24 خرداد 1392

دو عادت مضر که واقعا مضر نیستند

دو عادت مضر که واقعا مضر نیستند

برای اولین بار ، تحقیقات جدید منتشر شده در ژورنال درمانی بیماری های عفونی در مورد خوردن غذاهای نپخته ، و خمیرهای شیرین های آماده برای پختن هشدار داد.مقصر تخم مرغ های خام نیست همانطور که محققان انتظار داشتند. در اینجا چند تن از این عوامل را به شما معرفی می کنیم.

Harmless' Habits That Aren't

برای اولین بار ، تحقیقات جدید منتشر شده در ژورنال درمانی بیماری های عفونی در مورد خوردن غذاهای نپخته ، و خمیرهای شیرین های آماده برای پختن هشدار داد.مقصر تخم مرغ های خام نیست همانطور که محققان انتظار داشتند. در حالیکه هیچ دلیل قطعی وجود ندارد ، اما آرد آلوده به عنوان متهم اصلی برای پاتوژن محصول معرفی می شود.این موضوع باعث شگفتی ما می شود:بعد از همه اینها چه عواملی به نظر بی ضرر می رسند؟در اینجا چند تن از این عوامل را به شما معرفی می کنیم.

 

استیک ذغالی :ممکن است مزه آن را دوست داشته باشید اما سیاهی استیک شما روی گریل مواد سرطان زا ایجاد می کند. طبق راهنمایی گریل کردن از متخصصان مرکز سرطان آندرسون در دانشگاه تگزاس ، گوشت ، مرغ ، یا ماهی ذغالی باعث ایجاد هتروسیکلیک می شود یا HCA که باعث ایجاد سرطان در بدن می شود.


 

جایگزینی اسپلندا به جای شکر در قهوه صبحگاهی:احتمالا به این فکر می کنید که به نفع سایز کمرتان عمل می کنید زمانیکه جایگزینی برای شکر پیدا می کنید و از آن استفاده می کنید؟دوباره فکر کنید. جایگزینی برای شیرین کننده های مصنوعی یا جایگزین چربی باعث می شود شما بیش از حد غذا بخورید.طبق تحقیقاتی که در دانشگاه پارادیو انجام شده نشان می دهد این جایگزین ها باعث اضافه وزن در بدن شما می شود. چرا که مواد ساختگی در بدن شما ایجاد گیجی می کند، و باعث می شود که سطوح ناکافی از هورمون در بدن شما آزاد شود که به شما بگوید غذا خوردن را متوقف کنید.(همچنین شما باید به میزان غذاهایی که با مواد طبیعی ساخته شده اند نیز توجه کنید و به میزان شکر موجود در آن دقت کنید).< <
آخرین های : تغذیه و تناسب اندام
از سایر بخش ها...
پر بیننده ترین ها...
بررسی گیاهان داروئی برای بارداری

بررسی گیاهان داروئی برای بارداری

خواه شما برای بارداری اقدام می کنید یا باردار هستید ، راه حل های گیاهی به علت قدمت شان مورد احترام و ایمن هستند. چندین گیاه دارویی به طور گسترده بوسیله ماماها توصیه می شود و برای استفاده در طول دوران بارداری ایمن و سالم تشخیص داده می شود. برخی دیگر بحث برانگیز هستند و هنوز در مورد استفاده از آنها شک و تردید وجود دارد. چهار گیاه زیر بهترین گیاهان دارویی در طول دوران بارداری به شمار می روند. بهتراست به میزان استاندارد از آنها استفاده کنید البته بستگی به وزن و قد و قامت خودتان دارد.

درمان گیاهی بیماری های اعصاب و روان

درمان گیاهی بیماری های اعصاب و روان

درمان تحریک پذیری اعمال عصبی، افسردگی یا دپرسیون عصبی و اضطراب توسط گیاهان دارویی...

راههای طلایی برای داشتن شکمی صاف و زیبا

راههای طلایی برای داشتن شکمی صاف و زیبا

اگر نگران این هستید که چرا تمرینات ورزشی روی اندامتان اثری ندارد ؟ شاید نکته ای را جا انداختید .در ابن مقاله چند راه ساده برای اثر بخشی بهتر برای شما تهیه کردیم...

رژیم غذایی آدریانا لیما چگونه است؟

رژیم غذایی آدریانا لیما چگونه است؟

رژیم غذایی آدریانا لیما دیوانه کننده است. آیا رژیم غذایی آدریانا لیما به شما کمک می کند که در طول دو هفته ده پوند وزن کم کنید؟آیا رژیم غذایی آدریانا لیما به شما کمک می کند که در طول سه روز ده پوند وزن کم کنید/.و آیا رژیم غذایی آدریانا لیما به شما کمک می کند که در طول یک ماه 20 پوند وزن کم کنید؟

ده غذای پرکالری که هیچ وقت نباید قبل از خواب بخورید

ده غذای پرکالری که هیچ وقت نباید قبل از خواب بخورید

همه ما می دانیم که نباید با شکم پر بخوابیم. بدن ما بعد از یک روز سخت در محل کار یا دانشگاه، نیاز به استراحت از فعالیت هایی دارد که بدن در طول روز انجام می دهد، و سیستم گوارشی نیز از این قاعده مستثنی نیست. همچنین خوردن وعده های چرب قبل از خواب می تواند سبب سوزش معده شود. با این حال اگر واقعا می خواهید قبل از خواب چیزی بخورید پس بهترین کار را کرده و وعده ای سبک بخورید، و حداقل دو تا سه ساعت قبل از رفتن به رختخواب غذا بخورید.