9 تیر 1392

من فقط 8 جفت کفش دارم

من فقط 8 جفت کفش دارم

آیا اما واتسون متواضع تر از آن چیزی است که ما فکر می کردیم؟ این بازیگر همیشه با ظاهری مد روز دیده می شود. ارزش اما واتسون شاید 26 میلیون دلار تخمین زده شود، اما این بازیگر تاکید می کند درحقیقت تنها تعداد اندکی کفش دارد، علی رغم اینکه درمجموع همیشه در عکس ها با لباس های طراحی شده دیده می شود. این بازیگر جدیدا در فیلم The Bling Ring بازی کرده، در این فیلم او را بین گروهی از نوجوانان طماع می بینیم که از خانه های چهره های مشهور مثل اورلاندو بلوم، راشل بیلسون و پاریس هیلتون دزدی می کنند. برخی از صحنه های فیلم واقعا در داخل خانه پاریس و جارختی بزرگ او فیلمبرداری شده که ظاهرا زیاد اما واتسون را تحت تاثیر قرار نداده است. این بازیگر انگلیسی اعتراف کرده که هیچ وقت تمام آن لباس ها را نپوشیده و نیمی از آنها که برندهای جدید هستند هنوز اتیکت قیمت رویشان هست، اما او فقط برای اینکه آنها را داشته باشد خریده است.

او اضافه کرد: همه ما چیزهایی را از روی یک انگیزه آنی می خریم اما این تماما چیز متفاوتی است. درحقیقت اما واتسون با پاریس هیلتون که عاشق خرید کردن است خیلی فاصله دارد.

 

اما واتسون در افتتاحیه فیلم The Bling Ring لباس چنل و کفش مارک زانوتی پوشیده بود ظاهری زیبا و مادی گرا داشت.

ستاره هری پاتر برخلاف پاریس هیلتون اصرار دارد که زیاد مادی گرا نیست. در مصاحبه ای با رادیو تایمز این بازیگر گفت: من حدودا هشت جفت کفش دارم و این درست است. او اضافه کرد: اما من به راحتی  شبیه آدم های متصنع به نظر می آیم چونکه همین الان لباس های طراحی شده پوشیده ام.
دراصل هروقت که اما واتسون را دیدیم لباس های طراحی شده پوشیده بود. تنها این ماه او را با چهار جفت کفش پاشنه بلند متفاوت دیده اند، بیشتر احتمال دارد که او از خانه های مد قرض گرفته باشد و بعد به آنها برگردانده باشد تا روی فرش قرمز ظاهری افتخار آمیز داشته باشد.
وقتی یک تلگراف رسید که در آن عکس های اما در روزهای مختلف گرفته شده بود او را با کفش های مختلف دیدیم و مشخص شد او حداقل صاحب چهار جفت کفش باله؛ دو جفت بوت سیاه، سندل های باز، صندل های قهوه ای و تعدادی کفش دربی کرم رنگ است!
< <
آخرین های : اخبار هنرمندان
از سایر بخش ها...
پر بیننده ترین ها...
سوپرمانکن های ویکتوریا سکرت در مواقع عادی چگونه اند؟

سوپرمانکن های ویکتوریا سکرت در مواقع عادی چگونه اند؟

سوپراستارهای ویکتوریا سکرت – یکی از مشهورترین برندهای لباس زیر و لباس خواب در دنیا- همیشه هم ورزشکار نیستند و احساس خوش اندامی نمی کنند. ورزش کردن دقیقا متضاد آن احساسی است که شما دارید انجام می دهید. اما حداقل می دانید که در شرکت خوبی دارید کار می کنید. آدریانا لیما و ارین هثرتورن دو تن از سوپرمانکن های دنیا و از فرشتگان ویکتوریا سکرت هر دو به اندام شان خیلی زیاد اهمیت می دهند و ورزش می کنند.

مدل های ویکتوریا سکرت رازهای زیبایی شان را فاش می کنند

مدل های ویکتوریا سکرت رازهای زیبایی شان را فاش می کنند

همه دوست دارند آنچه که سبب زیبایی همیشگی سوپرمدل ها شده را فهمیده و محصولاتی که برای حفظ زیبایی ظاهری شان استفاده می کنند را بشناسند. شش مدل محبوب ویکتوریا سکرت , جدیدا بعضی را رازهای زیبایی خود را افشا کرده اند. آنها فرشته های بی نقصی به نظر می رسند که روی صحنه قدم می گذارند و در زیر بخشی از رازهایی که سبب شده ظاهر سوپرمدل ها را داشته باشند آورده ایم.

آیا رابرت پتینسون به کریستین خیانت کرده؟

آیا رابرت پتینسون به کریستین خیانت کرده؟

شایعه شده که رابرت پتینسون هم به کریستین استوارت خیانت کرده و با افراد زیادی مثل مگان فاکس، نیکی رید، اشلی گرین، اریکا دوترا (در زمان های متفاوت)، کامیلا بل و امیلی د راوین نانسی بینگن همر ستاره تلویزیونی VH1، کیتلین کرونبرگ، شیا ماری (مدل بلوند)، سارا رومر و بالاخره یک دختر با نام مستعار Chateau Marmont رابطه داشته است.

تیپ خسته کننده آنجلینا جولی روی فرش قرمز

تیپ خسته کننده آنجلینا جولی روی فرش قرمز

خیلی سخت می شود درمورد این حقیقت که آنجلینا جولی یکی از زیباترین زنان و بهترین بازیگران جهان است بحث و مشاجره راه انداخت. با این حال او جزو خوش تیپ ترین بازیگران نیست. فقدان رنگ در کمد لباس هایش و طراحی لباس هایش بر روی فرش قرمز تنوع و جذابیت ندارد.

بیوگرافی سارا شاهی بازیگر ایرانی الاصل فیلم های هالیوود

بیوگرافی سارا شاهی بازیگر ایرانی الاصل فیلم های هالیوود

سارا شاهی با نام اصلی آهو جهانسوز شاهی از پدری ایرانی و مادری اسپانیایی در Euless، تگزاس به دنیا آمد. او رقصنده پیشین لیگ فوتبال ملی و از نوادگان شاه ایرانی قرن 19 است.