25 تیر 1392

5 وسیله مفید برای بچه ها و دوران بارداری (قسمت 2)

5 وسیله مفید برای بچه ها و دوران بارداری (قسمت 2)

زایمان با چنان دردی همراه است که یک مرد بالغ را به گریه می اندازد. اما امروز دو مجری تلویزیون هلند به نام های دنیس استورم و والریو زنو در برنامه «خوک های گینه» می توانند تضمین کنند که عمل جیغ زدن در هنگام زایمان فقط یک کنش نیست؛ تولد کودک واقعا با درد همراه است. به عنوان یک شیرین کاری برای برنامه شان، استورم و زنو را به یک وسیله وصل کردند که الکترودهایی را از آن به شکمشان وصل می کردند تا با آن درد زایمان را شبیه سازی کنند.


 Craziest Baby and Maternity Gadgets


Woombie : یک پیله شبیه کیسه.....این وسیله شبیه یک پناهگاه احمقانه است، اما Woombie برای پدر مادرهای جدیدی که بچه کوچکشان نمی تواند بخوابد یک معجزه است. این پیله ساک مانند با زیپی در جلو از بالا به پایین، مثل قنداق در طول شب از هم باز نخواهد شد. این کیسه شکل بادام زمینی از جنس نخ و لاکرا به اندازه کافی نرم و راحت است تا بتواند آسایش و راحتی قنداق های قدیمی را به نوزاد بدهد، اما به اندازه کافی کش می آید تا نوزاد بتواند دست و پاهایش را حرکت داده یا به راحتی وول بخورد. 
Hula-Bye: باند تعویض بچه..... نه این یک وسیله شکنجه قرون وسطایی نیست. برعکس ثابت بستن کودکتان برروی میز تعویض پوشک کاری مفید است. این محصول به کودک کمک می کند زمانی که می خواهید بچه تان را تمیز کنید به راحتی این کار را انجام دهید. این محصول به راحتی به میز تعویض کودک وصل می شودو با قیمت 42.00 دلار در سایت آمازون در دسترس است.شبیه ساز درد زایمان: وسیله ای که می خواهد به مردان نشان دهد زنان در طول زایمان چه دردی می کشند.... زایمان با چنان دردی همراه است که یک مرد بالغ را به گریه می اندازد. اما امروز دو مجری تلویزیون هلند به نام های دنیس استورم و والریو زنو در برنامه «خوک های گینه» می توانند تضمین کنند که عمل جیغ زدن در هنگام زایمان فقط یک کنش نیست؛ تولد کودک واقعا با درد همراه است. به عنوان یک شیرین کاری برای برنامه شان، استورم و زنو را به یک وسیله وصل کردند که الکترودهایی را از آن به شکمشان وصل می کردند تا با آن درد زایمان را شبیه سازی کنند. این درد دقیقا شبیه انقباض های زایمان است که قوی تر، طولانی تر و نزدیک تر می شوند. این مردان گفتند که با انجام دادن این کار بهتر زنان را درک می کنند. زایمان به طور متوسط 12 تا 14 ساعت طول می کشد، اما این دو مرد فقط دو ساعت درد را تحمل کردند.لباس بارداری: لباس بارداری ساخته شده با الهام از هنر ارگامی ژاپنی..... این لباس که با الهام از اریگامی ژاپنی ساخته شده و در طول دوران بارداری بر رشد شکم غلبه می کند اثر طراح لباس موریزون رودریگز می باشد او لباس را طوری ساخته که کاملا با تغییرات بدن در 9 ماه دوران بارداری به هر اندازه ای که باشد هماهنگ می شود. درحالیکه اکثر لباس های بارداری طوری طراحی می شوند که شکم را پنهان سازند، این لباس بیشتر رشد شکم را تشدید می کند تا زیبایی مادر بودن را تقدیس کند. شکاف های لباس کش می آید تا رنگ دومی را آشکار کند که بر روی بزرگ شدن زیبای شکم مادر تاکید کند.


