19 تیر 1392

چگونه آرایش کردن ظاهر زن ها را پیرتر یا جوان تر می کند

چگونه آرایش کردن ظاهر زن ها را پیرتر یا جوان تر می کند

آرایش یک ماشین زمان واقعی است. هر آرایشگر حرفه ای بهتان خواهد گفت که آرایش صحیح بهتان کمک می کند ظاهری جوان تر داشته باشید. اما نباید تشخیص داده شود که آرایش مستقیما چنین تاثیری گذاشته است.سایت Geniusbeauty.com تکنیک های آرایشی را معرفی می کند که کمک می کند جوان تر شوید، و آنهایی که باعث می شوند ظاهرتان مسن تر شود.

How Makeup Makes Women Look Older or Youngerآرایش یک ماشین زمان واقعی است. هر آرایشگر حرفه ای بهتان خواهد گفت که آرایش صحیح بهتان کمک می کند ظاهری جوان تر داشته باشید. اما نباید تشخیص داده شود که آرایش مستقیما چنین تاثیری گذاشته است.سایت Geniusbeauty.com تکنیک های آرایشی را معرفی می کند که کمک می کند جوان تر شوید، و آنهایی که باعث می شوند ظاهرتان مسن تر شود.
" رژگونه "

زدن رژگونه تیره روی استخوان گونه شما را پیرتر می کند.. استخوان گونه صورت را زیباتر می سازد، اما متاسفانه ظاهر مسن تری به انسان می دهد. به مارلین دیتریچ فکر کنید. حتی در عکس های جوانی اش بزرگ تر از سنش نشان می داد. اگر مجبورید به خاطر دلایلی ظاهر مسن تری داشته باشید، استخوان گونه را با رژ گونه قهوه ای تیره به حالت گود شده درآورید مثل کاری که ویکتوریا بکهام کرده است. 

 
رنگ رژگونه شاداب روی گونه ظاهری جوان تر می دهد.. یک صورت جوان همیشه با رنگ قرمز روشن می درخشد. یک رنگ سرزنده (مثل صورتی، هلویی) برای گونه ها انتخاب کنید. «سو دویت» هنرمند آرایشگر رژگونه را بالای گونه می زند و یک قطره برق لب را در سراسر قسمت بالایی رژگونه می مالد. سارا جسیکا پارکر بیشتر به این سبک آرایش می کند.

 " زیرسازی "

لایه ضخیم کرم زیرسازی شما را پیرتر نشان می دهد.. هنرمندان ارایشگر هالیوود مطمئنند  که به کار گیری لایه ضخیم کرم زیرسازی بدین معنی است که بیست سال به عمرتان اضافه خواهید کرد. لوازم آرایش درون چین و چروک ها فرو رفته و به شدت آن ها را تاکید می کنند. این کار صورت را به یک ماسک مرده تبدیل می کند مثل موردی که در کیم کارداشیان می بینید.


 

زیرسازی اندک ظاهر زنان را جوان تر می سازد... 
اگر می خواهید جوان دیده شوید، از زیرسازی عمیق صرف نظر کرده ودر عوض زیرسازی شل و آبکی اندکی داشته باشید. کرم را با انگشتان روی صورت بمالید، اما اگر پوست خیلی خشکی دارید قبل از استفاده آن را با یک مرطوب کننده ترکیب کنید مثل کاری که شارون استون کرده است.

" رژلب و سایه "


رژلب و سایه بدون جلا چهره را مسن تر می کند.. 
اصول پوست بدون جلا ی خشک صورت بر روی آرایش چشم و لب ها تاثیر می گذارد: بافت بدون جلا و سایه های تیره تر سنتان را اضافه می کند و چین و چروک ها از زیبایی بی بهره می مانند همانطوری که برای لیلی آلن اتفاق افتاده است. زیاده روی نکرده و پولتان را برای آرایش درخشان هدر ندهید- براق بودن زیاد، بر روی ناهمواری های پوست تاکید می کند. 

 

تاثیر سایه و رژلب براق نمناک برای ظاهری جوان تر.. انتخاب شما جلا و برق اندک با رنگ طبیعی است، که اندکی نور را پراکنده کرده، چین و چروک را نرم می کند. سایه اطلسی براق درخشش جوانی به چهره تان می دهد و تاثیر رژلب براق نمناک لب هایتان را تازه تر و درشت تر نشان می دهد مثل آرایش جنیفر لوپز.

" خط چشم "

خط چشم نرم مشکی چهره را مسن تر می کند.. یک زمانی چشمان خمار مد شده بود و همه عاشق کشیدن خط چشم کلفت با مداد مشکی در گوشه داخلی پلک بودند. این تکنیک ظاهری تاثیرگذار دارد، اما ظاهر خانم ها را مسن تر می کند و بر روی قرمزی چشم تاکید می کند. مثل مدل آرایش میلا جووانیچ.


