آشپزی، تمیز کردن خانه، شستن لباس هایش و یا پرداخت صورت حسابهایش) با مادرش زندگی می کند عدم مسئولیت و تنبلی اش قابل درک نیست.


آیا او بچه ننه است؟
همه ما عاشق مادرمان هستیم و باید به انها احترام بگذاریم. اما بعضی از مردها ار قطع کردن این سیم اتصال اجتناب می کنند! دلیلش مهم نیست، اگر او هنوز در خانه بچه ننه است باید در موردش احتیاط کنید. مردی که این ویژگی در او تثبیت شده بیشتر راغب است قبل از همسرش آرزوهای مادرش را برآورده کند. من اعتقاد دارم در ازدواج نیازهای همسر باید در اولویت باشد وگرنه فرد مقابل زجر می کشد. من نمی گویم تمام مردان بچه ننه کسانی هستند که در زندگی مشترک خیلی مجادله دارند، اما خیلی در معرض خطر هستند.

آیا این کار موقتی است؟

شاید او هنوز دانشجو است. شاید تازه به شهر جدید آمده و مشکل جا پیدا کردن دارد. شاید در شرف طلاق گرفتن است و برای مدتی با مادرش زندگی می کند. اگر مورد آخر وجود داشته باشد، به خاطر اینکه او هنوز متاهل است نباید رفتار رمانتیکی با او داشته باشید. اما دو مورد دیگر دلایل قابل قبولی به شمار می آید. دوباره بگویم مادامی که او برنامه ای برای آینده اش داشته و قرار است موقتی در چنین شرایطی باشد کارش مورد قبول است.


آیا او خانه مادرش را به عنوان یک سرمایه گذاری می بیند؟

بعضی از شماها فکر می کنید که چه مشکلی است اگر او بخواهد منتظر به ارث بردن خانه شود؟ خوب مشکل وقتی است که اگر او هنوز با مادرش زندگی می کند، شاید او ابدا هیچ برنامه ای برای نقل مکان کردن از ;آن خانه ندارد! شاید او فکر می کند بهتر است در آن خانه بماند و منتظر بماند تا به او ارثیه برسد یا اینکه صبر می کند تا مادرش خانه را ترک کند. این دو مورد مثل یک برنامه مالی طولانی مدت می ماند، اما اگر می خواهید با این موارد برخورد کنید پس این کار را بکنید. اگر خوشتان نمی آید با مادرش زندگی کنید، شاید نخواهید که در آن لحظه با او خود او هم زندگی کنید.

زنها قبل از تصمیم گیری همیشه باید بهفمند که چرا مردشان علاقه دارد با مادرش زندگی کند. زنانی که نمی خواهند با مادر همسرشان زندگی کنند هیچ ایرادی بر انان وارد نیست، اما رد کردن یک مرد فقط به این دلیل که می خواهد با مادرش زندگی کند اشتباه است. بر روی رابطه دوستی تان تمرکز کنید و ببینید که ایا واقعا ارزش زمان گذاشتن و صبر کردن را دارد و آیا خصوصیت های لازم برای اینکه یک آینده زیبا با یکدیگر بسازید را دارد یا خیر؟


< <
آخرین های : دوستی و رابطه
از سایر بخش ها...
پر بیننده ترین ها...
50 نکته ای که مردان دوست دارند زنان آنها را بدانند

50 نکته ای که مردان دوست دارند زنان آنها را بدانند

آیا می دانستید بزرگ ترین چیزی که مردها را منزجر و سرد می کند دیدن سیگار کشیدن زن ها است و بزرگ ترین چیزی که مردان را برمی انگیزاند و هیجان زده می کند ورزش کردن و داشتن فعالیت بدنی زنان است...؟!

10 نشانه ای که می توانید بفهمید مردی به شما جذب شده است

10 نشانه ای که می توانید بفهمید مردی به شما جذب شده است

بسیاری از زنان در واژه ها و کلماتی که مردان به کار می برند به دنبال آن هستند که ببینند مرد مورد نظرشان به طرف آنها جذب شده است یا نه. در اینجا به قسمتهایی از زبان بدن مردان اشاره می کنیم که زمانیکه به طرف شما جذب شدند برای تان کاملا مشخص شود:

10 چیزی که مردها از زن ها می خواهند

10 چیزی که مردها از زن ها می خواهند

شاید فکر کنید مغز مردان در مقایسه با زنان زیاد پیچیده نیست، اما گاهی اوقات مردان نیز چیزهای غریبی که زن ها «احساسات» می نامند را تجربه می کنند. (بله این حقیقت دارد). پس اینجا صاف و ساده چیزهایی که مردان از زنان می خواهند را نام می بریم، اما آنها انقدر لجوج و سرسخت هستند که خودشان از زن ها در خواست نمی کنند.

باورتان نمی شود مردها از این خصوصیات زنان خوششان بیاید!

باورتان نمی شود مردها از این خصوصیات زنان خوششان بیاید!

ممکن است موهای خیس برای شما کلافه کننده باشد چون به هرجایی می چسبد. اما برای مردان نشان دهنده یک چهره جذاب و تحریک کننده است.

10 نشانه ای که بهتان می گوید شوهرتان به شما خیانت می کند!

10 نشانه ای که بهتان می گوید شوهرتان به شما خیانت می کند!

ما در دورانی زندگی می کنیم خبرها و داستان های زیادی در مور خیانت زن و شوهرها می شنویم. چیزی که اکثر زوج ها از آن هراس دارند. همه زوج ها چه زن و شوهر باشند چه نامزد باشند دوست دارند....