22 تیر 1392

آیا بیانسه چهره جدید مارک H&M است؟

آیا بیانسه چهره جدید مارک H&M است؟

درحالیکه H&M تابحال چیزی را تایید نکرده است، خبرهای زیاد و منابع سرگرمی گزارش کرده اند که بیانسه چهره جدید H&M است که جایگزین خواننده قبلی «لانا دل ری» که در تبلیغات H&M جذابیت زیادی داشت گردیده است.این خبرها زمانی درامده که رقاصان بیانسه در عکسی که در لوکیشن H&M در باهاماس بوده در فیس بوک و توییتر دیده شدند.

?Is Beyoncé The New Face For Clothing Retailer H&Mدرحالیکه H&M تابحال چیزی را تایید نکرده است، خبرهای زیاد و منابع سرگرمی گزارش کرده اند که بیانسه چهره جدید H&M است که جایگزین خواننده قبلی لانا دل ریکه در تبلیغات H&M جذابیت زیادی داشت گردیده است.این خبرها زمانی درامده که رقاصان بیانسه در عکسی که در لوکیشن H&M در باهاماس بوده در فیس بوک و توییر دیده شدند. اما این عکس در توییتر پاک شد. ظاهرا عکس های بالا هم در همانجا گرفته شده اند، و به نظر می رسد با اطلاعات عکس های باهاماس مطابقت داشته باشد. بیانسه در این عکس ها واقعا جذاب است.بیانسه همچنین این هفته عکسی در وبلاگ خود و دخترش بلو آیوی گذاشت، که در ساحلی در باهاماس هستند و طبق گفته همان منبع ظاهرا بیانسه مایوی مارک H&M پوشیده است.اگر این خبر واقعا حقیقت داشته باشد، بیانسه چهره خوبی برای H&M است و ما هم برای تایید کردن از نزدیک تماشا می کنیم.

< <
آخرین های : مد و لباس
از سایر بخش ها...
پر بیننده ترین ها...
چگونه یک دختر خوش تیپ باشید؟

چگونه یک دختر خوش تیپ باشید؟

امروز به یکی از مهم ترین سوال های دخترها پاسخ می دهیم، چگونه خوش تیپ باشیم؟ متن زیر بخوانید و جواب سوالتان را پیدا خواهید کرد! خوش تیپ بودن به سادگی پول زیاد خرج کردن و خرید مارک های معروف و همیشه لباس مارک پوشیدن نیست. برای خلق کردن سبک خود فقط باید چشمی برای دیدن جزئیات و کمی خلاقیت داشته باشید. قانون طلایی مد این است که طوری دیده شوید که احساس راحتی و اعتماد به نفس داشته باشید و لباس هایتان شبیه لباس های تقلبی نباشد.

سوپرمانکن های ویکتوریا سکرت در مواقع عادی چگونه اند؟

سوپرمانکن های ویکتوریا سکرت در مواقع عادی چگونه اند؟

سوپراستارهای ویکتوریا سکرت – یکی از مشهورترین برندهای لباس زیر و لباس خواب در دنیا- همیشه هم ورزشکار نیستند و احساس خوش اندامی نمی کنند. ورزش کردن دقیقا متضاد آن احساسی است که شما دارید انجام می دهید. اما حداقل می دانید که در شرکت خوبی دارید کار می کنید. آدریانا لیما و ارین هثرتورن دو تن از سوپرمانکن های دنیا و از فرشتگان ویکتوریا سکرت هر دو به اندام شان خیلی زیاد اهمیت می دهند و ورزش می کنند.

 25 ایده برای درست کردن موی دخترهای کوچک

25 ایده برای درست کردن موی دخترهای کوچک

در این پست 25 نوع مدل موی دوست داشتنی برای دختر بچه های شیرین شما داریم. حتی یکی از این مدل ها هم می تواند ظاهر فرزند شما را کاملا عوض کند! هر مادری سعی می کند ظاهر فرزندش بهترین باشد. چه دختر شما بخواهد برای گردش بیرون برود، یا به جشن تولد یا مهمانی دیگری برود، این مدل موها همه انتخاب های عالی برای دختران کوچک است. آیا یک مدل موی فریبنده یا شاید هم یک مدل ساده را برای دختر کوچکتان امتحان کرده اید؟ ما 25 نمونه برایتان داریم، نگران نباشید. شما فقط باید مدل های ما را ببینید و برای فردا از آنها الهام بگیرید. دخترها با این مدل های خلاقانه و خاص خیلی بامزه و مثل فرشته ها می شوند.

بهترین مدل برای موهای شما چیست؟

بهترین مدل برای موهای شما چیست؟

حالت دادن موهای فر بلند مانند صاف کردن یک پیراهن آهن زده است . شما نیاز به سیستم حرارتی کمی مرطوب کنندهه و کمی کرم ثابت کننده دارید. ابتدا از مرطوب کننده آغاز کنید که بتوانید موهایتان را نرم کنید ، یک شامپو و نرم کننده نیز می تواند کمک ساز باشد.

بهترین و بدترین تیپ های بازیگران در فرش قرمز اسکار 2014

بهترین و بدترین تیپ های بازیگران در فرش قرمز اسکار 2014

اگرچه غیرممکن است که آنجلینا جولی در لباسی بد دیده شود، اما لباس ماکسی Elie Saab که او در بزرگ ترین مراسم امسال بر تن کرده کاملا متفاوت با ظاهر همیشگی او بود...