چتری بچه....بچه ها همه فوق العاده اند، اما اگر مو داشته باشند بهتر هم می شوند. این باندهای چتری ظریف به بالای سر بچه ها وصل می شود برای بچه هایی که موی کمی دارند و ظاهری 100 درصد طبیعی دارد.جفت خرس تدی.....جفت خرس تدی کار طراح الکس گرین را ببینید. این جایگزین بامهارت برای کسانی که لزوما نمی خواهند جفت بچه  شان را بخورند، اما می خواهند  با تبدیل آن به شکل خرس تدی احترامشان را به ارگان نگهدارنده زندگی به جا آورند. «بچه تدی همزاد» یگانگی جنین، مادر و جفت، را تقدیس می کند، و با تبدیل جفت به خرس تدی آن را نگهداری می کند. جفت باید از وسط نصف شده و  به آن نمک دریایی مالیده شده تا بهبود پیدا کند. بعد از خشک شدن و قرار دادن در مخلوط تانین و زرده تخم مرغ آن را نرم و انعطاف پذیر می سازند. سپس با مهارت داخل خرس تدی می گذارند. اما این محصولی دوست داشتنی نیست و ارزش پول خرج کردن ندارد. اینطور نیست؟


< <
آخرین های : بارداری و زناشویی
از سایر بخش ها...
پر بیننده ترین ها...
علائم زودهنگام و اولیه باداری چیست؟

علائم زودهنگام و اولیه باداری چیست؟

بسیاری از زوج هایی که امیدوارند بچه دار شوند با دیدن کوچکترین ناخوشی ای واکنش نشان داده امیدوارند که اینها از علائم اولیه بارداری همسرشان باشد. البته ، تعیین بارداری سریع به طور تخصصی مشکل است در حالیکه برخی از ناخوشی هایی که خانم احساس می کند ممکن است چیزی غیر از علائم اولیه بارداری باشد. علائم زیر وجود دارد اما ممکن است به طور خاص با بارداری رابطه خاصی نداشته باشد:

16 روش آماده سازی برای زایمان طبیعی موفق

16 روش آماده سازی برای زایمان طبیعی موفق

برای داشتن زایمان طبیعی موفق حتما باید برنامه ریزی داشته باشید. در اینجا 16 روش آماده سازی برای یک زایمان طبیعی موفق را معرفی می کنیم.

مراقبت های پس از عمل سزارین

مراقبت های پس از عمل سزارین

ممکن است از اینکه زایمان به پایان رسیده و خود و کودکتان سلامت هستید ، خوشحال و سپاسگزار باشید است. ممکن است از اینکه همه چیز مطابق برنامه پیش رفته به وجد آمده باشید. یا ممکن است از اینکه بر خلاف تصوراتتان ، زایمان را به شکل طبیعی انجام نداده اید ، ناراحت و نا امید باشید. اگر همه چیز به سرعت در طول وضع حملتان تغییر کرده و یک سزارین غیرمنتظره و اورژانسی داشتید ، ممکن است از آنچه بر شما گذشته یا حس کرده اید عمیقاً ناراحت باشید. دوباره فکر کردن به دلایلی که باعث شدند زایمان به شکل فوری انجام شود می تواند به بهتر شدن احساساتتان کمک کند.

10 چیزی که باید در مورد بچه های تازه به دنیا آمده بدانید

10 چیزی که باید در مورد بچه های تازه به دنیا آمده بدانید

در اینجا چند اصل را بهتان معرفی می کنیم که لازم است در مورد فرزند نورسیده تان بدانید.

دلایلی که برخی از بچه ها دیر راه می افتند!

دلایلی که برخی از بچه ها دیر راه می افتند!

زمانیکه بچه برای اولین بار قدم های خود را بر می دارد و شروع به راه رفتن می کند مادر سرشار از شادی می شود... اگر هر گونه تاخیری در این زمینه رخ دهد ، به جای آن احساس ترس و پریشانی می کند مخصوصا اگر بچه دیگری در همان سن در اطراف شما وجود داشته باشد که شروع به راه رفتن کرده است و اینجاست که شما شگفت زده می مانید ....