17 تیر 1392

هلنا بوهم کارتر بر روی مجله ووگ

هلنا بوهم کارتر بر روی مجله ووگ

مجله انگلیسی ووگ موضوع ماه جولای 2013 را به "مد برای هر سنی" اختصاص داد که «زنانی را تجلیل می کند که با سبک لباس مشخصی که از سن و سال فراتر می رود جلوی دوربین ژست می گیرند». این مجله برای عکس روی جلد هلنا بوهم کارتر غیرمعقول را انتخاب کرده که بااینکه زیادی روتوش شده است ولی در اینجا خیلی خوب دیده می شود. این بازیگر لباس مارک Ralph Lauren پوشیده است، درحالیکه موهایش براق و صاف و با یک تکه کلاه پردار تزئین شده است.

Helena Bonham Carter Covers Vogues

هلنا بوهم کارتر بر روی مجله ووگ در مورد مدی که سن و سال نمی شناسد.

عکس های این بازیگر را عکاس مشهور مد duo Mert & Marcus انداخته است. هلنا در این عکس که ترکیب رنگی اش بیشتر سیاه و سفید است لباس و کلاه دراماتیکی پوشیده است. "من عاشق این سبک هستم" درحالیکه این سبک بازتاب کاملی از مدل لباس پوشیدن هلنا است که البته اکنون اصلاح شده است. او در مصاحبه ای در مورد درس گرفتن از نقش هایش صحبت کرده، در مورد مادر بودن و بازیگر بودن، و همینطور در مورد شوهرش تیم برتون. او می گوید:
مادر من روان شناس است و من خیلی به او شباهت دارم. من عاشق چالش های کار کردن روی یک شخصیت هستم. و درنهایت با بازی در یک فیلم فقط به خاطر اینکه فکر می کنم قرار است فیلم موفقی بشود، موافقت نمی کنم. من بازیگری می کنم به خاطر اینکه فکر می کنم قرار است از شخصیتی که نقشش را بازی می کنم چیزی یاد بگیرم. مطمئن نیستم چه باشد، اما می دانم که قرار است از الیزابت تیلور چیزی یاد بگیرم. به هرجهت می دانم که از بازی در نقش او از لحاظ روحی رشد می کنم.

این بازیگر دوباره با جانی دپ فیلمی با نام « The Lone Range» بازی کرده و گفته است یاد گرفته با تفنگ ساچمه ای دوبار شلیک کند؛ من قدرت استفاده از اسلحه را "بدون ترس" پیدا کردم. می ترسم زیادی یاد بگیرم..
کارتر همیشه نه به خاطر بازیگری اش بلکه به خاطر نوع لباس پوشیدن عجیبش توجه ها را به خود می کند. همه لباس های او عجیب است مثل طره های موی ژولیده که رشته رشته شده اند، لباس های پاره و جواهرات خیره کننده اش. صرف نظر از اینکه او بارها در لیست های متفاوت بدترین لباس ها دیده شده باید بگوییم این بازیگر به سبک خود وفادار است و حتی در سال 2011 با مارک جیکوب روی یک مد عجیب و غریب کار کرده است.

< <
آخرین های : اخبار هنرمندان
از سایر بخش ها...
پر بیننده ترین ها...
سوپرمانکن های ویکتوریا سکرت در مواقع عادی چگونه اند؟

سوپرمانکن های ویکتوریا سکرت در مواقع عادی چگونه اند؟

سوپراستارهای ویکتوریا سکرت – یکی از مشهورترین برندهای لباس زیر و لباس خواب در دنیا- همیشه هم ورزشکار نیستند و احساس خوش اندامی نمی کنند. ورزش کردن دقیقا متضاد آن احساسی است که شما دارید انجام می دهید. اما حداقل می دانید که در شرکت خوبی دارید کار می کنید. آدریانا لیما و ارین هثرتورن دو تن از سوپرمانکن های دنیا و از فرشتگان ویکتوریا سکرت هر دو به اندام شان خیلی زیاد اهمیت می دهند و ورزش می کنند.

مدل های ویکتوریا سکرت رازهای زیبایی شان را فاش می کنند

مدل های ویکتوریا سکرت رازهای زیبایی شان را فاش می کنند

همه دوست دارند آنچه که سبب زیبایی همیشگی سوپرمدل ها شده را فهمیده و محصولاتی که برای حفظ زیبایی ظاهری شان استفاده می کنند را بشناسند. شش مدل محبوب ویکتوریا سکرت , جدیدا بعضی را رازهای زیبایی خود را افشا کرده اند. آنها فرشته های بی نقصی به نظر می رسند که روی صحنه قدم می گذارند و در زیر بخشی از رازهایی که سبب شده ظاهر سوپرمدل ها را داشته باشند آورده ایم.

تیپ خسته کننده آنجلینا جولی روی فرش قرمز

تیپ خسته کننده آنجلینا جولی روی فرش قرمز

خیلی سخت می شود درمورد این حقیقت که آنجلینا جولی یکی از زیباترین زنان و بهترین بازیگران جهان است بحث و مشاجره راه انداخت. با این حال او جزو خوش تیپ ترین بازیگران نیست. فقدان رنگ در کمد لباس هایش و طراحی لباس هایش بر روی فرش قرمز تنوع و جذابیت ندارد.

آیا رابرت پتینسون به کریستین خیانت کرده؟

آیا رابرت پتینسون به کریستین خیانت کرده؟

شایعه شده که رابرت پتینسون هم به کریستین استوارت خیانت کرده و با افراد زیادی مثل مگان فاکس، نیکی رید، اشلی گرین، اریکا دوترا (در زمان های متفاوت)، کامیلا بل و امیلی د راوین نانسی بینگن همر ستاره تلویزیونی VH1، کیتلین کرونبرگ، شیا ماری (مدل بلوند)، سارا رومر و بالاخره یک دختر با نام مستعار Chateau Marmont رابطه داشته است.

بیوگرافی سارا شاهی بازیگر ایرانی الاصل فیلم های هالیوود

بیوگرافی سارا شاهی بازیگر ایرانی الاصل فیلم های هالیوود

سارا شاهی با نام اصلی آهو جهانسوز شاهی از پدری ایرانی و مادری اسپانیایی در Euless، تگزاس به دنیا آمد. او رقصنده پیشین لیگ فوتبال ملی و از نوادگان شاه ایرانی قرن 19 است.