25 تیر 1392

رابرت پتینسون و کریستین استوارت بر سر حیوانات خانگی شان دعوا دارند.

 رابرت پتینسون و کریستین استوارت بر سر حیوانات خانگی شان دعوا دارند.

جدایی اخیر رابرت پتینسون و کریستین استوارت سبب مجادله و دعوا بر سر دو سگ خانگی شان شده است.رابطه آشفته زوج فیلم گرگ و میش کمتر از یک سال است به پایان رسیده این جدایی که درنتیجه خیانت کریستین با روپرت ساندنس کارگردان فیلم سفیدبرفی و شکارچی بود حالا توسط رسانه های رسمی هم اعلام شده است.

Robert Pattinson And Kristen Stewart 'At War' Over Dog

جنگ آغاز شده است؟ رابرت پتینسون و کریستین استوارت بر سر حیوانات خانگی شان دعوا دارند.
گزارش شده که کریستین در جستجوی توصیه قانونی برای دو سگشان بوده است جدایی اخیر رابرت پتینسون و کریستین استوارت سبب مجادله و دعوا بر سر دو سگ خانگی شان شده است.رابطه آشفته زوج فیلم گرگ و میش کمتر از یک سال است به پایان رسیده این جدایی که درنتیجه خیانت کریستین با  روپرت ساندنس کارگردان فیلم سفیدبرفی و شکارچی بود حالا توسط رسانه های رسمی هم اعلام شده است.رابرت بعد از این ماجرا با سگ های باارزشش برنی و بیر که در پشت ماشینش بودند در حال رانندگی دیده شد. اما او ادعا می کند که این سگ ها کریستین را عصبانی می کنند. یکی از کارمندان داخلی «دیلی استار» می گوید: کریستین فکر می کند که آنها باید هرکدام یکی از سگ ها را داشته باشد. او مثل دیوانه ها دلش برای سگ ها تنگ شده، اما نمی خواهد این موقعیت او را عصبی کند.


باوجودی که هنوز جوهری که جدایی آنها در سرتیتر خبرها با آن نوشته شد خشک نشده، رابرت با کیتی پری خواننده دیده شده که او هم بعد از جدایی از جان مایر تنها شده بود.درحقیقت این زوج آخر هفته درکنسرت Bjork در پالادیوم هالیوود در لس آنجلس ملاقات داشتند اما جداگانه محل را ترک کردند تا از برخورد با پاپاریتزی های سمج اجتناب کنند.خبر خوب: زوج پیشین در فرش قرمز افتتاحیه گرگ و میش: سپیده دم قسمت2 به همبازی هایشان ملحق شدند.کیتی ستاره California Gurls گفته که او رابرت به والدین مذهبی اش در خانه شان سانتا باربارا معرفی کرده است.یک منبع به مجله Grazia گفت: کیتی و رابرت جدید اوقات زیادی با هم می گذارنند و با اطمینان می توانیم بگوییم یک رابطه جدی دارند. کیتی فکر می کند که دور شدن از لس آنجلس حال رابرت را بهترکرده است، که مدت زمانی زیادی هم او با کریستین زندگی نکرده است، و با این حال کیتی بی میل نیست که رابرت را دعوت کند تا بهش ملحق شود.

< <
آخرین های : اخبار هنرمندان
از سایر بخش ها...
پر بیننده ترین ها...
سوپرمانکن های ویکتوریا سکرت در مواقع عادی چگونه اند؟

سوپرمانکن های ویکتوریا سکرت در مواقع عادی چگونه اند؟

سوپراستارهای ویکتوریا سکرت – یکی از مشهورترین برندهای لباس زیر و لباس خواب در دنیا- همیشه هم ورزشکار نیستند و احساس خوش اندامی نمی کنند. ورزش کردن دقیقا متضاد آن احساسی است که شما دارید انجام می دهید. اما حداقل می دانید که در شرکت خوبی دارید کار می کنید. آدریانا لیما و ارین هثرتورن دو تن از سوپرمانکن های دنیا و از فرشتگان ویکتوریا سکرت هر دو به اندام شان خیلی زیاد اهمیت می دهند و ورزش می کنند.

مدل های ویکتوریا سکرت رازهای زیبایی شان را فاش می کنند

مدل های ویکتوریا سکرت رازهای زیبایی شان را فاش می کنند

همه دوست دارند آنچه که سبب زیبایی همیشگی سوپرمدل ها شده را فهمیده و محصولاتی که برای حفظ زیبایی ظاهری شان استفاده می کنند را بشناسند. شش مدل محبوب ویکتوریا سکرت , جدیدا بعضی را رازهای زیبایی خود را افشا کرده اند. آنها فرشته های بی نقصی به نظر می رسند که روی صحنه قدم می گذارند و در زیر بخشی از رازهایی که سبب شده ظاهر سوپرمدل ها را داشته باشند آورده ایم.

تیپ خسته کننده آنجلینا جولی روی فرش قرمز

تیپ خسته کننده آنجلینا جولی روی فرش قرمز

خیلی سخت می شود درمورد این حقیقت که آنجلینا جولی یکی از زیباترین زنان و بهترین بازیگران جهان است بحث و مشاجره راه انداخت. با این حال او جزو خوش تیپ ترین بازیگران نیست. فقدان رنگ در کمد لباس هایش و طراحی لباس هایش بر روی فرش قرمز تنوع و جذابیت ندارد.

آیا رابرت پتینسون به کریستین خیانت کرده؟

آیا رابرت پتینسون به کریستین خیانت کرده؟

شایعه شده که رابرت پتینسون هم به کریستین استوارت خیانت کرده و با افراد زیادی مثل مگان فاکس، نیکی رید، اشلی گرین، اریکا دوترا (در زمان های متفاوت)، کامیلا بل و امیلی د راوین نانسی بینگن همر ستاره تلویزیونی VH1، کیتلین کرونبرگ، شیا ماری (مدل بلوند)، سارا رومر و بالاخره یک دختر با نام مستعار Chateau Marmont رابطه داشته است.

بیوگرافی سارا شاهی بازیگر ایرانی الاصل فیلم های هالیوود

بیوگرافی سارا شاهی بازیگر ایرانی الاصل فیلم های هالیوود

سارا شاهی با نام اصلی آهو جهانسوز شاهی از پدری ایرانی و مادری اسپانیایی در Euless، تگزاس به دنیا آمد. او رقصنده پیشین لیگ فوتبال ملی و از نوادگان شاه ایرانی قرن 19 است.