11 تیر 1392

ترسناک ترین تک فریم های فیلم های هالیوود

ترسناک ترین تک فریم های فیلم های هالیوود

در طول سال ها من سعی کردم نگاهی به عقب انداخته تا لحظه هایی در فیلم ها را که واقعا من را ترساندند را مرور کنم. گاهی وقتها این ترس به صورت پریدن از جایم بود گاهی تنها یک چیز مخرب. در متن زیر می توانید این لحظه های ترسناک را بخوانید.

The Eight Scariest Single Frames from Movies

این روزها چیزهای زیادی در یک فیلم من را می ترساند. بعد از تماشای تعداد بیشماری فیلم از دهه گذشته، برای پراندن من از جایم باید واقعا تلاش شود.البته علی رغم باثبات بودن سیستم اعصابم، لحظه های زیادی بودند که من را از جا پراندند. در طول سال ها من سعی کردم نگاهی به عقب انداخته تا لحظه هایی در فیلم ها را که واقعا من را ترساندند مرور کنم. گاهی وقتها این ترس به صورت پریدن از جایم بود گاهی تنها یک چیز مخرب. در متن زیر می توانید این لحظه های ترسناک را بخوانید.


1.کمد (فیلم حلقه): اوه خدای من، من وقتی این را تماشا می کردم حمله های عصبی داشتم. وقتی برای اولین بار فیلم حلقه را دیدم، من و دوستانم صندلی های ردیف جلو را چسبیده بودیم. این یعنی اینکه این فیلم تمام ذهن و خیالم را تحلیل می برد خصوصا همین صحنه پنهان شدن در پستو. این ترس با ساخت یک موسیقی تکان دهنده حاصل نشد. بیشتر آنها به سادگی فیلم را به سمت یک مکالمه اتفاقی پیش بردند و من فکر نمی کنم که قبلا چنین نفس نفس زدن جمعی را با این صدا در یک سالن نمایش دیده بودم.2. صورت (ارباب حلقه ها): تنها فیلم غیرترسناک لیست ما، در فیلم ارباب حلقه ها برای همه ما صحنه های غیر منتظره وجود داشت. بیلبو در یک لحظه کوتاه با صورت گالوم روبرو می شود و درلحظه آرامی که هیچکس انتظار ترس نداشت همه ما را ترساند.


3. دختر (حس ششم):  خدایا حس ششم از این لحظه ها زیاد دارد. من فقط می توانم بعضی از آنها را گلچین کنم، دار زدن در مدرسه، دوچرخه سوار بیرون ماشین، زن در آشپزخانه. اما صحنه استفراغ کردن میشا بارتون کوچک واقعا من را میخکوب کرد.
4. خزنده ها (غریبه ها): من واقعا فیلم غریبه ها را دوست دارم، حتی می توان گفت یک فیلم ترسناک فراموش نشدنی است. در این فیلم قاتل سریالی خیلی خوب نشان داده شد، خیلی بهتر از فیلم هایی که سعی دارند چنین چیزی را نشان دهند. صحنه ای که صورت از میان سایه ها پدیدار می شود، سپس عقب نشینی می کند. این صحنه قلبم را از جا کند.


5. پرتاب (ماورالطبیعه): شاید نتوانید بگویید چه جهنمی آنجا برپاست، اما این لحظه کامل در انتهای فیلم قلبم را ایستاند. در کات اسپیلبرگ شما یک کریدور خالی می بینید که ناگهان شخصیت اصلی فیلم ناگهانی به صحنه دوربین پرت می شود. برای یک فیلم نود دقیقه ای که زیاد صحنه اکشن ندارد، این صحنه ترسناک است و در ویرایش اصلی پایانی فیلم به این شدت نیست.
6. گوشه (جادوگر بلر): حالا ما به عقب برمیگردیم و این لزوما یک لحظه پرش نیست اما به من می گوید از زمانی که این فیلم را می بینی این تصویر با تو نمی ماند. این اتفاق در این فیلم رخ می دهد، یک نفر در گوشه می ایستد، درحالیکه دیگری کشته می شود و پایان فیلم را ترسناک و به یاد ماندنی می سازد.


