29 خرداد 1392

اما واتسون روی جلد مجله W

اما واتسون روی جلد مجله W

اما واتسون در مجله W ژوئن/ژانویه 2013 جدا ظاهری دلفریب داشت. ستاره The Bling Ring که برای مایکل توماس ژست گرفته است با مدل لباس های قدیمی و موهای مجعد ظاهری مثل زنان دلربای پرده سینما دارد. این باز یگربرای عکس روی جلد یک ژاکت مارک لوییز ویتون پوشیده است، اما لباس های چنل و اردم را پنهان کرده است. در مصاحبه این مجله با اما واتسون در مورد آخرین نقشش در Bling Ring، دوران کودکی و رویارویی با شهرت صحبت شد.

Emma Watson
 این ستاره همچنین گفت که همیشه سعی کرده برای دخترهای جوان نقش یک مدل را ایفا کند و گفت که عاشق مسئولیت پذیری است و هیچ وقت سعی نمی کند زودتر بزرگ شود تا بتواند تبدیل به یک زن شود. واتسون اضافه کرد که حتی وقتی به مدرسه می رفته درک می کرده که کارهایی مثل بوسیدن پسرها برای سن او و هم کلاسی اش کار مناسبی نیست. در آخرین فیلمش یعنی The Bling Ring، یک دسته از نوجوانان لباس های چهره های مشهور را می دزدند. واتسون باید طرز فکر متفاوتی را برگزیند تا شخصیت زنده ای داشته باشد. نیکی اصلا شبیه من نیست. چگونه من تلاش کرده و زن جوانی را درک کردم که عاشق چنین چیزهایی است به قدری که برای داشتنشان آماده جنایت کردن است؟ با نیکی.... من واقعا در نقش فرو رفتم. برخی از خط مشی های او ناپسند و احمقانه اند.

 

او در انتخاب لباس های شخصیتش در فیلم که شامل دکمه خیلی پایین لباس ورزشی اش می شود دخیل نبوده است. برای عکس های این مجله واتسون سعی کرده لباس های برندهای طراحان مشهور را بپوشد (اینها لباس هایی نیستند که او در مراسم فرش قرمز پوشیده باشد). این بازیگر در عکس سیاه و سفید لباس چنل و دستکش های مارک جیکوب پوشیده است. در دو عکس دیگر واتسون یک لباس مارک اردم، با دستکش هاس چرم دراماتیک سرمونتا و کفش های پرادا ویک کت لوییز ویتون روی لباسش پوشیده است. مدل موها که کار اورلاندو پیتا است ظاهری جذاب و مد روز دارد. این مجله  روز 28 می در روزنامه فروشی ها پرفروش ترین بود.

 

< <
آخرین های : اخبار هنرمندان
از سایر بخش ها...
پر بیننده ترین ها...
سوپرمانکن های ویکتوریا سکرت در مواقع عادی چگونه اند؟

سوپرمانکن های ویکتوریا سکرت در مواقع عادی چگونه اند؟

سوپراستارهای ویکتوریا سکرت – یکی از مشهورترین برندهای لباس زیر و لباس خواب در دنیا- همیشه هم ورزشکار نیستند و احساس خوش اندامی نمی کنند. ورزش کردن دقیقا متضاد آن احساسی است که شما دارید انجام می دهید. اما حداقل می دانید که در شرکت خوبی دارید کار می کنید. آدریانا لیما و ارین هثرتورن دو تن از سوپرمانکن های دنیا و از فرشتگان ویکتوریا سکرت هر دو به اندام شان خیلی زیاد اهمیت می دهند و ورزش می کنند.

مدل های ویکتوریا سکرت رازهای زیبایی شان را فاش می کنند

مدل های ویکتوریا سکرت رازهای زیبایی شان را فاش می کنند

همه دوست دارند آنچه که سبب زیبایی همیشگی سوپرمدل ها شده را فهمیده و محصولاتی که برای حفظ زیبایی ظاهری شان استفاده می کنند را بشناسند. شش مدل محبوب ویکتوریا سکرت , جدیدا بعضی را رازهای زیبایی خود را افشا کرده اند. آنها فرشته های بی نقصی به نظر می رسند که روی صحنه قدم می گذارند و در زیر بخشی از رازهایی که سبب شده ظاهر سوپرمدل ها را داشته باشند آورده ایم.

تیپ خسته کننده آنجلینا جولی روی فرش قرمز

تیپ خسته کننده آنجلینا جولی روی فرش قرمز

خیلی سخت می شود درمورد این حقیقت که آنجلینا جولی یکی از زیباترین زنان و بهترین بازیگران جهان است بحث و مشاجره راه انداخت. با این حال او جزو خوش تیپ ترین بازیگران نیست. فقدان رنگ در کمد لباس هایش و طراحی لباس هایش بر روی فرش قرمز تنوع و جذابیت ندارد.

آیا رابرت پتینسون به کریستین خیانت کرده؟

آیا رابرت پتینسون به کریستین خیانت کرده؟

شایعه شده که رابرت پتینسون هم به کریستین استوارت خیانت کرده و با افراد زیادی مثل مگان فاکس، نیکی رید، اشلی گرین، اریکا دوترا (در زمان های متفاوت)، کامیلا بل و امیلی د راوین نانسی بینگن همر ستاره تلویزیونی VH1، کیتلین کرونبرگ، شیا ماری (مدل بلوند)، سارا رومر و بالاخره یک دختر با نام مستعار Chateau Marmont رابطه داشته است.

بیوگرافی سارا شاهی بازیگر ایرانی الاصل فیلم های هالیوود

بیوگرافی سارا شاهی بازیگر ایرانی الاصل فیلم های هالیوود

سارا شاهی با نام اصلی آهو جهانسوز شاهی از پدری ایرانی و مادری اسپانیایی در Euless، تگزاس به دنیا آمد. او رقصنده پیشین لیگ فوتبال ملی و از نوادگان شاه ایرانی قرن 19 است.