 
خط چشم نرم با رنگ روشن.. مداد درخشان برعکس مثال بالا چشم را سفید تر نشان داده و در قسمت زیریرن پلک بر روی روشنی چشم تاکید می کند. نمونه این تاثیر را می توانیم در خط چشم جنیفر آنیستون ببینیم.

" برق لب "

استفاده از برق لب برای کل لب چهره را مسن تر می کند.. دختران جوان بیشتر از حد لازم از برق لب استفاده می کنند، اما گاهی اوقات دقت زیادی ندارند و برق لب را به گوشه های لب یا تمام لب می زنند مثل کاری که مایلی سایرس کرده است. اما اگر زنان مسن این کار را بکنند بر روی چین و چروک اطراف لب  بیشتر تاکید کرده اند. 
برق لب روی قسمت میانی لب پایین چهره شاداب تری بهتان می دهد... برق لب را می توانید فقط روی قسمت وسط لب پایینی بمالید، که نه تنها به اندازه کافی لب ها را تازه تر نشان می دهد، بلکه کمک می کند تاثیر بصری بر روی کل لب ایجاد کنید. آنجلینا جولی همیشه از این تکنیک استفاده می کند.

" باید و نباید های آرایش کردن "کارهایی که نباید انجام داد: این موارد ظاهر مسن تری بهتان می دهد...
  • خط لب قهوه ای
  • یک رنگ گچی رنگ پریده برای صورت
  • خط چشم مشکی
  • سایه آبی
حقه های آرایش برای داشتن ظاهری جوان تر...
  • سایه های روشن در گوشه های داخلی چشم ها و زیر ابروها
  • سایه های مرجانی، هلویی و صورتی از رژگونه صورتی
  • رنگ برنزه طلایی زیر صورت و گردن
  • مژه هایی که خوب فرمژه زده شده اند

< <
آخرین های : پوست و زیبایی
از سایر بخش ها...
پر بیننده ترین ها...
هشت ماده غذایی که باعث براق شدن پوست شما می شوند

هشت ماده غذایی که باعث براق شدن پوست شما می شوند

کرم های گران قیمت خود را برای مدتی کنار گذاشته و بطور طبیعی از پوستتان محافظت کنید. خانم وانا جیمز متخصص تغذیه بهترین خوراکی ها را که برای پوست مفید است به شما معرفی می کند.

4 ترفند برای کشیدن خط چشم که هر خانمی باید آن را بداند!

4 ترفند برای کشیدن خط چشم که هر خانمی باید آن را بداند!

اگر می خواهید خط چشم تان اثر ماندگارتری روی چشمان تان داشته باشد با یک مداد چشم اول زیر چشم تان را خط بکشید اجازه دهید رنگ آن تا خط مژگان تان پیش برود و سپس روی آن کمی سایه پودری به همان رنگ بزنید تا خط چشم تاثیرگذارتری داشته باشید.

روش صحیح آرایش برای انواع مختلف چشم

روش صحیح آرایش برای انواع مختلف چشم

وقتی که قرار است آرایش کنیم همه ما یک هدف داریم؛ اینکه چشمانمان را درشت تر و درخشان تر درست کنیم. پس Mia Silverio هنرمند آرایشگر بهمان یاد می دهد با توجه به فرم چشم چگونه سایه بزنیم و خط چشم بکشیم.

 فواید گوجه فرنگی برای پوست

فواید گوجه فرنگی برای پوست

مصرف گوجه فرنگی بدلیل منبع غنی لیکوپین که اثری آنتی اکسیدان دارد و همانند کرم ضد آفتاب در پوست عمل می کند ، به همه توصیه می شود. لیکوپین با سلول های آسیب دیده مبارزه کرده و اثرات قرمزی پوست را از بین می برد و خاصیت ضد پیری دارد.توصیه می شود که هر نفر روزانه حدود 16 میلی گرم لیکوپین مصرف کند زیرا اینکار باعث می شود رادیکالهای آزاد درون بدن کاهش یافته و در نتیجه باعث حفظ رطوبت بدن شود. و نیازی نیست تا پولی که به سختی بدست می آورید را صرف هزینه های گزاف پاکسازی پوست انجام دهید.

بهترین مدل برای موهای شما چیست؟

بهترین مدل برای موهای شما چیست؟

حالت دادن موهای فر بلند مانند صاف کردن یک پیراهن آهن زده است . شما نیاز به سیستم حرارتی کمی مرطوب کنندهه و کمی کرم ثابت کننده دارید. ابتدا از مرطوب کننده آغاز کنید که بتوانید موهایتان را نرم کنید ، یک شامپو و نرم کننده نیز می تواند کمک ساز باشد.