22 تیر 1392

7 وسیله مفید برای بچه ها و دوران بارداری

7 وسیله مفید برای بچه ها و دوران بارداری

وقت آن رسیده که بچه به دنیا نیامده تان اکانت توییتر خودش را داشته باشد.. خوب درواقع Kickbee نواری از موادی است که مادر باردار می تواند آن را تنش کند. این وسیله شامل سنسورهایی است که وقتی بچه لگد می زند به توییتر-فقط برای خانواده و دوستان نزدیک- پیغام می فرستد. این ایده جالبی است اما یک کالای ضروری به حساب نمی آید.


Craziest Baby and Maternity GadgetsIpotty : این وسیله طراحی شده تا کودکان نوپا را زمان آموزش توالت رفتن سرگرم کند... 
شاید یک تبلت کودک بی قرارتان را متقاعد کند مدت زمان بیشتری روی لگنش بنشیند. محصول جدیدی برای والدینی که به بچه هایشان آموزش توالت رفتن می دهند به شکل یک توالت کوچک که یک تبلت به آن متصل می شود. بعد از اینکه این توالت پلاستیکی رنگی در سال 2013 ساخته شد این سئوال در ذهن آمد که آیا این وسیله واقعا به پدر و مادرهایی که می خواهند که مهارت دستشویی رفتن را به بچه های کوچکشان یاد بدهد کمک خواهد کرد یا نه؟ این وسیله 40 دلاری با هیچ اپلیکیشینی همراه نیست اما والدین می توانند اپلیکیشن هایی برای کودکان خود ساخته تا آنها را تشویق کنند  مدتی روی دستشویی بنشینند.

Kickbee : طراحی شده برای توییت کردن از داخل شکم... وقت آن رسیده که بچه به دنیا نیامده تان اکانت توییتر خودش را داشته باشد.. خوب درواقع Kickbee نواری از موادی است که مادر باردار می تواند آن را تنش کند. این وسیله شامل سنسورهایی است که وقتی بچه لگد می زند به توییتر-فقط برای خانواده و دوستان نزدیک- پیغام می فرستد. این ایده جالبی است اما یک کالای ضروری به حساب نمی آید.


شکل یک فرشته: یک نسخه عادی از جنین تان... این یک مکعب یخی نیست، در واقع کپی سه بعدی از یک جنین است. این محصول را شرکت مهندسی ژاپنی به نام Fasotec خلق کرده، یک قالب کوچک از بچه که «شکل یک فرشته» نام دارد. مادران باردار می توانند تصویر MRI بچه شان را به یک پرینتر سه بعدی فرستاده تا کپی بچه را بسازد. هر نتیجه چاپی در  یک جعبه جواهرات ظریف و به ابعاد 3.5 اینچ بلندی بیرون می اید. بدبختانه (یا خوشبختانه) هنوز تعداد کمی از این مومیایی های معلق ارائه شده. اکنون تنها راه به دست آوردن آن رفتن به توکیو و کلینیک بانوان Parkside Hiroo  و خرج کردن 1280 دلار است.

دمبل بچه: برای والدینی طراحی شده که از چاق بودن فرزندشان احساس خجالت نمی کنند....المپیکی ها مجبورند هر روز ورزش کنند. آنها چگونه به چنین عظمتی دست پیدا می کنند؟  انها قادرند آهن را بالا برده و بازوهای کوچک خود را حرکت بدهند. به فرزند خود کمک کنید به این عظمت دست پیدا کند و چربی هایش را بسوزاند. دمبل های جغجغه ای بچه ها ظاهر سنگینی دارد اما با وزن کم ساخته شده و والدین قادرند با دهان آن را بگیرند.

