1 دی 1391

بهترین تمرینات ورزشی برای تمامی قسمتهای بدن

بهترین تمرینات ورزشی برای تمامی قسمتهای بدن

یک گفته شایع بین متخصصان وجود دارد که می گوید: "بهترین تمرین ورزشی آن است که شما انجام نمی دهید". این حرف چه معنی ای دارد؟؟ برای رسیدن به بهترین نتایج لازم است که بدن تان را به شیوه های مختلف درگیر کنید آن هم به طور مرتب! در حالیکه حرکات کلاسیک و سننی مانند شنا سوئدی، جهش و پرش از انواع ورزش های اساسی برای هر تمرین ورزشی خوب به شمار می روند، روش هایی که شما این تمرینات را هر 4 هفته انجام می دهید می تواند به شما کمک کند که از خستگی، ضرب و کوفتگی و کاهش سرعت سوزاندن چربی ها خودداری کنید.

به همین خاطر است که ما کتاب بزرگ تمرینات ورزشی برای سلامتی خانم ها را نوشته ایم. از شروع تا پایان، این کتابچه راهنمای دستی با عکس هایی سراسر رنگی با بیش از 600 حرکت ورزشی، همراه با نمرات برای تمرینات ورزشی از بهترین مربیان تاپ جهان تشکیل شده است: همه آنها هزاران روش برای بهتر کردن روش های تمرینات ورزشی قدیمی به شما پیشنهاد می کنند و بدن شما را به شکلی که می خواهید تراش می دهند. شما می توانید همین امروز شروع کنید، با این لیست از بهترین تمرینات ورزشی که برای هر اندام خانم ها آماده شده است.

مزیت: این یکی از ساده ترین و موثرترین روش های کوچک کردن شکم است. در حقیقت، شما به سختی مجبورید که یک عضله را تکان بدهید.
چگونه این کار را انجام دهید: خودتان را در موقعیت شنا سوئدی قرار دهید با بازوهایی که کاملا مستقیم قرار گرفته اند، اما دستهایتان را به شکل توپ سوئدی روی زمین قرار دهید. بدن شما باید یک خط ثابتی داشته باشد و سرتان در امتداد گردن تان قرار گرفته باشد. باسن خود را سفت کنید و در طول تمرین ورزشی آن را سفت نگاه دارید. یکی از پاهایتان را روی زمنیت قرار دهید و زانوی خود به طور آهسته نزدیک قفسه سینه بیاورید چنانچه بتوانید بدون اینکه موقعیت پشت تان بهم بخورد آن را به قفسه سینه برسانیدو سپس با پای دیگر این کار را انجام دهید. زانوی خود را به عقب و جلو ببرید و این کار را برای 30 ثانیه انجام دهید. اگر این ورزشی برایتان سخت است دستهایتان را روی زمین یا نیمکت قرار دهید.

مزیت: این ورزش نقاط پایینی بدن شما را هدف قرار می دهد که به شما کمک می کند شکم صاف تری داشته باشید. دلیل : زمانیکه شکم شما و عضله هایش ضعیف باشد – همانطور که اغلب خانم ها هستند- بالای لگن شما به جلو متمایل می شود. این نه تنها استرس را روی نیم تنه پایینی شما می اندازد بلکه باعث می شود شکم شما برآمده به نظر برسد.حتی اگر شما چربی ای در ناحیه شکم نداشته باشید. روش شما برای مقابله با این مشکل:بالا بردن ران

چگونه این کار را انجام دهید: با زانوی خم به پشت روی زمین دراز بکشید و پایتان را روی زمین بگذارید. حالا پشت تان را سفت کنید و شکم تان را نیز منقبض کنیدو ران هایتان را بالا ببرید در حالیکه بدن تان یک شکل مستقیم به خود بگیرد در حالیکه شانه هایتان را به سمت زانو متمایل کرده اید. به مدت 3 تا 5 ثانیه در این حالت بمانید. شکم تان را در تمام این مدت سفت نگاه دارید. سپس پایین بروید و دوباره از اول شروع کنید.

مزیت: نگه داشتن وزن روی یک طرف بدن باعث می شود شما بتوانید بهتر تعادل خود را حفظ کنید. نتیجه: ران های شما مجبورند بهتر و سخت تر کار کنند و شما تعادل خود را بدین ترتیب بهبود می بخشید. و حتی بهتر شما کالری بیشتری می سوزانید.

