22 خرداد 1392

راهی خانگی برای خلاصی از جوش های سرسیاه

راهی خانگی برای خلاصی از جوش های سرسیاه

شما می توانید با استفاده از لیمو در خانه یک ماسک صورت خانگی بسازید و پوست تان را که پوسته پوسته می شود بشوئید چرا که آن یک آلفا هیدروکسیل طبیعی است. لیمو می تواند میزان سلول های مرده پوست را که به پوست چسبیده اند کاهش دهد تا پوست شما که قادر نیست از شر جوش های سرسیاه خود خلاص شود را راحت کند.

Blackheads : Home Remedy : Lemon


شما می توانید با استفاده از لیمو در خانه یک ماسک صورت خانگی بسازید و پوست تان را که پوسته پوسته می شود بشوئید چرا که آن یک آلفا هیدروکسیل طبیعی است. اسید آلفا هیدروکسیل اسیدهای میوه است و پوست را به صورت طبیعی شستشو می دهد کاری که اسید های سالیسیلیک انجام می دهند. همچنین لیمو می تواند میزان سلول های مرده پوست را که به پوست چسبیده اند کاهش دهد تا پوست شما که قادر نیست از شر جوش های سرسیاه خود خلاص شود را راحت کند.

حال در اینجا به شما یاد می دهیم چگونه از آب لیمو برای کاهش جوش های سرسیاه پوست خود و دیگر آکنه ها کمک بگیرید:

1-5 قاشق غذاخوری از آب لیمو را با دو قاشق غذاخوری آب با هم مخلوط کنید.
2-با دستهای تمیز انگشتان تان را در این مایع فرو کنید و به صورت تان بمالید
3-مخلوط آب لیمو را را به پوست تان بمالید – روی نواحی ای تمرکز کنید که دارای بیشتری آکنه و جوش های سرسیاه می باشد.
4-سپس تمامی نقاطی را که با این لوسین مالیده اید با آب سرد بشوئید تا باقیمانده آن پوست تان را حساس نکند و این لوسیون نباید به مدت طولانی روی پوست بماند چرا که باعث حساسیت می شود.


< <
آخرین های : پوست و زیبایی
از سایر بخش ها...
پر بیننده ترین ها...
هشت ماده غذایی که باعث براق شدن پوست شما می شوند

هشت ماده غذایی که باعث براق شدن پوست شما می شوند

کرم های گران قیمت خود را برای مدتی کنار گذاشته و بطور طبیعی از پوستتان محافظت کنید. خانم وانا جیمز متخصص تغذیه بهترین خوراکی ها را که برای پوست مفید است به شما معرفی می کند.

4 ترفند برای کشیدن خط چشم که هر خانمی باید آن را بداند!

4 ترفند برای کشیدن خط چشم که هر خانمی باید آن را بداند!

اگر می خواهید خط چشم تان اثر ماندگارتری روی چشمان تان داشته باشد با یک مداد چشم اول زیر چشم تان را خط بکشید اجازه دهید رنگ آن تا خط مژگان تان پیش برود و سپس روی آن کمی سایه پودری به همان رنگ بزنید تا خط چشم تاثیرگذارتری داشته باشید.

روش صحیح آرایش برای انواع مختلف چشم

روش صحیح آرایش برای انواع مختلف چشم

وقتی که قرار است آرایش کنیم همه ما یک هدف داریم؛ اینکه چشمانمان را درشت تر و درخشان تر درست کنیم. پس Mia Silverio هنرمند آرایشگر بهمان یاد می دهد با توجه به فرم چشم چگونه سایه بزنیم و خط چشم بکشیم.

 فواید گوجه فرنگی برای پوست

فواید گوجه فرنگی برای پوست

مصرف گوجه فرنگی بدلیل منبع غنی لیکوپین که اثری آنتی اکسیدان دارد و همانند کرم ضد آفتاب در پوست عمل می کند ، به همه توصیه می شود. لیکوپین با سلول های آسیب دیده مبارزه کرده و اثرات قرمزی پوست را از بین می برد و خاصیت ضد پیری دارد.توصیه می شود که هر نفر روزانه حدود 16 میلی گرم لیکوپین مصرف کند زیرا اینکار باعث می شود رادیکالهای آزاد درون بدن کاهش یافته و در نتیجه باعث حفظ رطوبت بدن شود. و نیازی نیست تا پولی که به سختی بدست می آورید را صرف هزینه های گزاف پاکسازی پوست انجام دهید.

بهترین مدل برای موهای شما چیست؟

بهترین مدل برای موهای شما چیست؟

حالت دادن موهای فر بلند مانند صاف کردن یک پیراهن آهن زده است . شما نیاز به سیستم حرارتی کمی مرطوب کنندهه و کمی کرم ثابت کننده دارید. ابتدا از مرطوب کننده آغاز کنید که بتوانید موهایتان را نرم کنید ، یک شامپو و نرم کننده نیز می تواند کمک ساز باشد.