زنگ هشدار مدفوع کودک: زنگ هشداری که کاری می کند وقت مدفوع کردن کودک را بفهمید... وقتی فرزندتان مدفوع خود را داخل پوشک بیندازید از کجا متوجه می شوید؟ خوب احتمالا می توانید بو بکشید، درست می گویم؟ من هم می دانم. با این حال ای کاش اشتباه می کردم. برای والدینی که می خواهند خیلی سریع این عمل را بفهمند و نه بعد از اینکه بوی تعفن بینی شان را ناراحت کرد، زنگ هشدار مدفوع کودک ساخته شده است. این وسیله به پوشک بچه وصل می شود و وقتی فرزند دلبندتان این فرشته ارزشمند مدفوع کرد صدا کرده و چراغش روشن می شود.جواهرات شیر مادر: یک یادگاری که با شیر مادر درست شده است.... آیا می خواهید یک یادگاری ویژه از طفولیت فرزندتان داشته باشید؟ صنعتگرانی هستند که یادگاری هایی می سازند که با شیر خشک شده مادر شاخته شده است. زنان پشت این خلاقیت یک زوج آذوقه رسان که هر دو مادر بودند در دوران پرستاری شان به دنبال یادگیری های غیرمعمول از بچه های تحت تکلفشان بودند. این دو نفر دستور کارشان برای آماده سازی شیر را ذکر نکردند، شیری که بعد از پاستوریزه کردن یا آب گرفتن با یک لعاب شیشه یا رزین شفاف پوشیده می شود و به شکل یک ماده از جنس خاک رس در می آید.افسار کودک در دستشویی: این وسیله برای آویزان کردن بچه ها ساخته شده... اگر فرزند دارید شاید این مشکل برایتان اتفاق افتاده باشد: وقتی می خواهید به دستشویی رفته درحالیکه بچه بغلتان است بیچاره می شوید. چون هیچ محل عاری از میکروبی نیست تا زمانی که در دستشویی هستید فرزندتان را آنجا بگذارید. راه حل این است: افسار آویزان کردن. با این حال مجبورید آن را در کیف وسایل بچه که قبلا آماده کرده اید بچپانید. این راه حل ویژه شاید چهار بار در زندگی تان اتفاق بیفتد. که برای هر دفعه 10 دلار آب می خورد چون این وسیله با قیمت 39.99 دلار فروخته می شود.< <
آخرین های : بارداری و زناشویی
از سایر بخش ها...
پر بیننده ترین ها...
علائم زودهنگام و اولیه باداری چیست؟

علائم زودهنگام و اولیه باداری چیست؟

بسیاری از زوج هایی که امیدوارند بچه دار شوند با دیدن کوچکترین ناخوشی ای واکنش نشان داده امیدوارند که اینها از علائم اولیه بارداری همسرشان باشد. البته ، تعیین بارداری سریع به طور تخصصی مشکل است در حالیکه برخی از ناخوشی هایی که خانم احساس می کند ممکن است چیزی غیر از علائم اولیه بارداری باشد. علائم زیر وجود دارد اما ممکن است به طور خاص با بارداری رابطه خاصی نداشته باشد:

16 روش آماده سازی برای زایمان طبیعی موفق

16 روش آماده سازی برای زایمان طبیعی موفق

برای داشتن زایمان طبیعی موفق حتما باید برنامه ریزی داشته باشید. در اینجا 16 روش آماده سازی برای یک زایمان طبیعی موفق را معرفی می کنیم.

مراقبت های پس از عمل سزارین

مراقبت های پس از عمل سزارین

ممکن است از اینکه زایمان به پایان رسیده و خود و کودکتان سلامت هستید ، خوشحال و سپاسگزار باشید است. ممکن است از اینکه همه چیز مطابق برنامه پیش رفته به وجد آمده باشید. یا ممکن است از اینکه بر خلاف تصوراتتان ، زایمان را به شکل طبیعی انجام نداده اید ، ناراحت و نا امید باشید. اگر همه چیز به سرعت در طول وضع حملتان تغییر کرده و یک سزارین غیرمنتظره و اورژانسی داشتید ، ممکن است از آنچه بر شما گذشته یا حس کرده اید عمیقاً ناراحت باشید. دوباره فکر کردن به دلایلی که باعث شدند زایمان به شکل فوری انجام شود می تواند به بهتر شدن احساساتتان کمک کند.

دلایلی که برخی از بچه ها دیر راه می افتند!

دلایلی که برخی از بچه ها دیر راه می افتند!

زمانیکه بچه برای اولین بار قدم های خود را بر می دارد و شروع به راه رفتن می کند مادر سرشار از شادی می شود... اگر هر گونه تاخیری در این زمینه رخ دهد ، به جای آن احساس ترس و پریشانی می کند مخصوصا اگر بچه دیگری در همان سن در اطراف شما وجود داشته باشد که شروع به راه رفتن کرده است و اینجاست که شما شگفت زده می مانید ....

10 چیزی که باید در مورد بچه های تازه به دنیا آمده بدانید

10 چیزی که باید در مورد بچه های تازه به دنیا آمده بدانید

در اینجا چند اصل را بهتان معرفی می کنیم که لازم است در مورد فرزند نورسیده تان بدانید.