چگونه این کار را انجام دهید: یک دمبل بردارید و در سمت راست خود بگیرید و آن را نزدیک شانه تان قراردهید، با بازویی خم. با پای راست تان به سمت جلو بروید و تنه پایینی بدن خود را تا جائیکه زانوی راست تان خم باشد به صورت زاویه 90 درجه نگه دارید و زانوی چپ خود را متمایل به زمین نگاه دارید. خود را به سمت عقب بکشید تا موقعیت آغاز را داشته باشید. سپس این کار را با پای چپ تان انجام دهید در حالیکه وزن تان را در دست راست تان نگاه داشته اید.

مزیت: در کنار هدف گیری همسترینگ ، این تمرین روی پشت و شکم شما کار می کند. همچنین به برقراری تعادل عضلات بین پاهای شما کمک می کند و ریسک آسیب را در آن مناطق کم می کند. و به عنوان یک استخوان می تواند انعطاف پذیری بین همسترینگ را بهبود بخشد.

چگونه این کار را انجام دهید: یک جفت دمبل با دست تان بردارید و به سمت بالا بگیرید و آن را در امتداد بازوهایتان در مقابل  ران تان قرار دهید. پاها را در امتداد طول شانه باز کنید و زانویتان را به طور آهسته به سمت جلو خم کنید. حالا یک پا را از روی زمین بلند کنید. بدون این که در زانوی دیگر خم را از بین ببرید ران ها را خم کنید (پشت خود را به عقب متمایل کنید) و تا جائیکه پشت تان را به سمت عقب موازی کند. در همین حالت بمانید سپس شکم تان را سفت کنید ران هایتان را به سمت جلو نگاه دارید و پشت خود را از ابتدا به عقب بکشید. سپس این کار را با پای دیگرتان نیز انجام دهید.
< <
آخرین های : ورزش و سلامت
از سایر بخش ها...
پر بیننده ترین ها...
8 روش برای سوزاندن سریع چربی های شکم

8 روش برای سوزاندن سریع چربی های شکم

اگر داشتن شکمی 6 تکه کار راحتی بود تقریباً همه اندامی خیره کننده داشتند. برای اینکار ، فقط داشتن تلاش کافی نیست ، بلکه شما باید بدانید که چطور اینکار را انجام دهید.هدف ما این است که روش های درست را به شما آموزش دهیم و در آخر می بینید که چه اندام خیره کننده ای دارید. در اینجا از اطلاعات آقای مایک جکسون استفاده می کنیم تا به شما یاد دهیم چگونه از دست کالری های اضافه و چربی های سمج خلاص شوید.

20 روش برای سوزاندن 200 کالری

20 روش برای سوزاندن 200 کالری

سوزاندن کالری فقط در این نیست که ما به شدت ورزش کنیم و خود را در ورزش غرق کنیم. البته این درست است که برای کاهش وزن ، باید غذای سالم مصرف کرد و فعالیت فیزیکی بدن را افزایش داد ، اما انجام این کارها صرفاً شامل انجام تمرینات ورزشی کسل کننده نیست.

راههای طلایی برای داشتن شکمی صاف و زیبا

راههای طلایی برای داشتن شکمی صاف و زیبا

اگر نگران این هستید که چرا تمرینات ورزشی روی اندامتان اثری ندارد ؟ شاید نکته ای را جا انداختید .در ابن مقاله چند راه ساده برای اثر بخشی بهتر برای شما تهیه کردیم...

ورزش های مناسب شکمی برای افرادی که دچار کمردرد هستند

ورزش های مناسب شکمی برای افرادی که دچار کمردرد هستند

کمر درد نباید جلوی ورزش شما را بگیرد به خصوص ورزش های شکمی که کمردرد را افزایش می دهند. طبق تحقیقات مرکز سلامت دانشگاه میشیگان ، تقویت عضلات شکم راهی زیرکانه برای فرم دادن شکم و کاهش فشار و دردهای کمر است . ورزش های شکمی مثل دراز و نشست به افراد این امکان را می دهد که با ورزش ،کمر دردشان را کاهش دهند.

بدون ورزش و گرفتن رژیم  لاغر شوید..!

بدون ورزش و گرفتن رژیم لاغر شوید..!

نیازی به ورزش و گرفتن رژیم های طاقت فرسا نیست!! تنها بوسیله دنبال کردن این راه ها سالم و تندرست و خوش اندام بمانید