7. سرداب (فیلم جاده): شاید به جز چند ثانیه کوتاه اینگونه نباشد، اما همان چند ثانیه واقعا ترسناک است. قسمت اعظم فیلم جاده به صورت خاموش و آرام سپری می شود، اما وقتی مرد و پسرش داخل زیرزمینی می افتند که در آنجا مردم به صورت برهنه به عنوان گوشت هایی که قرار است غذای آدم های دیگر شوند نگهداری می شوند، اعصاب خردکن ترین لحظه کل فیلم بود.
8. تالار (جن گیر 3): شاید این لیست شامل این فیلم نشود، چون من فیلم را ندیده ام، اما کلیپی را در یوتیوب دیده ام. پس مجبورم به لیست اضافه اش کنم. اگر فیلم در صفحه کوچک مانیتور من را ترساند پس ببینید در صفحه بزرگ سینما چه خواهد کرد.

< <
آخرین های : سینما و تلویزیون
از سایر بخش ها...
پر بیننده ترین ها...
10 فیلم ترسناک برتر در سال 2013

10 فیلم ترسناک برتر در سال 2013

برخی از افراد واقعا نمی توانند از دیدن فیلم های ترسناک اشباع بشوند. آنها فیلم های ترسناک زیادی می بینند و با کمال تعجب اینکه یک فیلم را بارها و بارها می بینند. و درحالیکه اکثر بیننده ها معمولا از دیدن فیلم های ترسناک لذت نمی برند، چرا برخی از افراد جذف فیلم های ترسناک می شوند؟ متخصصان می گویند این افراد به یک دلیل ساده فیلم ترسناک می بینند و دلیلش جدید بودن آن است. اینها از تماشای ژانرهای معمولی سینما خسته شده ند و برای تغییر ذهن های ماجراجوی خود به ژانر وحشت روی آورده اند.

آیا سلطان وجود داشته است؟

آیا سلطان وجود داشته است؟

مجموعه «حریم سلطان»، یکی از مجموعه های ماهواره ای است که طی مدت نمایش توانسته مخاطبان بسیاری را در ایران جذب کند. این سریال که با دوبله فارسی در شبکه های ماهواره ای نمایش داده می شود، داستان حکومت سلطان سلیمان یکی از پادشاهان عثمانی را روایت می کند. «دوبلورهای حریم سلطان دستگیر شدند»؛ این خبر را ابتدا خبرگزاری سینمای ایران مخابره کرد. در این خبر آمده بود: «بینندگان سریال تلویزیونی «حریم سلطان» از این پس باید این سریال را با زیرنویس فارسی یا به زبان اصلی ببینند چون دوبلورهای این سریال که در ایران اقدام به دوبله این سریال می کردنددستگیر و برای انجام مراحل قضایی راهی بازداشتگاه شده اند.

10 ستاره زن سینمای اکشن

10 ستاره زن سینمای اکشن

فیلمی مثل «به دردنخورها» را در نظر بگیرید که تمام ستاره های اکشن برای خلق شگفت انگیزترین فیلم اکشن کنار هم جمع شده اند البته با فرض اینکه تمام این ستاره ها زن باشند. در این متن به جای اینکه جذاب ترین زنان هالیوود را معرفی کنیم می خواهیم به بررسی بهترین بازیگران زن سینمای اکشن بپردازیم.

ماجرای رفتار عصبانی آدل در مقابل کریس براون چه بود؟

ماجرای رفتار عصبانی آدل در مقابل کریس براون چه بود؟

در عکسی که در مراسم گرمی 2013 روز یکشنبه دهم فوریه گرفته شده بود نشان میداد که این خواننده 24 ساله نگاهی با عصبانتیت به سوی کریس براون 23 ساله می اندازد.

ازدواج های کوتاه مدت ستاره های گلدن گلاب

ازدواج های کوتاه مدت ستاره های گلدن گلاب

گاهی اوقات زندگی های خصوصی ستارگان گلدن گلاب به اندازه نقش های دراماتیکشان روی صحنه شلوغ و پرهمهه است. این نامزدها و برنده های گلدن گلاب نیز تشکیل خانواده داده اند اما نه برای مدت طولانی...